Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biało-czerwoni w Hyborii. Polski serwer gry Age of Conan 2009 oficjalnie otwarty!

100 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 12:16, XxAndrIxX napisał:

Poza tym czemu jest wszędzie pisane, że AoC to pierwsza gra MMO po polsku? Z tego co
pamiętam to pierwszym MMO po polsku był Guild Wars . . .


Wiesz co to jest wersja kinowa, a co to pełna lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 13:27, RexNebular napisał:

> jak wygląda z populacją w AoC 2009?

Jest z kim grać.
Niestety, napotkanie postaci takich jak cymmeryjski barbarzyńca imieniem Wojtek, stygijska
kapłanka Ania, a do tego jeszcze Herbatnik, Cichodajka itd. - skutecznie psuje klimat
gry.
Szkoda, że Funcom nie umieścił przy tworzeniu postaci jakiejś pomocy odnośnie nadawania
postaciom imion, bo jak widać rodakom niestety brak w tym względzie pomysłów.


Z tego co się orientuję nie są to serwery RP więc takie nazwy pewnie nie spotkają się ze sprzeciwem. Chyba, że jednak dorzucili coś dla miłośników klimatu.

zawcia - słusznie zauważyłeś, że o gustach się nie dyskutuje ale cała ta dyskusja jest właśnie na ten temat. O gustach. Piszesz jednak, że gra jest dobra a to też kwestia gustu. Nie tak dawno temu napisałeś mi w odpowiedzi na pytania co poprawili a co nie zostało poprawione i z moich kalkulacji, czy kalkulacji mojego gustu wychodzi, że ta gra to wciąż to samo. Może się więc okazać że każdy ma rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu nie kłóćcie się, ja mm inne pytanie chciałbym kupić kartę pre-paid czy te karty które są tutaj dostępne w sklepie gram.pl będą pasować do polskiego serwera? Jeśli nie to kiedy będą wyżej wymienione karty dla serwa PL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski serwer przyciągnie tylko więcej dzieci, które teraz nie będą musiały zmagać się ze swoją nie znajomością angielskiego. A tym samym gra na takim serwie może być uciążliwa, ale nie musi. Pozostaje mieć tylko nadzieję , że te wszystkie trolle i dzieciNeo nie będą miały kasy na abonament. Aczkolwiek im więcej barier- obcy język i abonament tym większa pewność, że grając nie natrafisz na przykre spotkanie z pospolitym Noobem.....

a i moim zdaniem spolszczanie wielu nazw lokacji czy mobów wyjdzie co najmniej zabawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 03:10, Dadids napisał:

Jezu nie kłóćcie się, ja mm inne pytanie chciałbym kupić kartę pre-paid czy te karty
które są tutaj dostępne w sklepie gram.pl będą pasować do polskiego serwera? Jeśli nie
to kiedy będą wyżej wymienione karty dla serwa PL??


Pre-paidy dostępne obecnie na stronie sklepu gram.pl są dedykowane
do europejskiej wersji gry, polskie powinny pojawić się na dniach -
myślę, że warto by zapytać w wątku sklepu gram, na pewno
dostaniesz dokładniejszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@resu

Co do dzieci to w pewnym sensie masz racje, ale pamietajmy, ze na zagranicznych serwerach jest mnie dzieci Neo - czyli naszych polskich. Graja za to takie same odpowiedniki z innych krajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaman Piktów panter, Łamignat Piktów panter, Myśliwy Piktów panter - właśnie dlatego nie chcę polskiej wersji WoWa! Jeśliby mieliby wszystko tak tłumaczyć to WoW nazywałby się Światem (nie, nie Warcrafta, ale) Rzemiosła Wojennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziew.Gorący temat?Chyba odgrzewany.I to tylko u was,dziwnym trafem będących w jednej grupie kapitałowej co wydawca.Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się AoC bardzo spodobał chociaż jest kilka rzeczy, które mogą irytować. Generalnie jednak oceniam grę na plus. Nie jestem fanem WoW''a ani LotR''a ale nie twierdzę, że to słabe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie polskiego PvE-RP serwera, to nawet nie ma mowy, żebym przeniósł się na polskie serwery. Takiego klimatu jak na Hyrkanii nie ma nigdzie indziej... ale nikt nie będzie stawiał serwera dla kilkuset graczy polskich, którzy chcieliby pograć bez "l33t-owców"

Ale tak jest na każdym porządnym serwerze RP, ten typ serwera odróżnia chłam "roflcopterowy" od graczy, którzy chcą wczuć się w świat. Tak, mniej więcej, jest na Laurelin w lotro, tak jest na Hyrkanii w AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupilem i wlasnie instaluje.. no nareszcie moja kieszen odpocznie i nie bedzie zmuszona do ciaglego oplacania WoWa ;d Szkoda tylko ze nie ma serwka rp-pvp ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:48, Ghordras napisał:

dzisiaj kupilem i wlasnie instaluje.. no nareszcie moja kieszen odpocznie i nie bedzie
zmuszona do ciaglego oplacania WoWa ;d Szkoda tylko ze nie ma serwka rp-pvp ;(


Raczej nie odpocznie,bo abonament w AoC też jest:)


Co do polskiego servera,cieszy to ze gracze nie zachowują sie jak...[wiadomo kto] ale stosunkowo mało jeszcze grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jedno drobne pytanie, a mianowicie: jeżeli bym chciał grać na zagranicznych serwerach to czy abonament jaki bym płacił jest taki sam jak w Polsce czy taki jaki za granicą ???? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze ktos konkretnie opisac krok po kroku jak zmienic serwer europejski na polski? Ktos wyzej wspomnial ze jest to mozliwe ale jak wejde na moje konto i klikne na opcje - zmiana serwera - polskiego serwera na liscie nie ma - sa jakies francuskie, niemieckie i hiszpanskie. A moze jest na liscie tylko nie ma oznacznika PL ? Zna ktos wogole nazwe polskiego serwera?

Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować