Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Cześć wam wiecie coś na temat premiert THAW ? Czekam na tą gierke juz od listopada pozdrawiam. Wyrażcie swoją opinie o gierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miom zdaniem CDP powinno dodac jako prezent THPS2 i THPS3. Po angielsku, czy po polsku zadna róznica byle by dali THPS jako gratis. Pojezdzic na BMX''ie;d Czekam Na THWA juz z niecierpliwoscia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:00, Shadow SSJ Warrior napisał:

Miom zdaniem CDP powinno dodac jako prezent THPS2 i THPS3. Po angielsku, czy po polsku zadna
róznica byle by dali THPS jako gratis. Pojezdzic na BMX''ie;d Czekam Na THWA juz z niecierpliwoscia;]



tak spytam:czy to już wyszło na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:02, NyGgA MiLy napisał:

> Miom zdaniem CDP powinno dodac jako prezent THPS2 i THPS3. Po angielsku, czy po polsku
zadna
> róznica byle by dali THPS jako gratis. Pojezdzic na BMX''ie;d Czekam Na THWA juz z niecierpliwoscia;]



tak spytam:czy to już wyszło na pc?


tak ale nie u nas w Polsce. Premiera gdzieś była w okolicach 10 lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:14, Lex napisał:

> > Miom zdaniem CDP powinno dodac jako prezent THPS2 i THPS3. Po angielsku, czy po polsku

> zadna
> > róznica byle by dali THPS jako gratis. Pojezdzic na BMX''ie;d Czekam Na THWA juz
z niecierpliwoscia;]
>
>
>
> tak spytam:czy to już wyszło na pc?

tak ale nie u nas w Polsce. Premiera gdzieś była w okolicach 10 lutego :D



Tego roku czy 2005?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:17, NyGgA MiLy napisał:

> > Tego roku czy 2005?
>
> tego roku


A wiesz kiedy wyjdzie w Polsce?



a nie możesz sprawdzić sobie w planie wydawniczym CDP ??? wyjdzie (najprawdopodobniej) w kwietniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:18, Lex napisał:

> > > Tego roku czy 2005?
> >
> > tego roku
>
>
> A wiesz kiedy wyjdzie w Polsce?


a nie możesz sprawdzić sobie w planie wydawniczym CDP ??? wyjdzie (najprawdopodobniej) w kwietniu
:D



Aha dzienki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
chciałbym prosic o pomoc zwiazana z gra Tony Hawk''s American Wasteland chodzi o 2 misje..... jedna polega na "ładonaiu" paska siły przyciskiem skoku ... klikam kilikam i sie nic nie dzieje, probowalem z 15 razy aż do nieznosnego bólu palca;/
Jesli chodzi o 2 misie jest to misja w manualo trickami... musze usac na rekach, wykunuje ten trik i nic....moze chodzi o to ze nazwa triku jest inna a kaza mi zrobic co innego ale klawiszy nakirujacych stosuje wiec o co chodz???

Za wszelką pomoc z góry DZIĘKUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też tak mam to chyba błąd w grze jak troche poprubujesz to nie wyswietli tego triku, ale w innej misji tony alva kaze ci go robic i nie da sie przejsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla tych co maja problem z handstandem(staniem na rekach) na www.gry-online.pl w dzale download za niewielka oplata 3,66 mozna otrzymac patcha jeszcze nie wiem czy dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey , ja mam problem z THAW...mianowicie gdy chcę włączyć grę ..pojawia się czarny ekran i wyrzucami mi go do Windowsa? NIe wiecie co to może byc?? U kumpla chodzi normalnie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować