Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo F.E.A.R.-a 2 jest wśród nas

87 postów w tym temacie

"To mi nie pasuje, tamto mi nie pasuje", "System poruszania jest taki, a AI takie".
Malkontenci. . ale na was nikt nic nie poradzi.

Nie ściągam dema, nie mam zamiaru się tym podniecać.
Kupie sobie jak wyjdzie i na pewno nie będę sie sugerować czyjąś opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Econochrist - no, a co myślisz, przecież gry mają swoje plusy i minusy. Ja wyliczyłem minusy, co nie oznacza, że gra jest zła. Demko oceniam na 7/10. Umówmy się, nie jest tak dobre jak demko FEAR 1, które przechodziłem po kilka razy. I tamtemu demku swoją drogą dałbym 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

project origin nie jest taki zły, ale faktycznie fear 1 był/jest lepszy. Ogulbie gra jest niezła, ale zawiodłem sie na AI i zecz bardzo ważna... KREW. Twórcy zapowiadali, ze będą hektolitry krwi bryzgajace na wszystkie strony. A tu krwi mniej niż w starych fearach:( tak ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:41, mr chief napisał:

project origin nie jest taki zły, ale faktycznie fear 1 był/jest lepszy.

Witamy usera z przyszlosci.

Dnia 24.01.2009 o 23:41, mr chief napisał:

Ogulbie gra

Widocznie w przyszlosci spalono wszystkie slowniki.

Dnia 24.01.2009 o 23:41, mr chief napisał:

jest niezła, ale zawiodłem sie na AI

Juz paru ludzi na to narzeka, ale jedyne argumenty, ktore widzialem w tym temacie sa na temat DOBREGO AI.
Ale moze teraz jest ogulnie trendy zecza narzekac na cos bezpodstawnie.

Dnia 24.01.2009 o 23:41, mr chief napisał:

i zecz bardzo ważna... KREW.

Wazna zecz jest, owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za błędy... Nie jestem dyslektykiem. Pomyliłem sie. Dzięki, ze zauważyłeś:) ale co do krwi to moim zdaniem jest jej z mało? A co ty uważasz?
Swoją drogą to o co ci chodzi z ,, userem z przyszłości"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem screeny z tej gry i nie grałem więc nie moge powiedziec zbyt duzo ale wg mnie grafika jest dosc lipna:/ i normalnie bym sie nie przyczepił ale poprzedni FEAR mial swietna (przynajmniej jak na tamte czasy) grafikę wiec myslalem ze podobnie będzie i w tym przypadku
Chociaz w takich grach to nie grafika jest najwazniejsza:) Jedynka potrafila przestraszyc w kilku momentach wiec licze na to że podobnie będzie z dwójką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... Grafika nie jest zła ale nie jest świetna. W każdym razie jest klimatyczna.
Grafika jest zbliżona to grafiki nowego call of duty. Troszkę słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj już mój komputer bedzie zasysał demko. Zadko instaluję demo. Raz na pół roku mniejwięcej, ale to jedt dobra produkcja i chcę zobaczyć jak teraz wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 00:11, SoundWave napisał:

> project origin nie jest taki zły, ale faktycznie fear 1 był/jest lepszy.
Witamy usera z przyszlosci.
> Ogulbie gra
Widocznie w przyszlosci spalono wszystkie slowniki.
> jest niezła, ale zawiodłem sie na AI
Juz paru ludzi na to narzeka, ale jedyne argumenty, ktore widzialem w tym temacie sa
na temat DOBREGO AI.
Ale moze teraz jest ogulnie trendy zecza narzekac na cos bezpodstawnie.
> i zecz bardzo ważna... KREW.
Wazna zecz jest, owszem.



SoundWave, zagraj w to demko, później odpal pierwszego FEAR (nawet demo) a później jeszcze raz odpal dwójkę. Wtedy zobaczysz, jak beznadziejne jest w niej AI. W jedynce walka dawał naprawdę wielką satysfakcję, natomiast tutaj nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Po prostu idziesz i strzelasz do przeciwników jak do przysłowiowych kaczek. Poza tym uważam, że ośmieszanie kogoś zamiast podania konkretnych argumentów jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:29, Vojtas napisał:

W becie którą grałeś SI jest lepsza niż demie? Jeśli tak, to jak to się ma do jedynki?


Nie wiem, czy lepsze, bo w demo nie grałem przecież - oglądałem tylko filmik na YT. Po prostu po jego obejrzeniu odniosłem wrażenie, że boty w nim są strasznie bierne. W becie co rusz śmigały granaty, kolesie podchodzili przeskakując między zasłonami, ostrzeliwali się zza nich, poranieni potrafili się schować i czekać. Sporadycznie zdarzało się, że tak jak w jedynce wpadałem do pomieszczenia, uruchamiałem skrytpy i wycofywałem czekając aż sami podejdą pod lufę. Tutaj goście zajmowali dogodne stanowiska i rzadko chcieli udać się na spacerek do rzeźni. IMO zachowują się bardzo naturalnie, ewidentne wyłażenie pod lufę miało miejsce tylko na levelach z działkiem z APC i power armorem. Mówię tu cały czas o średnim poziomie trudności. Przy okazji robienia bety odświeżyłem sobie w całości jedynkę, więc punkt odniesienia miałem odświeżony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:48, Myszasty napisał:

Nie wiem, czy lepsze, bo w demo nie grałem przecież - oglądałem tylko filmik na YT.


OK, myślałem, że nadrobiłeś zaległości, no cóż, rozczarowałeś mnie. ;)

Dnia 25.01.2009 o 11:48, Myszasty napisał:

Po prostu po jego obejrzeniu odniosłem wrażenie, że boty w nim są strasznie bierne. [..] .
Tutaj goście zajmowali dogodne stanowiska i rzadko chcieli udać się na spacerek do rzeźni.


Czyli z tego, co mówisz, wynika, że poprawili SI. W goldzie będzie wszystko jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 12:15, Vojtas napisał:

OK, myślałem, że nadrobiłeś zaległości, no cóż, rozczarowałeś mnie. ;)

A to tylko dlatego, że mnie rozczarowała szanowna tepsa. Dzięki nim siedzę wciąż na BlueConnect, więc z demka nici. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 10:55, fearofthedark napisał:

SoundWave, zagraj w to demko, później odpal pierwszego FEAR (nawet demo) a później jeszcze
raz odpal dwójkę. Wtedy zobaczysz, jak beznadziejne jest w niej AI.

Nie lubie jak ludzie zakladaja ze swoich czterech liter, ze cos robilem lub czegos nie robilem. Mam demo FEAR''a 2 i pelna FEAR''a 1, w obie gram na normalnym poziomie trudnosci i jakos problemow z AI nie widze.
Twoje "sam zobaczysz" argumenciki do mnie nie przemawiaja bo mimo, ze gram w to i to- jakos tego nie zobaczylem.
Ale widocznie wymaganie od ludzi KONKRETOW to za duzy kawal do przelkniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 08:21, Lukasz924 napisał:

w ile srednio sie sciagnie demo??


To zależy jakie szybkie masz łącze. Ja na swoim, które ma 1Mb/a demko ściągałem przez równe 5 godzin z tym że bardzo często mi transfer spadał do 80kb/s z tym że to było od razu po pojawieniu się dema w sieci. Dziś z tym powinno być już znacznie lepiej, a myślę że warto samemu się przekonać jak prezentuje się druga odsłona F.E.A.R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować