Zaloguj się, aby obserwować  
Krzychu20043

solucja do Gothic 2

13 postów w tym temacie

Czy ma ktoś link do DOKŁADNEJ solucji do gry Gothic 2 ?Mam na myśli opis KAŻDEGO zadania w grze,włącznie z questem z gorzelnią Vina.Czy ktoś wie jak dostać ten Quest,bo Enhim nie chce mi go dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 14:58, Krzychu20043 napisał:

Czy ma ktoś link do DOKŁADNEJ solucji do gry Gothic 2 ?Mam na myśli opis KAŻDEGO zadania w
grze,włącznie z questem z gorzelnią Vina.Czy ktoś wie jak dostać ten Quest,bo Enhim nie chce
mi go dać?

Gorzelnią Vina?-sprecyzuj dokładniej pytanie to może ci pomogę, narazie nie bardzo wiem o co pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 15:01, paweusz napisał:

> Czy ma ktoś link do DOKŁADNEJ solucji do gry Gothic 2 ?Mam na myśli opis KAŻDEGO zadania
w
> grze,włącznie z questem z gorzelnią Vina.Czy ktoś wie jak dostać ten Quest,bo Enhim nie
chce
> mi go dać?
Gorzelnią Vina?-sprecyzuj dokładniej pytanie to może ci pomogę, narazie nie bardzo wiem o co
pytasz.

>Chodzi mi o to ,jak dostać to zadanie.Z tego co wiem to Enhim powinien mi powiedzieć,że vino ma tajną gorzelnie i powinien mi dać łój kretoszczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, oto link do solucji.

http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=31&PHPSESSID=808698cfa0c7eae4b341c3e16201e340

A tak przy okazji-jak masz jakieś pytanie, odnośbie gry Gothic 2, to pytaj się na temacie ogólnym lub uzyj wyszukiwarki.Ale ty jesteś dopiero obywatelem i za pewne jesteś nowy, więc nie musisz się bać o zdenerwowanie Moderatorów.

P.S. Witam na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i staraj się wszystko pisać w jednym poście, bo coś takiego niedługo może zostać uznane za SPAM.Ale na razie (jak mówiłem wcześniej) nie musisz się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 14:58, Krzychu20043 napisał:

Czy ma ktoś link do DOKŁADNEJ solucji do gry Gothic 2 ?Mam na myśli opis KAŻDEGO zadania w
grze,włącznie z questem z gorzelnią Vina.Czy ktoś wie jak dostać ten Quest,bo Enhim nie chce
mi go dać?

>ja wiem gdzie jest gorzalnia
>ale wam niepowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:02, Vatras55 napisał:

Gorzelnia jest w północym lasie. Żeby dostać to zadanie musisz skłócić Enhima i jego brata
w trzecim rozdziale da ci to zadanie.


mam pytanie nic się nie stanie jak skłóce ich w drugim rozdziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować