Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 15:57, Laid back napisał:

Teraz już i tak nie odpędzisz od siebie opinii, że 95% głosów to nabił Ci Falconer ;)

Ano, bo te 5% to moja mama, tata i pies. Ale że mój jamnik nie potrafił stworzyć konta, zrobiłem to za niego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:53, Laid back napisał:

Oczywiście, wszystkim zależy aby wypadły jak najlepiej - myslę, że szarym użytkownikom
również. Możesz oczywiście również pisać co Ci się podoba o wyborach - do tego jest forum.

Co mi się podoba? Wybory przebiegały nawet w ciekawej [ przynajmniej dla mnie ] i śmiesznej atmosferze, było ok dopóki nie wyszła na jaw ta "afera" z multikontami ...

Dnia 19.02.2009 o 15:53, Laid back napisał:

> Nie, bo gdyby nie kulfonito prawdopodobnie nikt by o niczym nie wiedział. Nie chodzi
Jak ktoś będzie chciał zagłosować to sobie stworzy inne konto, mamy przecież również
takich desperatów którzy sobie robią po kilka.

Owszem, to może zablokować możliwość głosowania z drugiego i następnego konta danego usera ;-D? A może pobawić się adresami IP? :P

Dnia 19.02.2009 o 15:53, Laid back napisał:

Pamiętam, że na starym forum CDP też były głosy o upadku, nic nowego.

Czas pokaże ... czas pokaże ...

Dnia 19.02.2009 o 15:53, Laid back napisał:

Patrząc na to z innej strony to sami Gramowicze postarali się o to, by Baluk zdobył tytuł.
Znaczy, że jednak nie wszystkim to przeszkadzało.

Napisałem na ten temat tak wiele, że teraz będzie w wielkim skrócie. Głosy swego rodzaju oburzenia że ta osoba jest nominowana do nagrody narodziły się zaraz na początku głosowania. Jak to się dalej potoczyło każdy zainteresowany wie. I niech każdy się domyśli co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja wpadłem na pomysł z multikontami. :]
Cóż, ja przynajmniej wybrałem innego kandydata, który i tak z moją pomocą przegrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy mają multikonta, "zielonych" to nie obchodzi, każdy robi co chce ... liczyłem na dobrą zabawę, mnóstwo funu, śmiechu z kampanią wyborczą i uczciwe głosowanie. Ale widze, że jest inaczej...

Wiec pytam sie:
Gram.pl
Grasz fair?

By Żmija z Lasu

20090219172421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander: eh, wiesz co to sie dzieje na gramie? te ca3e wybory są do kitu
Outlander: a wiesz dlaczego? bo wszyscy jadą na multikontach
Zmija: Oh *((#&@. Nasza Kampania gra FAIR!!!

VOTE 4 Out!!!

20090219173018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic napisa3 :
Widze, ?e nie tylko ja wpad3em na pomys3 z multikontami. :]
Có?, ja przynajmniej wybra3em innego kandydata, który i tak z moją pomocą przegrywa.

A wiec skoro powstają takie multikonta , to stwierdzam ze jest to bardzo nieuczciwe w stosunku do wszystkich , nie tylko kandydatów. Jezeli taka sytuacja zaistniala trzeba to rozwiązac , gdyz takie przewinienia nie mogą pozostac bez konsekwencji .

20090219175019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że zeszłoroczne wybory były pomyłką, jednak jak widać z roku na rok jest coraz gorzej. W tym jak widać nawet nie było zbytnio dużo chętnych ludzi do wzięcia udziału w zabawie... Cóż, co jak co, ale się tam akurat już nie dziwię, że ludzie nie chcą być już kojarzeni jako ikony gram.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha. :D Powiedźcie, że nie zablokowali możliwości głosowania Obywatelom. :D Bardzo, bardzo nierozsądnie. ;)

No nic, to nie jedyny nieudany konkurs na tym portalu. ;) Widać, że trzeba sobie dać z tym spokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:45, Puszek92 napisał:

taaa dostaje człowiek na którego glosowało x nowych kont ;) pozdro z takim glosowaniem...
http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_08/20090219173018.jpg


Odejmij sobie człowieku 6 głosów. Jednak nadal będę prowadził. Człowiek mądry wie, że jestem bogu ducha winny. No cóż, tylko że zazwyczaj krzykaczki nie świecą inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 18:28, mefiperes napisał:

Odejmij sobie człowieku 6 głosów. Jednak nadal będę prowadził. Człowiek mądry wie, że
jestem bogu ducha winny. No cóż, tylko że zazwyczaj krzykaczki nie świecą inteligencją.


A kto powiedział, że to było tylko 6 głosów, może ktoś jeszcze był niegrzeczny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 18:31, Rayan77 napisał:

A kto powiedział, że to było tylko 6 głosów, może ktoś jeszcze był niegrzeczny ;(

A skąd takie przekonanie, że u mnie miało to miejsce? Masz jakieś dowody? Nie?
Precyzuj swoją wypowiedź, proszę ja ciebie.
Ktoś może był niegrzeczny w innym obozie, tylko że się do tego nie przyznał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie potrzebuję... nie są mi do niczego przydatne. Ale odpoiadając mi w taki sposób pozwól, ale zakończę ten wątek, bo zaprowadził do... nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 23:42, Citkowsky napisał:

Przeciez posiadanie tego tytułu nic tak naprawde nie daje to nie widze sensu zakładania
x kont tylko w tm celu. Dla mnie to głupota.


Daje. Sławę (na gramie oczywiście) i prestiż (patrz poprzedni nawias). Jeżeli tylko znów nie będzie żadnych afer i blablabla to wygrany zyska zapewne i pierwsze i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:59, KŁEJK napisał:

Owszem, to może zablokować możliwość głosowania z drugiego i następnego konta danego
usera ;-D? A może pobawić się adresami IP? :P


"to co genialne jest proste" - pamiętasz to stwierdzenie? Bo to wyżej ani nie jest proste ani genialne.

Jesteście Panowie, przykro to mówić, jak dzieci. Mnóstwo było komentarzy, że te wybory to przecież tylko zabawa (sam to kilka razy pisałem), że niektórzy za bardzo się puszą, zbyt poważnie do sprawy podchodzą itd itp. Ale jak widać, każda zabawa zanim zostanie zorganizowana, musi mieć wyłonioną komisję weryfikacyjną, oddzielny regulamin, musi być transparentna i najlepiej przeprowadzona w "realu". A przy tych wyborach powinna stać w lokalu CDP urna wyborcza i każdy przyjedzie i będzie mógł po okazaniu dowodu wrzucić swój głos, tak?

O co macie żal do Laid Backa? On Wam zepsuł zabawę, czy Wy sami sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować