Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

duży sukces golloba. jednak najlepsze lata kariery ma za sobą. szkoda, bo był zawodnikiem, który mógł zdobyć wreszcie złoto dla polski. do tej pory mu się nie udało, to pewnie już nie uda. następców, którzy mieliby szansę na powalczenie o złoto w grand prix nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kandydatów, którzy mogliby sięgnąć po złoto rzeczywiście w naszym kraju jakoś nie widać, ale takiego mogącego powalczyć chociaż o brąz potrafiłbym tutaj wskazać. Mowa oczywiście o Jarku Hampelu. O dziwo w cyklu GP spisywał sie on lepiej niż w lidze, więc jeśli nie będzie kontuzji to czemu nie. Problem jednak w tym że to chyba nie nastąpi wcześniej niż za dwa lata, bowiem za rok w GP nie wystartuje.
A tak w ogóle to Unibax Toruń DMP 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:32, dave03 napisał:

Kandydatów, którzy mogliby sięgnąć po złoto rzeczywiście w naszym kraju jakoś nie widać,
ale takiego mogącego powalczyć chociaż o brąz potrafiłbym tutaj wskazać. Mowa oczywiście
o Jarku Hampelu. O dziwo w cyklu GP spisywał sie on lepiej niż w lidze, więc jeśli nie
będzie kontuzji to czemu nie. Problem jednak w tym że to chyba nie nastąpi wcześniej
niż za dwa lata, bowiem za rok w GP nie wystartuje.
A tak w ogóle to Unibax Toruń DMP 2009.

ALE PATRIOCI Z WAS :P
Patrz Janowski pierwszy rok jeździ a jakie punkty robi w lidze no i debiut ma już za sobą smiley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:41, smar napisał:

tak, ale kasprzak tez w lidze robi punkty i to całkiem dużo


To tak nie do końca prawda, bo o ile w dwumeczu półfinałowym z Częstochową pojechał bardzo dobrze to już finał z Toruniem zawalił ewidentnie. Gdyby w tym dwumeczu zrobił po te 10-12 punktów to pewnie Unia miałaby mistrza i w tym sezonie. Jednak ja do niego o to pretensji nie mam, bo w końcu każdemu zdarzają sie gorsze mecze i tyle. Nie zapominam też o tym co Krzychu zrobił dla Unii w poprzednim sezonie. Gdyby nie on nie byłoby DMP rok temu. Szkoda tylko że wielu kibiców już o tym zapomniało i teraz szuka kozła ofiarnego. Mam też nadzieje że Krzysztof zostanie w Lesznie, bo to w końcu zawodnik bardzo oddany klubowi i na dodatek wychowanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:41, smar napisał:

tak, ale kasprzak tez w lidze robi punkty i to całkiem dużo, a w GP sam zobacz jak mu
cienko szło...

Kasprak i punkty?! buhahaha może przed finałem i robił lecz nie w finale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:46, Młody miro napisał:

Kasprak i punkty?! buhahaha może przed finałem i robił lecz nie w finale :P


Nie ma sie z czego śmiać, słabsze mecze zdarzają sie nawet najlepszym.
A tak przy okazji to muszę Cię rozczarować, bo zdaje sie że miałeś nadzieje że w przyszłym sezonie Jarek Hampel zasili szeregi Polonii Bydgoszcz. Jednak nic z tych rzeczy, bowiem Jarek powiedział już kibicom, że w przyszłym sezonie będzie nadal jeździł w Lesznie podobnie zresztą jak Leigh Adams i Damian Baliński. Niejasna jest natomiast jeszcze przyszłość Krzysztofa Kasprzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:17, dave03 napisał:

Nie ma sie z czego śmiać, słabsze mecze zdarzają sie nawet najlepszym.
A tak przy okazji to muszę Cię rozczarować, bo zdaje sie że miałeś nadzieje że w przyszłym
sezonie Jarek Hampel zasili szeregi Polonii Bydgoszcz. Jednak nic z tych rzeczy, bowiem
Jarek powiedział już kibicom, że w przyszłym sezonie będzie nadal jeździł w Lesznie podobnie
zresztą jak Leigh Adams i Damian Baliński. Niejasna jest natomiast jeszcze przyszłość
Krzysztofa Kasprzaka.

Ja nie z Bdg. może Heaton tak napisał, ja Jarka bym widział w swoim macierzystym klubie czyli Łudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:19, Młody miro napisał:

Ja nie z Bdg. może Heaton tak napisał, ja Jarka bym widział w swoim macierzystym klubie
czyli Łudź

1) "Łódź" ale "nie łudź się"
2) Polonia Piła, nie Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:34, szypek26 napisał:

> Ja nie z Bdg. może Heaton tak napisał, ja Jarka bym widział w swoim macierzystym
klubie
> czyli Łudź
1) "Łódź" ale "nie łudź się"
2) Polonia Piła, nie Łódź.

Ups, ale wtopa
Smar:
Po tym co go spotkało na pewno no i jeszcze jego wiek.
A i SZYPEK rodzinnym miastem jego jest Lódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:18, smar napisał:

a jak myślicie? Hancock zdecyduje się zrezygnować z GP?


Wcale bym sie nie zdziwił gdyby tak sie stało, bo po pierwsze jest już zawodnikiem, którego kariera sportowa zbliża sie już do końca i jeśli chce nadal jeździć na wysokim poziomie to coś już chyba powinien sobie odpuścić, a dwa że w tym roku praktycznie został okradziony z medalu i może mieć już tego dosyć. W ogóle sie trochę dziwie że w ramach protestu nie zdecydował sie zrezygnować ze startu GP w Bydgoszczy. To by chyba było dla niego najlepszym rozwiązaniem i nie pisze tego z jakąś złośliwością do Golloba, ale chyba każdy przyzna że to nie było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:29, Młody miro napisał:

A i SZYPEK rodzinnym miastem jego jest Lódź

To dużo nie zmienia - " ja Jarka bym widział w swoim macierzystym klubie czyli Łudź" :P
Taki Walasek urodził się w Krośnie Odrzańskim, ale jego macierzystym klubem jest ZG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:39, szypek26 napisał:

> A i SZYPEK rodzinnym miastem jego jest Lódź
To dużo nie zmienia - " ja Jarka bym widział w swoim macierzystym klubie czyli Łudź"
:P
Taki Walasek urodził się w Krośnie Odrzańskim, ale jego macierzystym klubem jest ZG...

Oj sorki Szypek, masz racje. Oddaje honor ;) A może coś o Tomku w przyszłym roku powiemy...? Myślę że te pieniądze co wygrał to wyda na sprzęt. No i żeby formę wyrównał to by było bosko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:44, Młody miro napisał:

Myślę że te pieniądze co wygrał to wyda na sprzęt. No i żeby formę wyrównał to by było
bosko... :D

Ja już mówiłem, nie lubię Golloba, uważam go za buraka i nie będę się cieszył z jego sukcesów. A co do tych 120 tys. $ to mówił dla Gazety Lubuskiej (jednego z większych szmatławców w regionie), że część tej kasy pójdzie na cele dobroczynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:48, szypek26 napisał:

> Myślę że te pieniądze co wygrał to wyda na sprzęt. No i żeby formę wyrównał to by
było
> bosko... :D
Ja już mówiłem, nie lubię Golloba, uważam go za buraka i nie będę się cieszył z jego
sukcesów. A co do tych 120 tys. $ to mówił dla Gazety Lubuskiej (jednego z większych
szmatławców w regionie), że część tej kasy pójdzie na cele dobroczynne.

No i dobrze postąpił. A co do tego że go nie lubisz wolisz aby taki Greg czy Leigh lub Andersen byli wice wicemistrzami świata? Ja jako Polak kibicuje mu bo zrobił więcej dla Polskiego żużla niż niejeden PZMowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 18:06, Młody miro napisał:

No i dobrze postąpił. A co do tego że go nie lubisz wolisz aby taki Greg czy Leigh
lub Andersen byli wice wicemistrzami świata?

Andersena też nie lubię, jeździ po chamsku :P Greg, Adams - jak najbardziej. Już się wypowiadałem nt Grand Prix Niemiec w Polsce.

Dnia 22.10.2008 o 18:06, Młody miro napisał:

Ja jako Polak kibicuje mu bo zrobił więcej dla Polskiego żużla niż niejeden PZMowiec

Ja jako kibic mu nie kibicuję... A co on takiego zrobił? Tyle on nim można powiedzieć, że jeździ dobrze. Ale to wynika też z tego, że jeździ jak wariat... Przecież on tak atakuje, jakby mu na życiu nie zależało. I się panoszy, także w GP. Więc nie jestem przekonany, że te jego "coś zrobienie" jest pozytywne :P Zresztą, jeden Polak jeździ w GP? Jeden Polak znany w ligach zagranicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 18:26, szypek26 napisał:

Andersena też nie lubię, jeździ po chamsku :P Greg, Adams - jak najbardziej. Już się
wypowiadałem nt Grand Prix Niemiec w Polsce.

Nie powiedziałbym bo Nicki ,,szajba" Pedersen jeszcze bardziej jak wariat jeździ

Dnia 22.10.2008 o 18:26, szypek26 napisał:

Ja jako kibic mu nie kibicuję... A co on takiego zrobił? Tyle on nim można powiedzieć,
że jeździ dobrze. Ale to wynika też z tego, że jeździ jak wariat... Przecież on tak atakuje,
jakby mu na życiu nie zależało. I się panoszy, także w GP. Więc nie jestem przekonany,
że te jego "coś zrobienie" jest pozytywne :P Zresztą, jeden Polak jeździ w GP? Jeden
Polak znany w ligach zagranicznych?

Tylko w tym momencie on tylko ma jakieś większe szanse w gp. Zresztą ,,nie ma co się lubi, to się lubi to co ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:04, Młody miro napisał:

Nie powiedziałbym bo Nicki ,,szajba" Pedersen jeszcze bardziej jak wariat jeździ

Jeździł. Terazt trochę przystopował. Nie pałam do niego symaptią, ale wolę go od Golloba.

Dnia 23.10.2008 o 14:04, Młody miro napisał:

Tylko w tym momencie on tylko ma jakieś większe szanse w gp. Zresztą ,,nie ma co się
lubi, to się lubi to co ma"

Tak. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:25, szypek26 napisał:

> Nie powiedziałbym bo Nicki ,,szajba" Pedersen jeszcze bardziej jak wariat jeździ

Jeździł. Terazt trochę przystopował. Nie pałam do niego symaptią, ale wolę go od Golloba.
> Tylko w tym momencie on tylko ma jakieś większe szanse w gp. Zresztą ,,nie ma co
się
> lubi, to się lubi to co ma"
Tak. Nie.

Fakt troszkę przyhamował i już o tytuł było trudniej. Ja z GP najbardziej lubię Adamsa, taki miły gość. A i propo Pedersena piękne były te walki ramię w ramię z Gollobem i Andersenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować