Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zamyka i zwalnia

29 postów w tym temacie

Serca nie macie.
Ja przy MSFS 2000 całe miesiące spędzałem, a te bitwy po lanie w CFS2... Miodzio.
Niestety takie gry nie mają zbyt wielu fanów, dla wielu osób są po prostu zbyt trudne. (chociaż ja mogę miec zboczenie takie, mój tato latał sobie swego czasu :D )

Szkoda. Wielka strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie płakać nie ma co. Przez najbliższe 3-5 lat będą dodatki do FSX, a nowego i tak nie będzemy potrzebować. Jeżeli rynak nie ustabilizuje się przez ten czas to... biada z całym przemysłem rozrywkowym :) Szkoda też że rynak PC coraz bardziej się stacza - mniej jest gier ambitnych, a więcej prostackich. Czyżby czekał nas los konsolowców? Mamy grać w papki dla bezmózgich i liczących tylko na grafikę i bajery małpek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to podsumuje tak: Koniec Świata!...

...Przynajmniej dla mnie :/

Tak Tak Tak!!! Tępe gierki typu arcade dla łysych przygłupów górą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 22:36, Rumcajs52 napisał:

Serca nie macie.


Trudno oczekiwać wiele od ludzi, którzy są niecierpliwi i oczekują 10 wybuchów ma metr kwadratowy na sekundę. Symulatory lotu są dla elity (i w ogóle symulatory wehikułów, pojazdów, maszyn), a nie dla gramasów.

Pozdrawiam wszystkich symulotników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryzys niestety dotyka wszystkich. Nawet gigantów biznesu i oprogramowania. Choć z tego co słyszałem np. Apple i IBM radzą sobie całkiem nieźle. Ich przychody nie tylko nie zmalały, ale nawet wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem czy to normalne ale im cześciej sie w takich grach rozbijam czy wyczyniam inne cuda tym bardziej sie takimi grami jaram i zaczynam od początku .Pamiętam że jak odpaliłem samolot po godzine (i dobrze wystartowałem ) to sie cieszyłem jaj dziecko.

Ktoś mi powie czy tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty :D Ja np. uwielbiam się rozbijac moim samolotem o bombowce.
A pierwszy w 100% celny i udany atak "sztukasem" i IŁ2... Ależ miałem banana na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@v1t4m1n

Kolejny pryszczaty czternastolatek, który jest jeszcze na garnuszku u mamusi. Dorośniesz, zaczniesz pracować, założysz rodzinę to na pewno nie będziesz miał czasu na granie w BG, bo jej ukończenie zajęłoby Ci ładnych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he he :)

Co do wieku to mocno nie zgadłeś :) Niestety - dzieci z tego co mi wiadomo nie grają w takie gry, młodzież również o wiele częściej woli coś prostszego. Nic na to nie poradzę - tak po prostu jest, a jeżeli Ciebie uraziłem - to przepraszam, ale mojego zdania o dzisiejszych graczach, konsolach itp. za nic nie zmienie.

PS Rozjaśnij mi co to jest to BG bo po głowie lata mi pare tytułów, a nie wiem o który Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 23:05, Vojtas napisał:

Trudno oczekiwać wiele od ludzi, którzy są niecierpliwi i oczekują 10 wybuchów ma metr
kwadratowy na sekundę. Symulatory lotu są dla elity (i w ogóle symulatory wehikułów,
pojazdów, maszyn), a nie dla gramasów.

Pozdrawiam wszystkich symulotników :)



Trafniej tego ujac juz nie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 22:38, v1t4m1n napisał:

mniej jest gier ambitnych, a więcej prostackich. Czyżby czekał nas los konsolowców? Mamy
grać w papki dla bezmózgich i liczących tylko na grafikę i bajery małpek?


W tych czasach chodzi głównie o grafikę i fabułę bo dlaczego mam płacić takiemu Ubisoftowi za grę przy, której pracowało 15 grafików i wyszło z tego Mario?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak x się sprzedał, ale gry nie idą, bo gry już każdy ma tylko konsola pada ;] Teraz już bardziej poważniej, zwolnienia są wszędzie,a to że ktoś z zarządu ms kiedyś powiedział, że z ich kapitałem nigdy nie będzie zwolnień, trudno jeszcze nie powstała firma która by utrzymała dominującą pozycję na rynku przez dłużej niż 30 lat. Kto kilkadziesiąt lat temu by przypuszczał, że IBM istny gigant, będzie dzisiaj tak mało znaczącym graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewielka strata. Złożoność, grafa i ogólne wykonanie stoi na takim poziomie, że wiele MS by nie mógł wnieść do serii. Trzeba też dodać gigantyczny support od strony fanów, który gwarantuje właściwie nieśmiertelność FSowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować