Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge - recenzja polskiego wydania na PC

32 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2009 o 19:47, Khasim napisał:

O ile taki Prince of Persia to gra do bólu casualowa (to nie obelga, kocham tę grę i
przeszedłem ją wiele razy), o tyle ME to druga strona barykady - hardkorowa jak nie wiem.
Osobiście sądzę, że tę małą wojenkę wygrywa PoP, chociaż grafika i klimat w obu grach
"miażdżą cyce" jak ktoś to ładnie w komentarzach ujął :)


Casual jest rzeczą bardzo względną. Praktycznie każdy ma coś innego na myśli, mówiąc ''casual".

Mejste

Mówisz o grze wydanej przez EA. Nie wymagaj zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:56, Mejste napisał:

> Kurcze jak ja bym chciał ujrzeć artykuł o demku Mirror''s Edge

O demku? Czemu ktokolwiek miałby pisać artykułu o demach mając do dyspozycji pełną wersję
gry? ;)


Noo dobra sprostuje swoja wypowiedz :P Miałem na myśli artykuł o tym ze np. jest dostępne demo ME tak jak np. w przypadku Fear''a 2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazlem cos takiego:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Mirror''s Edge
"Locale"="en"
i bedzie angielska wersja. Moze dziala, sprobujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 18:21, TobiAlex napisał:

Revan17 Ty to masz pojęcie o sprzęcie, LOL. Sterowniki optymalizuję się dla lepszej wydajności
itp. itd. To, że do danej gry da się jeszcze zoptymalizować to tylko plus dla karty graficznej
i producenta. Niestety, Ty zapewne masz ATI i czekasz rok na sterownik.


The fanboys have spoken...

Idz, juz nie osmieszaj sie czlowieku. To ze jestes fanboyem NVidii nie daje ci prawa aby pieprzyc farmazony na temat Ati. Ich sterowniki wychodza regularnie co miesiac, co do dnia. W dodatku gdy jest to wymagane pojawiaja sie hotfixy itp. Wole taki system niz czekanie w niepewnosci kiedy N''ka wyda stery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to recenzja to gdzie jest OCENA??? :D To że daliście ocenę na wersję PS3 nie zwalnia was od dania oceny na PC.
Druga sprawa to gameplay. OD razu widać że jest robiony nie z PC tylko z PS3 - ruch kamery/wzroku Faith jest generalnie pionowy albo poziomy, a więc typowy dla pracy na analogach, gdzie gracze rzadko uciekają się do używania kierunków diagonalnych. I do tego słychać spod muzyki angielskie dialogi.

Czyli napisano tylko tekst całkiem niezły choć może trochę przykrótki, dorzucono gameplay stary nagrany z PS3 i nie dano oceny jak to w recenzji się oczekuje. I trafiło na główną gram.pl...

Fajnie. Chyba wolałbym dłuższy tekst i ocenę do tego. Pal licho już gameplay. Chociaż należało by pokazać te nowe elementy grafiki w physix.
Tekst niezły, praktyka redaktorska zrobiona na odwal. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recenzja może być, ale gdzie jest ocena??

co do gameplaya opcje są dwie:

a) tak jak już ktoś mówił, gameplay podrzucony z PS3

b) kompletnie nie potraficie grać w tą grę :]

tak mało dynamicznej gry dawno nie widziałem - co za problem na szybko przeskoczyć tą siatkę przy której grający zwolnił, a już barierkę za którą ześlizgujemy się do Kreega to jedno wciśnięcie spacji co trudne w ogóle nie jest

tak więc skłaniam się do opcji gameplay''a z PS3 bo chyba aż tak słabi w te klocki nie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra moim zdaniem jest ŚWIETNA i polonizacja jest znakomita i po drugie nie tylko posiadacze najnowszych Geforców mogą się cieszyć najwyższymi detalami itd,itp.Ja mam konfiguracje Core 2 Duo 2x2,66 Ghz,2 GB ram,Radeon 2600 PRO 512 MB i śmiga na najwyższych detalach i się nie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:49, pater w napisał:

Po pierwsze gra moim zdaniem jest ŚWIETNA i polonizacja jest znakomita i po drugie nie
tylko posiadacze najnowszych Geforców mogą się cieszyć najwyższymi detalami itd,itp.Ja
mam konfiguracje Core 2 Duo 2x2,66 Ghz,2 GB ram,Radeon 2600 PRO 512 MB i śmiga na najwyższych
detalach i się nie muli

A PhysX włączony? Mi nawet na R4850 muliło i byłem ciekaw czemu. Zacząłem kląć na optymalizacje, ale pogooglowałem trochę i okazało się, że to programowy PhysX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany które są tylko czysto kosmetyczne mnie nie bardzo interesują, dlatego też chyba lepiej zrobię nie kupując wersji PeCetowej, tylko od razu zainwestuje w Mirror''s Edge w wersji na PS3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować