Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biało-czerwoni w Hyborii. Polski serwer gry Age of Conan 2009 oficjalnie otwarty!

100 postów w tym temacie

Czy pójdzie mi na wysokich detalach ?
AMD Phenom 9500 Quad-Core 2,4 x4
Ram: 2GB
Grafika : ATI Readon 3600 HD Series
Video RAM :1,0GB
Vertex Shader : 3.0
Pixel Shader : 3.0
Windows : XP+SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z wami do końca grałem już w dużo płatnych MMO i powiem wam, że Polacy wcale nie są najgorsi. Obecnie gram w WoW''a na BL gdzie gra jakieś 15 tyś. ludzi i 80% ludzi na tym serwerze to Polacy. Ludzie się czepiają Polaków w WoW''ie o to, że wpakowali się wszyscy na jeden serwer jak Turkowie i są cały czas jakieś migracje z BL albo zamykane jest tworzenie postaci a o wejściu na serwer o godzinie 20 to już masakra kolejki większe niż w Tibi. Tylko tak właśnie jest jak nasze kochane CDP ma nas w dupie i zamiast zainwestować przynajmniej w jeden Polski serwer do WoW''a i w Polskiego klienta gry co ma grubą przyszłość to woli wydawać kasę na jakiś CRAP jakim jest AoC z marną przyszłością. Już nawet Rosjanie mają swoje serwery i klienta gry tak jak Niemcy i to nie 2-3 tylko 6-7 a my zostajemy dalej w tyle. A co do Polaków to spotkałem już naprawdę wielu którzy mi pomagali jak tylko potrzebowałem pomocy i to beż żadnych problemów. Dodam nawet, że Polacy są jednymi z najlepszych graczy na świecie w FPS''y, MMO i Strategie. Jak nie wierzycie to poczytajcie o turniejach w FEAR''a, CS''a, MTW i o Gildiach w WoW''ie. Osobiście polecam WoW''a w tej samej cenie co AoC tylko ma on wyższy abonament ale jest znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:22, XxAndrIxX napisał:

Nie zgadzam się z wami do końca grałem już w dużo płatnych MMO i powiem wam, że Polacy
wcale nie są najgorsi. Obecnie gram w WoW''a na BL gdzie gra jakieś 15 tyś. ludzi i 80%
ludzi na tym serwerze to Polacy. Ludzie się czepiają Polaków w WoW''ie o to, że wpakowali
się wszyscy na jeden serwer jak Turkowie i są cały czas jakieś migracje z BL albo zamykane
jest tworzenie postaci a o wejściu na serwer o godzinie 20 to już masakra kolejki większe
niż w Tibi. Tylko tak właśnie jest jak nasze kochane CDP ma nas w dupie i zamiast zainwestować
przynajmniej w jeden Polski serwer do WoW''a i w Polskiego klienta gry co ma grubą przyszłość
to woli wydawać kasę na jakiś CRAP jakim jest AoC z marną przyszłością. Już nawet Rosjanie
mają swoje serwery i klienta gry tak jak Niemcy i to nie 2-3 tylko 6-7 a my zostajemy
dalej w tyle. A co do Polaków to spotkałem już naprawdę wielu którzy mi pomagali jak
tylko potrzebowałem pomocy i to beż żadnych problemów. Dodam nawet, że Polacy są jednymi
z najlepszych graczy na świecie w FPS''y, MMO i Strategie. Jak nie wierzycie to poczytajcie
o turniejach w FEAR''a, CS''a, MTW i o Gildiach w WoW''ie. Osobiście polecam WoW''a w
tej samej cenie co AoC tylko ma on wyższy abonament ale jest znacznie lepszy.


A grałeś chociaż w tego crapa czy już z góry go przekreśliłeś dla zasady :).Przecież pomoc zależy od dobrej chęci drugiego gracza.Ja w wowie spotkałem się ,ze standardowym nie mam czasu lub obiecuje ci "pózniej" ,pomagali też ale lepiej mieć znajomości :P.Na temat czepialstwa to zapomniałeś wspomnieć o nieużywaniu języka angielskiego np na globalu przez naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:22, XxAndrIxX napisał:

Nie zgadzam się z wami do końca grałem już w dużo płatnych MMO i powiem wam, że Polacy
wcale nie są najgorsi. Obecnie gram w WoW''a na BL gdzie gra jakieś 15 tyś. ludzi i 80%
ludzi na tym serwerze to Polacy. Ludzie się czepiają Polaków w WoW''ie o to, że wpakowali
się wszyscy na jeden serwer jak Turkowie i są cały czas jakieś migracje z BL albo zamykane
jest tworzenie postaci a o wejściu na serwer o godzinie 20 to już masakra kolejki większe
niż w Tibi. Tylko tak właśnie jest jak nasze kochane CDP ma nas w dupie i zamiast zainwestować
przynajmniej w jeden Polski serwer do WoW''a i w Polskiego klienta gry co ma grubą przyszłość
to woli wydawać kasę na jakiś CRAP jakim jest AoC z marną przyszłością. Już nawet Rosjanie
mają swoje serwery i klienta gry tak jak Niemcy i to nie 2-3 tylko 6-7 a my zostajemy
dalej w tyle. A co do Polaków to spotkałem już naprawdę wielu którzy mi pomagali jak
tylko potrzebowałem pomocy i to beż żadnych problemów. Dodam nawet, że Polacy są jednymi
z najlepszych graczy na świecie w FPS''y, MMO i Strategie. Jak nie wierzycie to poczytajcie
o turniejach w FEAR''a, CS''a, MTW i o Gildiach w WoW''ie. Osobiście polecam WoW''a w
tej samej cenie co AoC tylko ma on wyższy abonament ale jest znacznie lepszy.



Hamerfall87, ten pan nie grał, przekreślił dla zasady.
XxAndrIxX, czyżbyś miał kompleks na temat naszego narodu? Bo piszesz, że "zostajemy dalej w tyle". Tak Cię boli, że inni mają serwery "własne" a my nie?
Zresztą inna sprawa, że jestes jednym z tych, którym WoW przysłania wszystkie inne gry, bo z Twojego postu czuć ewidentne poczucie, że WoW ftw. A szkoda, innym grom też warto dać szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę i powiem, że gra jest skazana na porażkę, co do języka angielskiego to jeszcze nigdy się nie spotkałem żeby jakiś Polak miał problemy z dogadaniem się a co do nie pomocy to Ci podam prosty przykład, poznałem przypadkowo trzech druidów Polaków w SW potrzebowałem później pomocy żeby zdobyć Mallet do ZF i kiedy do nich napisałem po 5 minutach zauważyłem jak za skarpy wybiega trzech druidów w Monkin formie, którzy w ogóle się nie znali a mnie tylko z czatu i pomogli mi zrobić ten trudny quest. Poza tym WoW to gra w której samemu się gra a nie żebra o pomoc w robieniu questów z 70 chyba że są one naprawdę ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hammer nie przekreśliłem dla zasady ale WoW to król MMORPG i faktycznie AoC też dałem szansę tylko jak się okazało, że pierwsza premiera to premiera bety w której od 50 lvl''a już nie ma co robić bo twórcy potraktowali fanów jak testerów to podziękowałem takiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:14, Selv napisał:

Oczywywiście, że narzekaja na BL bo `dużo tam polaków` ale dlaczego nigdy nie słyszałem
narzekania na belga czy kogokolwiek innego poza rosjanami (głownie za używanie swojego
języka - wszedzie gdzie się da) i polakami (całokształt) - nigdy.


Piszesz w tej chwili o BL? Jeśli tak, to już przecież odpowiedziałem na te pytania (nawet jeśli nie wprost, to nie trudno wydedukować odpowiedzi) :S Btw. Belgowie grają głownie na francuskich serwerach. Dziwnym nie jest, że nikt na nich nie narzeka na BL.

Dnia 24.01.2009 o 11:14, Selv napisał:

Jeśli chodzi o społeczeństwo mmo to jesteśmy niemal znikomą społęcznością. Niewielkim
może %. Nie wiem skąd masz informacje, jako żeby nas było dużo. W Tibi chyba dużo bo
w płatnych mmo jest garstka.


O dziwo ta garstka jest obecna we wszystkich najpopularniejszych grach RTS, FPS, MMORPG. Zdrapki do WoW cieszą się niezmienną popularnością zarówno na gram.pl jak i allegro już od wielu miesięcy. Polacy z racji oczywistych grają głownie na serwerach europejskich (ogólnie, nie chodzi mi tu tylko o WoWa). W skali europejskiej nie jesteśmy wcale małym narodem. Dziwnym nie jest, że grając w multi spotkasz wielu Polaków.

Dnia 24.01.2009 o 11:14, Selv napisał:

Grałem w GW na niemieckich serwerach parokrotnie zanim otworzono serwery pl i umożliwiiono
granie na serwerach us. Nie pamiętam tam jakoś buractwa ani wręc zmasakrycznego kaleczenia
tego języka.


Jak ja PAROKROTNIE wszedłem na polskie serwery, też buractwa nie uświadczyłem...

Dnia 24.01.2009 o 11:14, Selv napisał:

Nigdy mnie nie spotkała przykra sytuacja szczerze mówiąc z innymi narodowosciami a z
polakami miała wielokrotnie. Ja nie chce gdybać, nie musze - sam mam doświadczenie w
mmo i opieram wszystko na własnych wnioskach i rozmowach z ludzmi.


Z tym się spierać nie mogę. Skoro spotkała Cię przykrość ze strony rodaków, to trudno. Bywa. Mnie nic takiego nie spotkało. Miałem za to do czynienia z buractwem nieprzypisanym do jakiejkolwiek nacji . Rzucano na mnie bluzgi po angielsku, niemiecku, polsku i chyba jeszcze w kilku językach, ale jako, ze ich nie znam, nie jestem tego do końca pewien :]

Dnia 24.01.2009 o 11:14, Selv napisał:

Nie masz uprzedzeń - świetnie, wskakuj na PL serwery i baw się dobrze. Ja na przykład
nie wskocze tam nigdy i... tyle.


Na serwery PL nie wskoczę, bo nie muszę. Dostatecznie dobrze bawię się grając z ludźmi o różnych narodowościach. To że jakiś burak, np Austriak, Włoch, czy Polak narobi sobie siary, obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

Szczerze mówiąc, jesli chciałbym z własnego doświadczenia pojechać po jakiejś nacji, to byliby to Niemcy - doświadczenia z GW i "świńskie wiski" (prawie jak w tym niesławym filmiku CS "German Kid") na team speak w Call of Duty 4 sprzed paru dni. Ale jednak nie mam do nich pretensji. Buraków wszędzie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że trzeba się wyzbyć kompleksów na tle narodowości.
Polacy nie są ani gorsi w gry, ani nie zachowują się gorzej, jesteśmy tacy jak wszyscy, tylko są osoby, które starają się sobie i innym wmówić, że jesteśmy "be".
I przyznam, że sam długo miałem uprzedzenia do grania z Polakami, ale po dołączeniu swego czasu w AoC do jednej z nich całkowicie się ich wyzbyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ zawcia

przestań ośmieszać się.
To że jesteś fanboyem aoc udowodniłeś x razy.
Uwielbiałeś na forum ten crap jeszcze zanim wogóle w niego zagrałeś.
Kim naprawdę jesteś ?
Czyżby twoja pensja zależała od ilości aoc wciśniętych nieświadomym graczom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 08:18, PiotrRK napisał:

ciach


To ty się ośmieszasz wypowiadając się na temat gry w którą
prawdopodobnie nawet nie grałeś. Kiedy ludzie w końcu zrozumieją,
że ich prywatne zdanie zawsze jest SUBIEKTYWNE i nie ukazuje
prawdziwego obrazu gry? Mi się nie podobał WoW, bo uważam,
że to jeden wielki grind/farm-fest. Czy to oznacza, że WoW jest
totalną porażką i nieporozumieniem? Nie - oznacza to tyle co napisałem
MI się nie podoba i JA nie będę w niego grał. Za kogo ty się cholera
uważasz, żeby dyktować ludziom co jest dobre a co złe na podstawie
swoich "odczuć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam prozbe rozmawiajmy na temat gry i pogladow, a niz zaczynajmy bluzgac na siebie bo to i tak do niczego nie doporwadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nigdy jeszcze nie grałem w MMO, a przymierzam się do AoC, to mamoże trochę dziwaczne pytanie. A mianowicie, czy te karty pre-paid do AoC, które są dostepne w sklepie gram.pl, to one pozwalają grać na tym polskim serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 08:18, PiotrRK napisał:

@ zawcia

przestań ośmieszać się.
To że jesteś fanboyem aoc udowodniłeś x razy.
Uwielbiałeś na forum ten crap jeszcze zanim wogóle w niego zagrałeś.
Kim naprawdę jesteś ?
Czyżby twoja pensja zależała od ilości aoc wciśniętych nieświadomym graczom ??



Nie, a szkoda, bo pewnie bym nieźle zarabiał ;)
Choć szczerze powiem, że wydaje mi się, że jestem jedną z osób, która mówi o grze jaka jest, a nie jaka była, lub czego w niej nie ma. Są różne gusta i tylko od tego zależy czy chce się grać w AoC, bo gra sama w sobie jest dobra, więc nazywanie jej "crapem" jest nie na miejscu. Jeżeli interesuje Cię czy gra podobała mi się od samego początku (tzn. zanim zagrałem) to luknij do topicu o AoC i poczytaj moje pierwsze posty.

Pewnie Cię zaskoczę, ale w WoWa też gram i czasami też go bronię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:58, c0x napisał:

jak wygląda z populacją w AoC 2009?


Jest z kim grać.
Niestety, napotkanie postaci takich jak cymmeryjski barbarzyńca imieniem Wojtek, stygijska kapłanka Ania, a do tego jeszcze Herbatnik, Cichodajka itd. - skutecznie psuje klimat gry.
Szkoda, że Funcom nie umieścił przy tworzeniu postaci jakiejś pomocy odnośnie nadawania postaciom imion, bo jak widać rodakom niestety brak w tym względzie pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 12:00, gelu44 napisał:

@ MarcusBrutus

mozeliwosc przenoszenia postaci dostepna jest od 21 stycnia, ale tylko pomiedzy europejskimi
serwerami. transfery z eu - pl dostepne sa od jakiejs godziny wiec do zobaczenia niebawem


Skoro się przenosisz to raczej "do widzenia". Mnie tam na serwerze EU dobrze i nigdzie się nie wybieram dopóki nie będzie możliwości grania na obu serwerach EU i polskim (nawet na europejskim abonamencie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować