Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek_93

wyhaczto.gram.pl - nowa inicjatywa sklepu gram.pl?

67 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 11:17, Evil Khan napisał:

W Kompani Graczy Cenega można je "wychaczyć" za 1080 punktów...


JA już u nich mam coś ok 350pktów (bo za samo GTA IV dostałem chyba ze 200) to juz niewiele brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:22, niunkaaaa napisał:

> W Kompani Graczy Cenega można je "wychaczyć" za 1080 punktów...

JA już u nich mam coś ok 350pktów (bo za samo GTA IV dostałem chyba ze 200) to juz niewiele
brakuje:P

Jak bym potrzebował głośniki to bym brał ale za nie wiele więcej były Creative 5.1 .... Obecnie czekam na nowy rzut w Kompanii i książkę Hyperion (mam 2 i 3 a brak mi 1 części).
Co do inicjatywy wyhaczto - to może i to fajne ale 1 produkt na tydzień to mało coś strasznie. Już bardziej polecam zaglądać na stronę VOBIS gdzie co dzień jest "produkt dnia" w naprawdę fajnych cenach:
http://sklep.vobis.pl/aktualnosci/3000249_produkt_dnia.aspx
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:27, Evil Khan napisał:

Co do inicjatywy wyhaczto - to może i to fajne ale 1 produkt na tydzień to mało coś strasznie.
/.../


Chyba oferta wyhaczto aktualizowana jest nieco częściej jest niż raz na tydzień. Wczoraj był MP3 player, dzisiaj głośniki i informacja na stronie "codziennie atrakcyjna oferta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 11:37, Klimos napisał:

Chyba oferta wyhaczto aktualizowana jest nieco częściej jest niż raz na tydzień. Wczoraj
był MP3 player, dzisiaj głośniki i informacja na stronie "codziennie atrakcyjna oferta".


Hihi. A na stronie wPLNomanii jest napisane "co tydzień coś nowego w ofercie!" ;D
Mogę się założyć, że ta inicjatywa długo nie pożyje, oj nie. Padnie tak samo jak wPLNomania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:44, NintendoPassion napisał:

Kolorystyka tragiczna. Brak dokładnych zdjęć rzeczywistego produktu. Jakoś tak strona
wydaje się na odwal i nie przyciąga wzroku.

Pisze że "Beta" więc może coś będą poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:07, oOreVenOo napisał:

Hłech Hłech kolejne ścierwo. A podobno gram.pl nieźle się trzyma... hehe...


Ścierwo bo co? Bo wielki reven tak powiedział? Zobaczymy co będzie dalej, ta Vedia wygląda całkiem nieźle jeśli chodzi o cenę, tym bardziej, że te odtwarzacze są znane z wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:38, Budo napisał:

Ścierwo bo co? Bo wielki reven tak powiedział?


Tak bo ja tak powiedziałem ale nikt nie musi się z tym zgodzić, to tylko moja opinia. Budo ja już nie wierze w żadne promocje, bajery i oferty gramu. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale czarno to widzę. Osobiście za te pieniądze lepiej kupić Creative''a albo IRiver''a. Ewentualnie doskładać trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:44, NintendoPassion napisał:

Kolorystyka tragiczna. Brak dokładnych zdjęć rzeczywistego produktu. Jakoś tak strona
wydaje się na odwal i nie przyciąga wzroku.

Brak zdjęć to nieduży problem. Zawsze można poszukać gdzie indziej. Ale w przypadku innych spraw się zgadzam. Imo strona wygląda na taką, która gdzieś sobie jest, mało kto ją odwiedza itd. Na pewno nie robi wrażnia takiej, na którą mają wchodzić tysiące ludzi i czekać na nowe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:16, Bartkula napisał:

> Kolorystyka tragiczna. Brak dokładnych zdjęć rzeczywistego produktu. Jakoś tak strona

> wydaje się na odwal i nie przyciąga wzroku.
Pisze że "Beta" więc może coś będą poprawiać


Jestem otwartym człowiekiem na wiele rzeczy, ale czy rzeczywiście trzeba chwytać się reklamy z końcówką ".to" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:10, oOreVenOo napisał:

> Ścierwo bo co? Bo wielki reven tak powiedział?

Tak bo ja tak powiedziałem ale nikt nie musi się z tym zgodzić, to tylko moja opinia.
Budo ja już nie wierze w żadne promocje, bajery i oferty gramu. Zobaczymy co z tego wyjdzie
ale czarno to widzę. Osobiście za te pieniądze lepiej kupić Creative''a albo IRiver''a.
Ewentualnie doskładać trochę kasy.


Zgodzę się z jednym: długo nie trzeba szukać żeby znaleźć lepszej oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa bardzo mi się podoba, ceny faktycznie atrakcyjne, ale po wPLNomanii jakoś nie jestem za bardzo optymistycznie nastawiony... Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:07, Evil Khan napisał:

Dziś ... znów te same głośniki...jedna oferta dziennie to trochę za mało...


Dziennie... Tutaj ten sam towar jest przez 3-4 dni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ta akcja pada jeszcze szybciej niż wPLNomania :D Tamta potrzebowała jakiś 2-3 tygodni by ledwo dychać, a wyhacz.to nie przetrwało nawet tygodnia. Nadal są te głośniki ...
pwnd CDP n00bz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, no nie ma co.... wczoraj pisało, że do końca promocji zostały 4 godziny (te głośniki), a widzę, że te cztery godziny chyba się w miejscu zatrzymały, bo znowu tyle jest ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nowy pomysł gramu. Z niecierpliwością czekam aż trafi się coś co będę chciał kupić. A najlepsze jest to że wszystko jest po bardzo niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować