Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek_93

wyhaczto.gram.pl - nowa inicjatywa sklepu gram.pl?

67 postów w tym temacie

Jak zauważyliście pojawiło się na reklamach coś nowego - wychacz to. (dla tych którzy nie trafili na to, tu adres: http://wyhaczto.gram.pl/)
Zapowiada się całkiem fajna sprawa... różne przedmioty "rzucane" po bardzo niskiej cenie.... ciekawe :). Mam tylko nadzieję, że nie będzie z tym jak z WPLNomanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie zwykły sklep. 8GB to dużo jak na mp3. Tak taniego mp3 z taką pojemnością nie widziałem. Ale ja już mam mp3. Ciekawy jestem co będzie jak stronka się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:37, xD ominik napisał:

No jak dla mnie zwykły sklep. 8GB to dużo jak na mp3. Tak taniego mp3 z taką pojemnością
nie widziałem. Ale ja już mam mp3. Ciekawy jestem co będzie jak stronka się rozwinie.


Odtwarzacze mp3 ocenia sie po jakosci dzwieku , a nie po pojemnosci pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:23, Bartek 93 napisał:

> Zapowiada się całkiem fajna sprawa... różne przedmioty "rzucane" po bardzo niskiej cenie....



To jeszcze zależy co uważasz za bardzo niską cenę. Bo ta podana za odtwarzacz jest niską, nawet niższą niż znalezione przez ceneo ( takie tylko porównanie ) ale nie jest bardzo niska - przynajmniej w moim odczuciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:43, dawidos170 napisał:

To jeszcze zależy co uważasz za bardzo niską cenę. Bo ta podana za odtwarzacz jest niską,
nawet niższą niż znalezione przez ceneo ( takie tylko porównanie ) ale nie jest bardzo
niska - przynajmniej w moim odczuciu :)

Chodziło mi o to, że jest to najniższa dostępna cena... a i odtwarzacz jakościowo (dźwięk) niczego sobie (według testów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:23, Bartek 93 napisał:

/.../ wychacz to. /.../


O zgrozo... Obok miałeś poprawną pisownię w linku, i tak byka walnąłeś... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:06, Bartek 93 napisał:

> Chodziło mi o to, że jest to najniższa dostępna cena...


Owszem. Ale po dołożeniu kosztów wysyłki ( patrzę przez pryzmat kogoś,kto nie jest z Warszawy. To różnica sprowadza się do jakichś 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:08, rob006 napisał:

> /.../ wychacz to. /.../

O zgrozo... Obok miałeś poprawną pisownię w linku, i tak byka walnąłeś... ;]

łosz... kurde :/ Mail do modów o poprawę wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama nazwa nie kojarzy mi się szczególnie optymistycznie, ponieważ kojarzy mi się z wyhacz.pl na którym są często teksty o naciąganiu i oszukiwaniu konsumentów.
Odtwarzacz mnie szczególnie nie interesuje, choć wygląda na to, że cena jest raczej konkurencyjna, zobaczymy co tam będzie się pojawiało później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:42, Michaelius napisał:

> No jak dla mnie zwykły sklep. 8GB to dużo jak na mp3. Tak taniego mp3 z taką pojemnością

> nie widziałem. Ale ja już mam mp3. Ciekawy jestem co będzie jak stronka się rozwinie.


Odtwarzacze mp3 ocenia sie po jakosci dzwieku , a nie po pojemnosci pamieci.

Wiele jest czynników wpływających na jakość mp3. Ja bym wolał mp3 8GB z dobrą jakością dzwięku niż mp3 512MB z doskonałą jakością dziwięku. Przecież nie tylko jakość dziwięku się liczy. Np jeszcze cena, rozmiar(bo nikt z cegłą nie chce chodzić), wygoda menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie nowa oferta. Jak miło robić z ludzi idiotów. :) Owszem, codziennie się zmienia na... ten sam towar. Czyli od trzech dni sprzedają tylko tą MP3`kę z 8GB pamięci. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna denna promocja która pewnie nie podziała dłuzej niż tydzień i zaczną się problemy z dodawaniem nowych produktów. Jednak póki co nic nie dogoni Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:09, Bartkula napisał:

Dzisiaj w ofercie Głośniki Creative Inspire A300 za 115 zł, patrząc na allegro to za
taką cenę ich nie kupimy...
więcej: http://wyhaczto.gram.pl/

\

A to ciekawe. minuta szukania i znalazłem bez problemu, nowe, zapakowane z paragonem i gwarancją za 99zł+przesyłka 17zl. Mniej więcej to samo także promocja ok, ale tylko dla tych którzy szukali akurat tego modelu i chca je miec dla siebie a nie na resprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:53, niunkaaaa napisał:

A to ciekawe. minuta szukania i znalazłem bez problemu, nowe, zapakowane z paragonem
i gwarancją za 99zł+przesyłka 17zl. Mniej więcej to samo także promocja ok, ale tylko
dla tych którzy szukali akurat tego modelu i chca je miec dla siebie a nie na resprzedaż.

Czyli 1 zł drożej, ja znalazłem jedynie za 99 zł + 20 zł przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować