Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

>
Mój rekord to 20 000 000 z czymś, jeśli dobrze utrzymujesz równowagę i znasz miejsce to łatwo zrobić taki wynik :)
Dodam jeszcze że to na sieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. A jest tam jakaś różnica w podliczaniu punktów/inne lokacje? Bo mi osobiście w singlu (czy to w THAW czy w THPS 4) mój rekord oscylował w granicach 350-400 tysięcy punktów. A co do równowagi, to musisz mieć na prawdę sprawną rękę, bo z czasem coraz trudniej przy danym combo utrzymać równowagę, np. jak grindujesz, to po 10 sekundach jest już ileś tam razy trudniej utrzymać równowagę, niż to było na samym początku grindowania. Trik na końcówce/grind/manual/flip/wallride''y etc. i to by było w sumie na tyle (przynajmniej w THPS 4), w THAW jest kilka tam nowych "różności", ale one raczej nie dają nie wiadomo ile punktów, więc ciężko mi uwierzyć w taki wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:23, Immortal 1 napisał:


Tak to fakt że trudno równowagę utrzymać , co do sieci robi to różnice że jest troszkę trudniej nisz na trybie fabularnym poziomie łatwym tylko tyle , co do wyniku jest to proste jeśli często skaczesz balans chodzi powoli gdy długo rysasz zaczyna latać ale rekord to 20 mln i raz mi się tak udało gdy w LA na torach, Jeśli chcesz to mogę cię czegoś nauczyć pokazać dobre miejscówki na sieci tylko powiedz kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo co do skakania, że pozwala na dłuższą jazdę to to wiedziałem, ale imho ja nawet przez 5 minut nie dałbym radę jechać i skakać, ale to już ot zręczności zależy. Oczywiście w THAW niektóre triki są jak dla mnie po prostu "zmaniaczone". Coś dla wielkich miłośników i wielbicieli zręcznościówek, bo nie dość, że nasz "kochany" CDP zrobił tak, że wszelkie instrukcje jak wykonać dany trik wyglądają rodem z konsoli (konwersja pierwsza klasa...) to jeszcze trzeba wjechać pod odpowiednik kątem na dany obiekt, co czasem graniczy z możliwościami. Niektóre "niby niemożliwe" triki zrobiłem, ale przy niektórych męczyłem się z pół godziny i tylko czas straciłem. A co do twojej propozycji, to dzięki, ale póki co wolę pojeździć samotnie po mieście, of course to może się zmienić, bo akurat wróciłem do TH i za jakiś czas na pewno znudzi mi się single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:15, Lak5 napisał:

Mój rekord to 20 000 000 z czymś, jeśli dobrze utrzymujesz równowagę i znasz miejsce to łatwo
zrobić taki wynik :)
Dodam jeszcze że to na sieci .

Nieźle, ja 20 000 000 mam w THPS3, a w 4 udało mi się zrobić 30 000 000. Niestety mało grałem w AW, więc nie opanowałem do końca nowego "systemu". Jednak trochę to się od starszych części różni.

Immortal - jeśli trudno Ci uwierzyć, sprawdź te filmiki (DŁUGIE):
http://video.google.pl/videoplay?docid=5025715909299098339&q <-THPS3; miliard; polak. ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=pF-tNqCz4U8 <-THAW; ok 650 milionów
http://pl.youtube.com/watch?v=YzUISWuxDQU <- THUG2; kolejny miliard
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla wielkich miłośników i wielbicieli zręcznościówek,

Dnia 08.07.2007 o 22:45, Immortal 1 napisał:

bo nie dość, że nasz "kochany" CDP zrobił tak, że wszelkie instrukcje jak wykonać dany trik
wyglądają rodem z konsoli (konwersja pierwsza klasa...)

nie CDP robil konwersje z konsoli ,CDP tylko dystrubuje gre w Polsce .Konwersja i tworzeniem gry zajmuje sie Developer.CDP przelozyl tylko napisy na polski i zrobil wszystko bardzo dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:45, Immortal 1 napisał:

Noo co do skakania, że pozwala na dłuższą jazdę to to wiedziałem, ale imho ja nawet przez 5
minut nie dałbym radę jechać i skakać, ale to już ot zręczności zależy. Oczywiście w THAW niektóre
triki są jak dla mnie po prostu "zmaniaczone". Coś dla wielkich miłośników i wielbicieli zręcznościówek,
bo nie dość, że nasz "kochany" CDP zrobił tak, że wszelkie instrukcje jak wykonać dany trik
wyglądają rodem z konsoli (konwersja pierwsza klasa...) to jeszcze trzeba wjechać pod odpowiednik
kątem na dany obiekt, co czasem graniczy z możliwościami. Niektóre "niby niemożliwe" triki
zrobiłem, ale przy niektórych męczyłem się z pół godziny i tylko czas straciłem. A co do twojej
propozycji, to dzięki, ale póki co wolę pojeździć samotnie po mieście, of course to może się
zmienić, bo akurat wróciłem do TH i za jakiś czas na pewno znudzi mi się single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się męcze z tymi chorągiewkami i manualem :( jak Wy to przeszliście ? jest jakiś sposób np. wypełnic spowolnienie ? czy coś bo ja różnie prubóje ( sposoby ) i mi nie idzie dojeżdżam do 18 chorągiewki i już tak mi lata ta kulka ( od równowagi ), że spadam, a jak włącze spowolnienie to mi się zaraz wyłącza i trace prędkośc, a statystyki manuala mam 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 10:54, Lak5 napisał:

>
Postaraj się utrzymać kule balansu na środku, gdy ją ruszasz to coraz trudniej ją utrzymać
na środku :/

wiem, ale jak już dojeżdżam do 18 chorągiewki to tak wolno jade, że jest bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:13, Lak5 napisał:

>
to musisz nacisnąć skok czyli szybkie jechanie i wtedy skręcasz .

ok dzięki, zaraz wyprubóję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:45, Immortal 1 napisał:

bo nie dość, że nasz "kochany" CDP zrobił tak, że wszelkie instrukcje jak wykonać dany trik
wyglądają rodem z konsoli (konwersja pierwsza klasa...)

łooo! To CDP robi konwersje? Heh, nawet sie nie pochwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1:

Mam problem z wykonaniem triku tripple heelflip (strzałka w bok + 4 4 4 (standardowo)) zamiast obracać to deskę to on łapie ręką i tak się odchyla trzymając ją a mam w misji co najpierw tripple kickflip potem tripple imposible i ten tripple heelflip. Nie mogę go wykonać.

Pytanie 2:

Mama zadanie co trzeba w downtown przeskakiwać nad takim mostkeim najpierw z trikiem melon potem nosegrab i tailgrab (misje co zbiera sie ludzi do filmu żeby skatepark kupić) no i do tąd misję przeszedłem i potem jest zrobić 4 spine transfery w 1 combo a ja zawsze na dole po wykonaniu spine transferu kończę combo (próbuje manuala zrobić ale nie da sie) Proszę pomóżcie jak wylądować żeby kontynuować combo.

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 16:38, Kiler853 napisał:

Pytanie 1:

Mam problem z wykonaniem triku tripple heelflip (strzałka w bok + 4 4 4 (standardowo)) zamiast
obracać to deskę to on łapie ręką i tak się odchyla trzymając ją a mam w misji co najpierw
tripple kickflip potem tripple imposible i ten tripple heelflip. Nie mogę go wykonać.

Wygląda na to, że wciskasz przypadkowo przycisk Grab (jak mniemam na standardowym to będzie 6) zamiast Kick. Możliwe też jest, że dwa razy wciskasz strzałkę w bok, wtedy postać nie robi normalnego -flipa, tylko jakiś inny trick podpisany pod 2x strzałka w bok + kick.

Dnia 09.07.2007 o 16:38, Kiler853 napisał:

Pytanie 2:

Mama zadanie co trzeba w downtown przeskakiwać nad takim mostkeim najpierw z trikiem melon
potem nosegrab i tailgrab (misje co zbiera sie ludzi do filmu żeby skatepark kupić) no i do
tąd misję przeszedłem i potem jest zrobić 4 spine transfery w 1 combo a ja zawsze na dole po
wykonaniu spine transferu kończę combo (próbuje manuala zrobić ale nie da sie) Proszę pomóżcie
jak wylądować żeby kontynuować combo.

Gdy lądujesz po wykonaniu spine transfera musisz zrobić reverta i od razu manuala żeby kontynuować kombo. Nie wiem pod jaki przycisk jest przypisany na standardowym sterowaniu revert. Sprawdź w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:30, Sebo7 napisał:

> >
> to musisz nacisnąć skok czyli szybkie jechanie i wtedy skręcasz .

pomogło wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:48, Sebo7 napisał:

> > >
> > to musisz nacisnąć skok czyli szybkie jechanie i wtedy skręcasz .
pomogło wielkie dzięki

Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowy wątek z zapytaniem dotyczącym THAW, ale skierowano mnie tutaj :-P Może po prostu wkleję to, co napisałem tam:

Witam,
Od dziś jestem (prawie) szczęśliwym posiadaczem wyżej wymienionej gry. W grach tej serii zawsze doceniana była ich oprawa dźwiękowa. Mnie również podobają się utwory w niech zawarte. Skonwertowałem sobie wszystkie piosenki z części 2, 3, 4 i UG2 do plików MP3, jednak plików z AW żaden program nie chce mi otworzyć. Prawdę mówiąc, nawet nie wiem, które to mają być pliki :-P Czy więc takie przekonwertowanie z tej części gry jest w ogóle możliwe? Utwory są jak zawsze świetne i zależy mi na nich. Mam nadzieję, że da się to zrobić i że takie przerabianie plików z legalnych kopii gier na własny użytek nie jest nielegalne :-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja utknąłem :( jak trzeba zbierac kolesi, żeby odkupic park to zostały mi dwie misje
ze zbieraniem butów dochodze do 20 pudełka :(, i nie udaje mi się jechac tą trasą ,żeby je wszystkie zebrac
, i robieniem tricków przy fotografach ( robią mi zdjęcia podczas tricków ) i potem trzeba transfery ( 4 ) robic w combo i zrobie jeden transfer i potem nie wiem jak dalej pociągnąc combo, próbowałem manual ale nie wychodzi :(
a w poradniku nic nie ma :(
jeżeli Ktoś może mi coś poradzic to proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować