Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 15:11, smar napisał:

A ja najbardziej lubię Grega Hancock''a :)) To jest dopiero miły gość, ma świetne podejście
do kibiców...

Też go lubię, czy wygrywa czy przegrywa. zawsze się śmieje. smiley. Ale wolę Polaków rzecz jasna smiley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:18, smar napisał:

Ale jakoś ci Polacy w GP tacy nie za sympatyczni.... Brakuje Mi Hampela - on jest okej

O piona i tu się zgadzamy brakuję Jarka, tak to racja on powinien być w Grand Prix, nie wiem co wy chcecie od Tomka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi nam o jego podejście do kibiców... jest z Bydgoszczy i tylko tamtych fanów szanuje? Pamiętam jak poprosiłem go o autograf po Złomrex Cup 2008 (zajął wtedy 5 miejsce, a było to po wygranej w pierwszym GP)... to nie była przyjemna chwila... ponad to nie lubię go za jego zarozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 18:22, smar napisał:

Ułamek w Tarnowie :) wypożyczony na rok :D


No to ciekaw jestem, kogo Włókniarz znajdzie teraz z polaków do jazdy, lipę mamy trochę jeśli się nie wzmocnimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 18:34, smar napisał:

Mój post Cie pewnie nie zachwyci :) :P najpewniej wróci do nas Drabik. Chcieli zatrudnić
Swiderskiego jednak podpisał on kontrakt w tarnowie


No nie zachwycił. A nie wiesz może co z Kołodziejem? Podobno szykują się na niego działacze... Ile w tym prawdy? I co z Herbiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kołodziej też podpisał w Tarnowie (jeśli dobrze pamiętam to na 2 lata). O Hancocku na razie nic nie wiem, ale zapewniam, że jak coś będzie wiadomo to od razu napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 18:22, smar napisał:

Ułamek w Tarnowie :) wypożyczony na rok :D


Ułamek w Tarnowie? Myślałem że ten zawodnik ma nieco wyższe aspiracje niż jazda w pierwszoligowym klubie. Fakt, nie jest już najmłodszym zawodnikiem, ale stać go na pewno na jeszcze kilka lat jazdy na wysokim poziomie.

>Kołodziej też podpisał w Tarnowie (jeśli dobrze pamiętam to na 2 lata).

Ta akurat było wiadome od dawna, gdyż sam zawodnik zapowiedział iż zostaje w Tarnowie od razu po zakończeniu sezonu. Dobrze to jednak o nim świadczy, widać że nie jest chytry na pieniądze, bo chciało go mieć w swoim składzie wiele klubów z tymi najlepszymi na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ze Skórnickim? Bo i taki słuch mnie doszedł, że w Częstochowie go chcą, podobno on sam zresztą wysłał swoje żądania do klubów w Ekstralidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wywalili go do 1 ligi, bo dostał się do cyklu GP, a jak wiadomo w jednej drużynie zawodników z GP może być max. 2. zresztą uważam ze dobrze zrobił. Tarnów jak na 1 ligę ma bardzo mocny skład, bo oprócz ułamka i kołodzieja kontrakt podpisał także Matej Zagar i Bjarne Pedersen, więc myślę, że zwycięstwo mają pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:59, smar napisał:

No wywalili go do 1 ligi, bo dostał się do cyklu GP, a jak wiadomo w jednej drużynie
zawodników z GP może być max. 2. zresztą uważam ze dobrze zrobił. Tarnów jak na 1 ligę
ma bardzo mocny skład, bo oprócz ułamka i kołodzieja kontrakt podpisał także Matej Zagar
i Bjarne Pedersen, więc myślę, że zwycięstwo mają pewne

Witam. Matej Zagar podpisał kontrakt w Stali Gorzów. Do Tarnowa przyszli Ułamek, B. Pedersen, Piotr Świderski a wcześniej kontrakt także podpisali Monberg, Hougard i wychowanek Unii Szymon Kiełbasa. Rzeczywiście skład jak na 1 ligę mają silny, ale czy Świder znów będzie miał życiowy sezon? Wydaje mi się, że ciężko mu będzie powtórzyć wyniki z tego roku, jednak jak zawsze tor zweryfikuje te wszystkie domniemania i spekulacje kibiców.

Edit: Jeszcze jedna, najważniejsza sprawa. Oceńcie proszę nowo pozyskanych zawodników Polonii Bydgoszcz, tylko proszę Was wszystkich o obiektywną ocenę :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:09, smar napisał:

a mozesz podac pełny skład? bo nie moge nigdzie znaleźć ;/

Tutaj masz wszystkie potrzebne Ci informacje: http://www.mmbydgoszcz.pl/1451/2008/12/4/polonia-skompletowala-sklad?category=sport

Według mnie drużyna może sporo namieszać, jednakże może także nie zachwycać, może być po prostu różnie. Wierzę jednak, że chłopaki dadzą radę, to młoda drużyna. Pozdrawiam z Bydgoszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że żużel na gramie podupadł :( A z czym to ja miałem? Aaa no tak który był Gollob w rankingu przeglądu sportowego? Kubica pierwszy żal, nawet w trójce na koniec sezonu się nie zmieścił XD Nie wiem za co mu dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba 8. Hancock zostaje w Częstochowie, a Andersen podpisał w Gdańsku :) Ciekaw jestem który w tym roku będzie Toruń :) nie mają żadnego zawodnika z GP. Wg mnie faworytem do tytułu w tym sezonie jest Unia Leszno, która utrzymała mocny skład z zeszłego roku i Włókniarz Częstochowa, któremu brakuje jedynie silnego zawodnika krajowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chociaz czterech jest na torze, tylko rekin wygrac moze!" ;) Mam nadzieje, ze tu, na gram znajdzie sie wiecej fanow RKM''u, badz co badz, najbardziej utytulowanej druzyny w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nikt nie pisał, więc może ja się wypowiem. Co sądzicie o składach drużyn Ekstraligi na sezon 2009? Chodzi mnie o to, komu dajecie największe szanse na mistrzostwo, czy liga będzie bardziej wyrównana niż w poprzednim sezonie, kto Waszym zdaniem spadnie, kto będzie spisywał się najlepiej, może ujrzymy jakąś nową gwiazdę? Czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować