Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore jak The Sims

34 postów w tym temacie

W zasadzie mi to wisi.To oni pompują więcej kasy w produkcję gier, a ja tego przecież kupować nie muszę, bo nic się nie stanie, jeśli kupię np. samo Spore, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I się zaczyna, ale to było do przewidzenia, że będą wychodzić często drogie dodatki do Spore (jak było z The Sims) , które zbyt dużo nie zmieniają w grze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Myślałem, że po Dead Spacie EA zmieni swoje postępowanie. Jak widać- nie


Zarabiam dużo, ale mogę zarobić mniej. Jak widać- woli zarobić więcej :) i szczerze mówiąc, te klikaset tysięcy plujących na moje produkty, pro-graczy by mi nie przeszkadzały w inkasowaniu grubych milionów na koncie :] Mi ich zachowanie wydaje się jak najbardziej logiczne. A po za tym co wam przeszkadza że wydaje jakieś gry? Kupujcie DS, ME i bądźcie zadowoleni, nikt nie karze kupować pakietu Dead Space+Sims Radosne Wakacje ze Zwierzakami, nie?

(A DRM i tak ssie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co pozostanie to modlić się o to by EA nie zdominowało rynku gier, bo marny będzie nasz żywot wtedy -będą tylko same dodatki dodatków z dodatkami..... ja osobiście przestałem kupować gry EA wymiotować mi się chciało kolejnymi seriami gier nie wnoszącymi tak naprawdę nic .......zatem w ostatecznym rozrachunku mam od EA tylko jedną grę C&C tiberium wars i na tym mam zamiar poprzestac, prawda jest taka, że gdyby na taki towar nie było popytu to EA by czegoś takiego nie wydawała - bo nie opłacało by im się to, a że zarabiają to będą to robić i nie poprzestaną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerze?? Kupilem bratu Spore i pogralem 30 min (doszedlem do fazy kosmosu) i bylo prawie odrazu usuwane z dysku.. Brat pogral godzine i tez juz ma dosyc.. wiec moje pytanie brzmi kto gra w taki szajs??Bo niby nikt nie kupuje ale EA ma wielki wplyw $$ ze az dodatki wydaje skoro zapewniali na poczatku ze Spore nie bedzie simsami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować