Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

przepraszam bardzo, ale czegoś tu nie rozumiem... o co wy sie tu kłucicie? przecież to jest zabawa, tylko zielony podpisik pod nickiem, który nic nie znaczy, a wy robicie aferę o jaies multikonta? co ma za znaczenie, czy ktos zrobił 1001 multiont i oddał głos na siebie? przecież każdy mógł to zrobić, jeden jest uczciwy (i ma uczciwych "przyjaciół"), inny nie, ale to jest tylko zabawa, a wy robicie afęrę z rzeczy która nie ma nawet minimalnego znaczenia? jak ktoś mi napisał "przecież to nawet nie jest prawdziwe", to jest tylko forum na które wchodzimy aby porozmawiać z innymi, poradzić, pośmiać się, pobawić się w idiotycznych quizach (jak ktoś lubi), ale nie ma przecież najmniejszych powodów aby z tak błahej rzeczy robic taką aferę... rozumiem- sprawa moderatorów, niesprawiedliwe kary, niezgodne z wolą społecznościdecyzje- wtedy może warto próbować coś zrobić, ale robić raban dla zielonego napisu pod nickiem na który i tak nikt nie zwróci najmniejszej uwagi?!
nigdy nie zrozumiem tych ludzi...
i moze można zarzucić tym wyborom wiele, moze były "niesprawiedliwe", może głosowały w nich osoby nie związane z gram.pl, ale co z tego- to tylko forum, tytuł nie znaczy wiele (może troszkę w oczach nowych userów- wtedy wysoka ranga budzi respekt :) wiem co mówie bo jeszcze całkiem nieźle pamiętam jak ja miałem właśnie tak), nie ważne, czy zdobyto go sprawdiedliwie czy też nie (o ile można użyc tak wielkich słów w tak niewiele znaczącej sprawie)- ważne było to,aby jak najlepiej bawić sie w czsie tych wyborów, a to, co teraz się dzieje, pokazuje, że mimo słów o tym, że to nic nie znaczy, to wybory z nic nie znaczącej zabawy przerodziły się w obiekt kłutni, o której wiadomo, że i tak nie da żadnych rezultatów...
o co wy sie tu kłucicie? o zielone literki? i to mają być ci dobrzy gramowicze na których opiera się to forum?
chyba lepiej pozostawić to pytanie bez odpowiedzi...

P.S: mam prośbę- nieh ten, który uważa się za mądrzejszego, zakończy tą bezsensowną przepychankę, bo wiadomo, ze nie o to w tym chodziło, to miała być zabawa... ta "cywilizowana wymiana zdań" nic nie da, tylko pokłucicie się na amen zupełnie bez powodu... w moich oczach straciliście wiele, i życze wam, abyście nie stracili równie wiele w oczach innych użytokwników...

mefiperes:

gratuluje zwycięstwa, zielony podpisik może fajnie komponowac się z napisem coh.gram.pl :)

gratuluję tez wszystkim innym kandydatom, zarówno tym, którzy dostali więcej głosów, jak i tym, którzy otrzymali ich mniej :)

Tyle z mojej strony
Pozdrawiam
Zakrzysiunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie wiem o co ta kłótnia. Teraz już nie da się sprawdzić kto i jak głosował - kto głosował uczciwie, chwała mu, kto nie - niech się smaży w piekle ;) Wygrał Mefi i to się liczy ;) Gratki. A rywale niech się z tym pogodzą ;) Za rok wygra znów ktoś inny. To tylko Fun, a niektórzy to się zachowują jakby od tego wyboru zależała przyszłość narodu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:45, Zakrzysiunio napisał:

mefiperes:

gratuluje zwycięstwa, zielony podpisik może fajnie komponowac się z napisem coh.gram.pl
:)

Dzięki wielkie. :) Mam nadzieję, że nie będę niszczył forum dwoma zielonkami- już raz taki przypadek był. :P
------
Gram w Left 4 Dead, gram w CoDa 4, więc co za trud uzbierać trochę głosów, ludzie? :) Z tego, co mi się wydaje, grupa Left 4 Dead Gram.pl liczy już ponad 200 osób. Wystarczy chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S: nie da się już edytować, a w mój post wkradł się wredny błąd, którego nie moge trak zostwić (literka nie wskoczyła), a mianowicie:

jest " mam prośbę- nieh ten"
a powinno być: "mam prośbę- niech ten"

sorry, ale nie mogłem tego tak zostawić :)

za inne błędy przepraszam, jest to wina mojego niedopatrzenia lub też klawiatury która nadaje się już tylko na złom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam się do mnie zwrócił bym zagłosował na KŁEJKA ze względu na sentyment i widzę, że się spóźniłem. Ogólnie poza wyżej wymienionym osobnikiem to skład kandydatów co najmniej śmieszny. Widzę że nie byłem pierwszym i nie ostatnim człekiem który podarował sobie tą żenadę. Ale gratulacje dla KŁEJKA, że utrzymuje się tak długo otoczony przez tą dzieciarnię mającą frajdę z nabijania sobie głosów. Dobra, moje pięć minut minęło. Pozdro dla KŁEJKA. Aha i jeśli to czytasz to koniecznie musisz się zapoznać z książką "Podziemny Krąg" jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Lepsza niż film. No, to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wybory poróżniły niektóre osoby. Dobrze, że nie głosowałem - jeśli to wyglądałoby tak, jak wygląda teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:57, YahooPL napisał:

Ktoś tam się do mnie zwrócił bym zagłosował na KŁEJKA ze względu na sentyment
i widzę, że się spóźniłem.

Nie spóźniłeś, nie spóźniłeś ;-).
>Ogólnie poza wyżej wymienionym osobnikiem to skład kandydatów

Dnia 21.02.2009 o 11:57, YahooPL napisał:

co najmniej śmieszny. Widzę że nie byłem pierwszym i nie ostatnim człekiem który podarował
sobie tą żenadę. Ale gratulacje dla KŁEJKA, że utrzymuje się tak długo otoczony
przez tą dzieciarnię mającą frajdę z nabijania sobie głosów. Dobra, moje pięć minut minęło.
Pozdro dla KŁEJKA. Aha i jeśli to czytasz to koniecznie musisz się zapoznać z
książką "Podziemny Krąg" jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Lepsza niż film. No, to tyle...

Książka czeka na lesze czasy ... jeszcze zdąże nadrobić, mam nadzieję. I miło cię widzieć swoją drogą :-). Cóż, rób to co uważasz za słuszne. Tyle ode mnie. Trzym się. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:45, Zakrzysiunio napisał:

przepraszam bardzo, ale czegoś tu nie rozumiem... o co wy sie tu kłucicie?

O to, że w systemie przeprowadzania wyborów / głosowania są luki. Proste?
>przecież to

Dnia 21.02.2009 o 11:45, Zakrzysiunio napisał:

jest zabawa, tylko zielony podpisik pod nickiem, który nic nie znaczy, a wy robicie aferę
o jaies multikonta?

No właśnie widać jaka to jest ''zabawa'' jak ktoś się do takich ''chwytów'' ucieka ;-DDD.
>co ma za znaczenie, czy ktos zrobił 1001 multiont i oddał głos na

Dnia 21.02.2009 o 11:45, Zakrzysiunio napisał:

siebie?

...
>przecież każdy mógł to zrobić, jeden jest uczciwy (i ma uczciwych "przyjaciół"),

Dnia 21.02.2009 o 11:45, Zakrzysiunio napisał:

inny nie, ale to jest tylko zabawa, a wy robicie afęrę z rzeczy która nie ma nawet minimalnego
znaczenia? jak ktoś mi napisał "przecież to nawet nie jest prawdziwe", to jest
tylko forum na które wchodzimy aby porozmawiać z innymi, poradzić, pośmiać się, pobawić
się w idiotycznych quizach (jak ktoś lubi), ale nie ma przecież najmniejszych powodów
aby z tak błahej rzeczy robic taką aferę... rozumiem- sprawa moderatorów, niesprawiedliwe
kary, niezgodne z wolą społecznościdecyzje- wtedy może warto próbować coś zrobić, ale
robić raban dla zielonego napisu pod nickiem na który i tak nikt nie zwróci najmniejszej
uwagi?!

Z tego co ja wiem w zeszłym roku głosowanie było tajne. Ale nie ... trzeba było to zmienić. ;-D

Dnia 21.02.2009 o 11:45, Zakrzysiunio napisał:

P.S: mam prośbę- nieh ten, który uważa się za mądrzejszego, zakończy tą bezsensowną przepychankę,
bo wiadomo, ze nie o to w tym chodziło, to miała być zabawa... ta "cywilizowana wymiana
zdań" nic nie da, tylko pokłucicie się na amen zupełnie bez powodu... w moich oczach
straciliście wiele, i życze wam, abyście nie stracili równie wiele w oczach innych użytokwników...

Oj, jak mi przykro ... chyba sobie pójdę popłakać w kącie. Straciłem ''reputację'' nas gramie ... łolaboga ... tragedia normalnie ... ;(((

;-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:52, mefiperes napisał:

Gram w Left 4 Dead, gram w CoDa 4, więc co za trud uzbierać trochę głosów, ludzie? :)
Z tego, co mi się wydaje, grupa Left 4 Dead Gram.pl liczy już ponad 200 osób. Wystarczy
chcieć.

Gratuluje pomysłu bardzo dobrze zrobiłeś. To była kampania wyborcza i wszystkie chwyty promocyjne dozwolone :]
KŁEJK
Nie płacz tylko zrób coś innego...chętnie ci doradzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś tu nie rozumiem. Falconer przyznaje się do robienia kolejnych kont w celu nieuczciwego wsparcia jednego z kandydatów i nie dostaje za to bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:59, Patryk Mogilno napisał:

Gratuluje pomysłu bardzo dobrze zrobiłeś. To była kampania wyborcza i wszystkie chwyty
promocyjne dozwolone :]

Tak, kogo obchodzi że jedna osoba wbiła ponad 10 głosów. To nie było fair ale co tam. Grunt że wyygral.
(nie mam na myśli tylko Flakonera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:01, xbit71 napisał:

Ja czegoś tu nie rozumiem. Falconer przyznaje się do robienia kolejnych kont w celu nieuczciwego
wsparcia jednego z kandydatów i nie dostaje za to bana?

A od kiedy gram robi za Ojca który zabrania dziecku różnych ''niedobrych'' rzeczy? Ja tu raczej widze głaskanie takich po główce i ewentualne pokazowe zdegradowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:01, xbit71 napisał:

Ja czegoś tu nie rozumiem. Falconer przyznaje się do robienia kolejnych kont w celu nieuczciwego
wsparcia jednego z kandydatów i nie dostaje za to bana?

A jest jakiś fragment w regulaminie, którym można by tego bana wyegzekwować? :P A nawet jeśli jest, to i tak po co się wysilać ;-DDD?

Patryk Mogilno -> "idź sobie pograć" ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 12:49, KŁEJK napisał:

O to, że w systemie przeprowadzania wyborów / głosowania są luki. Proste?


to czemu jeden skacze drugiemu do gardła? z lukami w głosowaniu to chyba do ekipy, a nie do siebie nawzajem?

Dnia 21.02.2009 o 12:49, KŁEJK napisał:

No właśnie widać jaka to jest ''zabawa'' jak ktoś się do takich ''chwytów'' ucieka ;-DDD.


niestety, takie są realia...

Dnia 21.02.2009 o 12:49, KŁEJK napisał:

...


wiesz, skoro to tylko nic nie znacząca zabawa to multikonta nie mają najmniejszego znaczenia znaczenia. to tylko zabawa, jak jeden oszukuje to nie trzeba od razu się z nim kłucić... prawda, że coś takiego nie powinno mieć miejsca, ale stało się, nie mamy już wpływu na głosowanie, i tyle...
chyba, że nie traktujesz tego jak zabawy...

Dnia 21.02.2009 o 12:49, KŁEJK napisał:

Z tego co ja wiem w zeszłym roku głosowanie było tajne. Ale nie ... trzeba było to zmienić.
;-D


:)

Dnia 21.02.2009 o 12:49, KŁEJK napisał:

Oj, jak mi przykro ... chyba sobie pójdę popłakać w kącie. Straciłem ''reputację'' nas
gramie ... łolaboga ... tragedia normalnie ... ;(((

;-DDD


nom :( patrz jaie to wredne community :( tu się KŁEJK stara, aby im rozrywki dostarczyć a oni tak się odwdzięczają :(

;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:02, AQ22 napisał:

> Gratuluje pomysłu bardzo dobrze zrobiłeś. To była kampania wyborcza i wszystkie
chwyty
> promocyjne dozwolone :]
Tak, kogo obchodzi że jedna osoba wbiła ponad 10 głosów. To nie było fair ale co tam.
Grunt że wyygral

O nie tu masz racje to jest wręcz chamskie. Mi chodzi o sam pomysł swojego promowania.
KŁEJK
Jak masz dowody że tak było i ci zależny to zgłoś gdzieś i tyle. Pisząc tutaj o tym nic nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:06, Zakrzysiunio napisał:

to czemu jeden skacze drugiemu do gardła?

No cóż, chodzi o moralność. Ja na miejscu mefiperesa nie przyjąłbym tego tytułu. Wygrał nieuczciwie. Oczywiście to nie jego wina, ale chodzi o sam fakt... Brawo, Falconer. Kolejny popis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:06, Zakrzysiunio napisał:

to czemu jeden skacze drugiemu do gardła? z lukami w głosowaniu to chyba do ekipy, a
nie do siebie nawzajem?

Jakie znowu skakanie sobie do gardła? O_o Po prostu próbujemy dojść do tego jak było. To takie trudne do zrozumienia? A ekipa? Na poprzednich stronach / w innym wątku pisaliśmy [ nie tylko ja ], wyszło na to, że "liczymy na waszą uczciwość, bawcie się dobrze". Bardzo kurde fajnie ... ;-DDD.

Dnia 21.02.2009 o 13:06, Zakrzysiunio napisał:

wiesz, skoro to tylko nic nie znacząca zabawa to multikonta nie mają najmniejszego znaczenia
znaczenia. to tylko zabawa, jak jeden oszukuje to nie trzeba od razu się z nim kłucić...
prawda, że coś takiego nie powinno mieć miejsca, ale stało się, nie mamy już wpływu na
głosowanie, i tyle...
chyba, że nie traktujesz tego jak zabawy...

Czytaj ze zrozumieniem, proszę ...

Patryk Mogilno -> dowody już ktoś inny przedstawił, ekipa o tym wie i raczej nic mu nie zrobi. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:10, xbit71 napisał:

> to czemu jeden skacze drugiemu do gardła?
No cóż, chodzi o moralność. Ja na miejscu mefiperesa nie przyjąłbym tego tytułu. Wygrał
nieuczciwie. Oczywiście to nie jego wina, ale chodzi o sam fakt... Brawo, Falconer. Kolejny
popis. :)


Wygrał nieuczciwie? No to odejmij sobie te 6 punktów, ja już to zrobiłem, no i nadal przed Kłejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne stawia na swoim, drugi na swoim, rownowagi nie będzie. Akcja, a raczej bajer się skończył więcteraz nie ma co roztrząsać co i jak.
Swoją drogę dziekuję za nie skreślenie Diany, mimo że miała słaby sztab i marne szanse wśród chłopców jednak trzecie miejsce zdobyła.
A Patrysiowi radze wrócić do Bartusia bądź tak jak Kleju radził, iśc w coś pograć.
"Nie ważne jak, ważne by wygrać" - motto bajeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:17, mefiperes napisał:

Wygrał nieuczciwie? No to odejmij sobie te 6 punktów, ja już to zrobiłem, no i nadal
przed Kłejem.

A skąd wiesz, że z multikont dostałeś jedynie 6 głosów? Masz wgląd w spis Ip, z których były wysyłane głosy? To, że Falconer napisał, że wysłał 6 głosów to nic nie znaczy... po za tym jest bardzo (ale to bardzo) duże prawdopodobieństwo, że na każdego kandydata poszedł co najmniej jeden głos z multikonta tylko nie każdy się przyznaje do tego, że założył inne konto. Nie wiem czy jest sens kłócić się o podpis pod nickiem. Organizatorzy zawalili sprawę i tyle, trzeba żyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować