Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge - recenzja polskiego wydania na PC

32 postów w tym temacie

>Mirror''s Edge na PC prezentuje się bardzo dobrze. Zmiany w porównaniu do wersji konsolowej są kosmetyczne, ale za to przyjemnie cieszą oko.

Nie wyobrażam sobie grania w ME na padzie...

>Szkoda, że tylko właściciele nowych GeForce''ów będą mogli się nimi delektować.

Tak to jest jak się optymalizuje sterowniki do danej gry, a nie grę do sterowników.

>I gdyby tak jeszcze była możliwość wyboru preferowanego języka w grze...

Można bardzo łatwo zmienić język modyfikujac dwie literki w rejestrze. Polecam, bo polska wersja jest do bani, angielska jest klimatyczna, a glosy pasują do postaci, możemy włączyć napisy więc zrozumienie to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór języka jest ale przez zmianę wartości klucza w rejestrze ;] ot zabrakło opcji przy instalacji i juz tragedia :d tak wiem wygodniej by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:52, Revan17 napisał:

Nie wyobrażam sobie grania w ME na padzie...

Widać małe zacofanie :) Ludzie nie myślcie ze pady to jakieś banany czy szatany, są (moim zdaniem 0lepsze od klawy, w coda 4 już mi ciężko grać na klawie i z myszką wolę headshoty strzelać padem :) A w ME mi się przyjemnie grało nie ma to jak flow utrzymać przez 15 sekund dla upragnionego trofea :) Gra 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak gram na pc na padzie i jest super

A odnośnie PhysyX to jestem wkurzony bo jak mam włącznego to po około 20-30 minutach gra się wyłącza mam najnowszego patcha ale nic to nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie głosy są po prostu koszmarne.
Grę przeszedłem i naprawdę nie mam zielonego pojęcia jak można w jednym miejscu utkwić przez nie wiem, 2-3 min szukając dalszej drogi.
Granie padem w ME jest dosyć przyjemne chociaż nie mogę się zdecydować między jednym a drugim. Gra się po prostu tak samo i równie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:55, Kaucz napisał:

> Nie wyobrażam sobie grania w ME na padzie...
Widać małe zacofanie :) Ludzie nie myślcie ze pady to jakieś banany czy szatany, są (moim
zdaniem 0lepsze od klawy, w coda 4 już mi ciężko grać na klawie i z myszką wolę headshoty
strzelać padem :) A w ME mi się przyjemnie grało nie ma to jak flow utrzymać przez 15
sekund dla upragnionego trofea :) Gra 10/10


Grałem na padzie i na combo (klawa + mysz), lepiej gra mi się na klawie, testowałem to w różnych grach, więc nie mów o zacofaniu, bo takie jest moje odczucie, jedyna gra FPS w jaką zagram na padzie jest CoD3 i to z konieczności bo na PC jej nie ma. Szczególnie analogi są dla mnie nieprecyzyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPP na konsole? Nie dziękuję. Widocznie lepiej się Wam gra na padzie, bo w COD4 jest kątowy auto-aim. No cóż.. na PC tego nie ma, dlatego trudniej.. a zarazem gorzej i w ogóle ble, fuj. Tak, konsolowcy, casualowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:21, Infher napisał:

FPP na konsole? Nie dziękuję. Widocznie lepiej się Wam gra na padzie, bo w COD4 jest
kątowy auto-aim. No cóż.. na PC tego nie ma, dlatego trudniej.. a zarazem gorzej i w
ogóle ble, fuj. Tak, konsolowcy, casualowcy.


Zrodlo prosze o tym auto-aimie. Nie wszystkim go potrzeba, sa fragmovie z X360 jak w COD4 gosc wali lepsze headshoty niz na komputerach widzialem. Zreszta, czy casual to dla ciebie slowo obrazliwe? Ja wyzej cenie sobie ludzi ktorzy graja 4fun niz jakies spinajace sie z czerwonosci dzieci chcace byc Pr0 jak im nie wyjdzie dziesiaty headshot z rzedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już o tym przy recenzji Mirror''s Edge na konsole. Dla mnie jest to jedna z najlepszych gier 2008. Spokojnie można by jej dać miano gry roku. Nowy styl rozgrywki bardzo mi zaimponował. Grafa tez genialna (napędzana przez Unreal Engine 3). Ja większych błędów w grze nie zauważyłem. Szczerze polecam. Warto zagrać nawet dla zróżnicowania, bo taki styl rozgrywki to nowość na dzisiejszym rynku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:25, Valium napisał:

> FPP na konsole? Nie dziękuję. Widocznie lepiej się Wam gra na padzie, bo w COD4
jest
> kątowy auto-aim. No cóż.. na PC tego nie ma, dlatego trudniej.. a zarazem gorzej
i w
> ogóle ble, fuj. Tak, konsolowcy, casualowcy.

Zrodlo prosze o tym auto-aimie. Nie wszystkim go potrzeba, sa fragmovie z X360 jak w
COD4 gosc wali lepsze headshoty niz na komputerach widzialem. Zreszta, czy casual to
dla ciebie slowo obrazliwe? Ja wyzej cenie sobie ludzi ktorzy graja 4fun niz jakies spinajace
sie z czerwonosci dzieci chcace byc Pr0 jak im nie wyjdzie dziesiaty headshot z rzedu.

Święte słowo :) Konsolowcy to nie są jacyś hardcorowcy :) mam konsole i gram w luźne gry np. LBP , ME , ale także czasem lubię się pomęczyć MGS4, Resistance 2 i niedługo Killzone 2 , nie można mówić że konsolowcy nie potrafią strzelić headshota bo sam widziałem wiele super akcji :) Mam PC i kiedy gram w COD4 nie mogę heada trafić : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku: 4 minuty zachwytu, a potem następne 4 minuty zbierania szczęki z podłogi. Po obejrzeniu tego krótkiego gameplaya stwierdzam, że ta gra "owni cyca"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revan17 Ty to masz pojęcie o sprzęcie, LOL. Sterowniki optymalizuję się dla lepszej wydajności itp. itd. To, że do danej gry da się jeszcze zoptymalizować to tylko plus dla karty graficznej i producenta. Niestety, Ty zapewne masz ATI i czekasz rok na sterownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie łatwo znaleźć drogę (bo czerwone, a propos tło logo dice''a też czerwone) i fajnie biegać i się nie zmęczyć. Szkoda, że tych flag nie pokazaliście i dlaczego 2008?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy piepszycie za przeprosazebiem głupoty jak mi ta gra idzie na rrozdzialce 1024x albo 1200x niejestem pewien na wysokich a kompa mam athlona 3800 2 razy 2.4 do tego 1 giga ram i karta 7600 gs 256 i gra nieprzycina wcale ehhhh...
ja to was ludzie nierozumiem sciaglem seobie sterowniki 181.20 nie te 181.22 "specjalnie pod mr" ble ble ble i nawet farcry 2 tez mi idzie na wysokich bez zarywki, wy poprostu pierdoły roznosicie po internecie potem jeden z drugim co nawet gry na oczy niewidzieli beda sie wykłucac jak to czesto pc cza zmieniac ehhh... ja swojego ponad 2 lata temu kupiłem chyba wrzesien czy nawet sierpień 2006. i narazie tna mi gry tylko te które sa poprostu do bani zoptymalizowane, dlaczego ??? bo kurde sciagam na bieżąco stery pod gf a zekazda gra jest robiona pod gf to niemam problemów.
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się poważnie nad jedną rzeczą, zanim kupicie tę grę - czy chcecie kupić ME po to, żeby przejść fabułę i basta, czy chcecie bawić się w speed runy/time triale. Jeśli wybraliście opcję numer 2 - NIE KUPUJCIE TEJ GRY. Szczerze, mam 92% osiągnięć na Xboksie, brakuje mi tylko speedrunów części gry 2-9, które są po prostu tak koszmarnie trudne (jedna pomyłka/śmierć/dłuższy postój na levelu i 10 minut gry w plecy). 3 gwiazdki w niektórych time trialach to po prostu kosmos nie do osiągnięcia dla normalnych ludzi (patrz. Atrium 1, 2 się bałem spróbować). Jeśli chcesz przejść grę "na 100%" to przygotuj się na steki bluzgów i, być może, pęknięty monitor.
O ile taki Prince of Persia to gra do bólu casualowa (to nie obelga, kocham tę grę i przeszedłem ją wiele razy), o tyle ME to druga strona barykady - hardkorowa jak nie wiem. Osobiście sądzę, że tę małą wojenkę wygrywa PoP, chociaż grafika i klimat w obu grach "miażdżą cyce" jak ktoś to ładnie w komentarzach ujął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wybór języka jest ale przez zmianę wartości klucza w rejestrze ;] ot zabrakło opcji przy instalacji i juz tragedia :d tak wiem wygodniej by było :D

Język gry można też zmienić ustawiając odpowiednio opcje regionalne systemu przed instalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:59, Kur0 napisał:

Kurcze jak ja bym chciał ujrzeć artykuł o demku Mirror''s Edge


O demku? Czemu ktokolwiek miałby pisać artykułu o demach mając do dyspozycji pełną wersję gry? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:53, zzajac napisał:

Wybór języka jest ale przez zmianę wartości klucza w rejestrze ;]


Kupujący imo powinien mieć możliwość wyboru preferowanego języka w trakcie instalacji, a nie grzebiąc w rejestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować