Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biało-czerwoni w Hyborii. Polski serwer gry Age of Conan 2009 oficjalnie otwarty!

100 postów w tym temacie

Pojechałaś im TYHE :D

Mnie zastanawia to:"Przekonaj się sam, dlaczego miliony ludzi na świecie dały się uwieść magii Cymmeryjczyka. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i osobiście przejdź przez bramy Hyborii."

Miliony ludzi? Czyżby coś mnie ominęło? Chodzi o grę o świat ogółem, wth?

Nie ma co. Fajno by było kiedyś popykać z bratem (który angielski zna słabo) w taką polską grę. Życzę szczęścia i wielu uciętych głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze 90% negatywnych opni na temat tej gry wystawiaja ludzie którzy nigdy w nia nie grali a słyszeli opinie na temat tej gry od innych WOW maniakow. Więc lepiej nie sugerować się opiniami fanów Wowa.

To zazdrośnicy bo blizzard ma ich w poważaniu bo i tak nigdy się nie doczekają ani polskiego servera ani spolszczenia ;)

a jeśli chodzi o Aoc to grałem ostatnio nawet w angielską i nie jest tak źle.
I niedługo zamawiam wersje PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:03, zibic napisał:

To zazdrośnicy bo blizzard ma ich w poważaniu bo i tak nigdy się nie doczekają ani polskiego
servera ani spolszczenia ;)


Niemalze mnie jadra bola z zazdrosci :S Jaka szkoda, ze Blizzard nigdy nie wyda niesamowicie badziewnej polskiej wersji (na co wogole komu WoW po polsku ? O_o). Przeciez wtedy wszystkie nie znajace angielskiego trolle i dzieci neo moglyby pograc razem z nami! Kolejny milionik graczy by im przybyl. Chociaz polskich serverow troche brak... Mozna by tam upchnac to bydlo bo niestety 80% polakow w grach online to trolle oraz ludzie pozbawieni jakiejkolwiek kultury. Jak ja wam zazdroszcze Conanowcy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak o AoC duzo czytałem złego i dobrego i powiem jedno. Dla mnie jest to pierwsze gra MMOPRG ktora zsługuje na to miano. Od pary lat czekałem na gre gdzie nie bedzie wazny tylko zbroja i bron ale zdolnosci operowania palcami gracza. Na temat gier takiech jak Wow, GW itp w te gry beda grali tylko starzy bywalcy ktorzy boja sie nowych zmian.

P.S. Jestem pewien ze w niedlugim czasie kupie ta gre i spodkamy sie w krolestwie Conana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ MarcusBrutus

mozeliwosc przenoszenia postaci dostepna jest od 21 stycnia, ale tylko pomiedzy europejskimi serwerami. transfery z eu - pl dostepne sa od jakiejs godziny wiec do zobaczenia niebawem

@ leszeq

gralem w wowa ponad dwa lata i zrezygnowalem dla conana, w którego pogralem niespelna dwa miesiace i zrezygnowalem z powodów ogromnej ilosci bledów. teraz wracam i tylko dlatego, ze powstal polski serwer i podobno ilosc bledów sie zmniejszyla, o czym sie sam przekonam. co do tej zazdrosci, dzieci neo i twojej opinii na temat polskich graczy i serverów to musze sie nie zgodzic. gralem w wowa i aoc z polakami i w wiekszosci byli to bardzo wporzadku ludzie. dlatego chce zagrac na polskim serwerze, bo nigdy wczesniej nie mialem takiej mozliwosc gdyz jesty to pierwszy polski serwer mmo, a za jakis czas sie przekonam czy 80% to beda dzieci neo, czy inne trole, chamy ze sztachetami badz cyklisci. sporo mówisz o kulturze, wiec mam do ciebie jedna prosbe wcisnij czasem prawy alt.

aoc mozna wiele zarzucic, a funcomowi jeszcze wiecej, który móglby sie nauczyc sporo od blizzarda, którego pewnie nikt nie dogoni na rynku mmo. jednak osobiscie wole aoc pomimo bledów i olewaniu klientów itd ... hyboriia jest naprawde ciekawa kraina i dobra odskocznia od innych mmo

pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:20, Idapl napisał:

Powiem tak o AoC duzo czytałem złego i dobrego i powiem jedno. Dla mnie jest to pierwsze
gra MMOPRG ktora zsługuje na to miano. Od pary lat czekałem na gre gdzie nie bedzie wazny
tylko zbroja i bron ale zdolnosci operowania palcami gracza. Na temat gier takiech jak
Wow, GW itp w te gry beda grali tylko starzy bywalcy ktorzy boja sie nowych zmian.

P.S. Jestem pewien ze w niedlugim czasie kupie ta gre i spodkamy sie w krolestwie Conana:)


Lol to się uśmiałem ... xD
Nom MMOPRG (cokolwiek to jest) to może to jest (może mmoPGR ?)... wiesz, zdolność "operowania palcami gracza" jeśli chodzi o PC to bardziej w kierunku zręcznościówek a nie mmo ;)

@leszeq
Dobrze powiedziane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idapl AoC to pierwsze gra MMOPRG ktora zsługuje na to miano? Buahahahahahahahahahaaahahahahahahaha..... ahahahahahaha ........ hahahahahahahahaha. No nie mogę. A czy Ty wiesz, że AoC jest podzielony na zony tak jak Guild Wars? Wchodzi do strefy 200 graczy, chce wejść jeszcze jeden to jest tworzona kolejna strefa. I to ma być pierwsza gra MMORPG, która zasługuje na to miano? Już dano się tak nie uśmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Znowu drama, a czy wiecie jaki jest choćby WoW, czy wiele innych MMO?
Tak...również mamy instancje ;] A co powiecie choćby o tym, że zasadniczo rzecz ujmując każdy serwer wowa to taka jedna instancja z aoc? Tylko, że nie można się swobodnie po nich przemieszczać.
Zresztą jak wiele znacie gier, że te ponad 200 osób może być w jednej strefie i nie ma lag festa? Śmiało mówcie ;]

Gratuluję podejścia i szukania dziury w całym.

@gelu44

co do olewania indywidualnego klienta...
Support AoC > Support Blizzarda

W sprawach dotyczących konta/subskrybcji itd. na odpowiedź FC za każdym razem czekałem nie więcej niż 4h ( i to w nocy), natomiast mój mail odnośnie niesłusznego zablokowania jednej z postaci w WoW czekał na odpowiedź przeszło 2 tygodnie ;> W GW na moje maile na odpowiedź czekałem poniżej tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 09:13, Yennefer napisał:

W dodatku wręcz nie trawię języka polskiego w grach.
Diablo II i Baldur''s Gate miało doskonałe spolszczenia i tam byłem naprawdę zadowolony
i grałem w PL.


polonizacja diablo jest tak sztuczna (aktorzy) ze szkoda gadac ;) angielska versja o niebo lepsza. Co do BG zgadzam sie zwietnie spolszczone.

Dnia 23.01.2009 o 09:13, Yennefer napisał:

Od ponad 9 lat męczę się w grach multiplayer, bo zawsze znajdzie się jakiś cham z polski,
który zechce zakłucić spokój na serwerze.


"Wyżej srasz, niż dupę masz", naprawde myslisz ze tylko polacy robia wioche na serverach z calego swiata ? Osobiscie spotkalem wiecej "noobow" z innych krajow. W pelni polskie towarzystwo nie jest dla mnie zadnym problemem, bez problemu znajdzie sie odpowiednia ekipe

zakłócić => troche ortografi nie zaszkodzi, nie sadzisz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałeś tylko więcej dlatego, że tak naprawdę polacy to niewielki odsetek grających.
Zagęszczęnie mmowych głupków jest jednak u nas o wiele większe niż w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawcia widać, że z Ciebie to dopiero jest fanboy. Skoro twierdzisz, że w takim WoW to taka jedna instancja z AoC no to się ośmieszasz. Jeden serw WoW''a obsługuje 15.000 ludzi. A AoC''a? 4000? Idąc Twoim tokiem rozumowania to powiem tak - AoC ma instancje w instancji. Mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować