Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biało-czerwoni w Hyborii. Polski serwer gry Age of Conan 2009 oficjalnie otwarty!

100 postów w tym temacie

gram.pl

22 stycznia 2009 roku na trwałe zapisze się na kartach historii. Tego dnia bowiem oficjalnie otwarty został pierwszy w naszym dorobku serwer stworzony z myślą o polskich graczach. Tak, również o Tobie!

Przeczytaj cały tekst "Biało-czerwoni w Hyborii. Polski serwer gry Age of Conan 2009 oficjalnie otwarty!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:43, Oliwer napisał:

Ruszyły?? jest 22:43 a u mnie cały czas pokazuje serwer offline PvE i PvP


Zainstaluj oficjalnego klienta z płytek. Zakładam że używasz teraz wersję z bety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie jestem pewien czy rzeczywiście jest czym sie tak podniecać. Mam bete i osobiście mi do gustu nieprzypadła...ale to tylko moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzecz gustu, grałem w bete i bardzo mi przypadła do gustu, ale o gustach się nie dyskutuje :)

właśnie zacząłem instalacje z płytek , tak bywa jak jedną połowę mózgu wyłączy ci przepracowanie a drugą wyłączy ci jakaś zaraza żrąca cię od środka ale na samą myśl instalowania tego trochę mnie ciarki przełaziły ale widać nie ominęło mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 stycznia 2009 roku na trwałe zapisze się na kartach historii. - ..... nowe święto w kalendarzu .....

Z tej okazji przejrzałam screeny. Słaaaaboooo....
/ Mam porównanie tylko z GW, bo w to gram. /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"22 stycznia 2009 roku na trwałe zapisze się na kartach historii. Tego dnia bowiem oficjalnie otwarty został pierwszy w naszym dorobku serwer stworzony z myślą o polskich graczach. Tak, również o Tobie!"

A to co za bzdurna propaganda... Ta gra umrze szybko, wytrwa najwyżej rok :]
A te screenshoty to niezła frajda. "łamignat piktów panter"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest DX10?
Wczoraj przebiłem się przez instalację, uaktualnienia, odpalam i co ?
DX 9 - i nikt nic nie wie. Czy może powinniśmy dostać jakąś informację - kiedy będzie dostępny.
Mam trochę mieszane uczucia.

grałem w obie bety - i nie ukrywam że DX10 w wersji PL był zapowiadany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...pierwsza z wielu nieprzespana noc...Świat Magii i Miecza wciąga,może aż za bardzo...szkoda że nie mam jeszcze skila na szefa swego i teraz męczę się w robocie...
Pozdrawiam.
Ps.ciekawe że najwięcej negatywnych komentarzy piszą ludzie którzy nie doświadczyli przxygody w Hyborii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ I to cię jeszcze dziwi? Przecież to reguła, szczególnie na polskich forach. Na angielskich i niemieckich forach o tej grze, które odwiedzam, większosć ludzi, jelśi już ma zastrzeżenia to do konkretnej sprawy, np. zdolności czy umiejętności, problemu technicznego. Co kraj, to obyczaj ...

I nie chodzi o to że gra ni ma błędów a polska wersja niedoróebek: muszę przyznać że "Łamignat Piktów panter" to typowa wpadaka tłumaczenia i np. "Łamignat Pikt z klanu Panter" było by bardziej poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja doświadczyłem i to sporo i muszę przyznać, że często mi się zdarza negatywnie pisać o grze. co nie zmienia faktu, że po kilku miesięcznej nieobecności powróciłem do Hyborii, oczywiście z myślą o przeniesieniu się na polskie serwery, czego funcom i cdp nie ułatwiają mi. jak narazie nie można przenosić kont eu - pl, ale z funcomem do czynienia mam nie od dziś, więc na to byłem przygotowany szkoda tylko dobre imię cdp na tym traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać dobrze dopasowali głosy... w ang było podobnie, jak tylko było sie już na innych wyspach gra coraz bardziej wyglądała beznadziejnie mówiąc o grafie i o błędach w grze co raziły dosyć znacznie. Gre kupiłem i po miesiącu odstawiłem na półkę. Wróciłem do WoW''a, a szkoda bo AOC zapowiadał sie super, a wyszedł gniot.
Już sie czuje że gra będzie o 50% tańsza po jakimś czasie bo tak lubi cdp robić z grami co sie nie sprzedaje rewelacyjnie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 08:24, gpodoba napisał:

Gre kupiłem i po miesiącu odstawiłem na półkę. Wróciłem do
WoW''a, a szkoda bo AOC zapowiadał sie super, a wyszedł gniot.


Ja też po premierze odstawiłem grę po darmowym miesiącu. Ale teraz to jest już zupełnie inna gra. Zostawiam WoWa i wracam do Hyborii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zagram. Chyba że wyjdzie na xboxa ;] Ale i tab bardzo się cieszę że w polsce coś się zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się AoC. Grafikę ma ładną, poważną. Czary, czyli to co lubię najbardziej, mają ładne animacje i nawet są ciekawe, ale na tym się kończą dla mnie +. Grafika i magia to jednak troszkę za mało, abym powiedział, że gra jest fajna. Reszta jest dosyć denna. Sam "tryb nocny" w tej grze, czyli jedno osobowa instancja, to po prostu śmiech - gra zamienia się w single player, a w tym trybie spędza się naprawdę dużo czasu.

W dodatku wręcz nie trawię języka polskiego w grach.
Diablo II i Baldur''s Gate miało doskonałe spolszczenia i tam byłem naprawdę zadowolony i grałem w PL.
Neverwinter Nights 1/2 próbowałem po polsku, ale w końcu kupiłem Angielskie werjse.
Gra MMO w języku polskim też mi nie pasuje. Może dlatego, że w środowisku anglojęzycznym czuję się nawet lepiej niż w polskim.
No i perspektywa grania z tyloma polakami na jednym serwku jest po prostu aż smutna. Od ponad 9 lat męczę się w grach multiplayer, bo zawsze znajdzie się jakiś cham z polski, który zechce zakłucić spokój na serwerze.
Jak na serwerze angielskim spotka się polaka, zazwyczaj jest miło. Ale jak jest ich za dużo w jednym miejscu to zaczynają wydziwiać. < to takie moje spostrzeżenia z gier MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ gelu44

A kiedy sprawdzałeś z tymi przenosinami? Bo oficjalna informacja, że funkcja przenoszenia postaci (i jak się za to zabrać) ukazała się się dopiero wczoraj po południu. No i wczoraj otworzono polski serwer.


@gpodoba

Gra już jest tańsza - na zachodzie w niektórych sklepach i na aukcjach internetowych. Ale jeśli chcesz opierać swoją ocenę na tym co było pół roku temu i nie zamierzasz sprawdzić jak się mają sprawy teraz, to podejrzewam że i niższa cena nie pomoże Cię przekonać.


@ Yennefer

Dużo czasu w trybie nocnym? Przecież on jest dostępny tylko w Tortudze i ma zdecydowanie mniej zadań do wykonania niż tryb dzienny. A mnie wyjście stamtąd drugą postacią zajęło mniej niż 20 godzin grania, licząc w sumie oba tryby. W porównaniu to tego ile zajmuje doprowadzenie postaci do 80 poziomu to raczej niewiele.

Poza tym jeśli ty oceniasz animacje czarów na podstawie tego co może zrobić caster w Totudze (a takie wrażenie sprawia Twoja wypowiedź), to dużo pomijasz - sporo naprawdę fajnych czarów (np. pochodzące z featów) jest dostępnych po 40, czy 60 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować