Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek_93

wyhaczto.gram.pl - nowa inicjatywa sklepu gram.pl?

67 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 20:35, xD ominik napisał:

Podoba mi się nowy pomysł gramu.

Pomysł może i dobry, ale na pomyśle chyba się skończyło...
>Z niecierpliwością czekam aż trafi się coś co będę chciał kupić.
Jeśli nie chcesz kupić głośników, które są obecnie to na inny produkt sobie jeszcze poczekasz. Czas pozostały do końca promocji zaczyna lecieć od nowa jak tylko dojdzie do zera.
>A najlepsze jest to że wszystko jest po bardzo niskiej cenie.
Wszystko? Przecież były dopiero dwa produkty. Zresztą ta twoja "bardzo niska cena" nie różni się wiele od cen w innych sklepach internetowych (o allegro nie wspominając). Co najwyżej można powiedzieć "niska cena" jesli dla kogoś 5 zł to drastyczny spadek cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie ludzie że gram.pl to nie instytucja charytatywna. Nie spodziewajcie się, że obniżą wam jakiś sprzęt (zwłaszcza sprzęt, bo gry to jeszcze by się dało) o połowę ceny rynkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 09:22, Problematik napisał:

> Podoba mi się nowy pomysł gramu.
Pomysł może i dobry, ale na pomyśle chyba się skończyło...

Napisałeś że pomysł dobry. A czego ty jeszcze oczekujesz od tej strony oprócz dobrego pomysłu? Wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:05, xD ominik napisał:

Napisałeś że pomysł dobry. A czego ty jeszcze oczekujesz od tej strony oprócz dobrego
pomysłu? Wszystko jest OK.

Jeśli już czytasz to czytaj całość. Napisałem, że "pomysł dobry, ale na pomyśle się skończyło...". Strona zrobiona jest jak jest. Czas pozostały do końca promocji leci tylko po to, żeby stwarzać pozory, że już za kilka godzin wystawią nowy produkt. Czas mija i co? No właśnie... "kupa". Znowu te same głośniki.....

Darkstar181 Co do ceny to nie mam nic do zarzucenia. Wcześniej zwróciłem na nią uwagę, gdyż zostało napisane, że jest bardzo niska, a tak nie jest. Jednak sam fakt, że jest niższa niż w większości sklepów, nawet o te symboliczne 5 złotych to już coś. Nie ma w tym nic dziwnego, że o więcej nie obniżą ceny, bo przy takim nastawieniu firmy musieliby w koncu zacząć dokładać do interesu z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 09:30, Darkstar181 napisał:

Pamiętajcie ludzie że gram.pl to nie instytucja charytatywna.

no nie wiem ;))
www.challengingdependency.co.uk/PDF/EthnicminorityleafletJun07Polish.doc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:01, Evil Khan napisał:

> Pamiętajcie ludzie że gram.pl to nie instytucja charytatywna.
no nie wiem ;))
www.challengingdependency.co.uk/PDF/EthnicminorityleafletJun07Polish.doc

No tak, hehe jeżeli chodzi o narkotyki i alkohol to pomagają za darmo ;p ale za sprzęt już trzeba płacić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 23:05, Outlander-pro napisał:

O! Jest coś nowego! Pseudo podróba Nintendo Wii :P I zostało ... 0:55:22 tyle czasu :P
Ekhem. Nie dla mnie :)


Daję mojego X360 do kontenera Caritasu, jeżeli po północy zmienią stuff z tej "pseudo-konsoli" na coś innego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni to jakoś "oznajmić" na szerszą skalę, bo gdybym nie wszedł na forum to by nie wiedział, że takie coś wogóle istnieje.
Prawdopodobnie zakończy tak jak wPLN. Chcą się pozbyć tego co im zawala magazyny i robią tak zwane "wietrzenie magazynów". Tylko nazywają to inaczej.
Jeśli chcą aby wychaczto przetrwało powinni dodać kilka produktów dziennie i zrobić lepszą wizualnie stronę, bo ta trochę odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:39, JackXP PL napisał:

I mój X nie pójdzie do kosza Caritasu. :)


Pff i tak ryzyko było minimalne... szansa na zmianę oferty była jakaś .... 0,000001%? :P
Kurde, rzeczywiście niech zmienią ten lay, bo kole w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:01, Evil Khan napisał:

> Pamiętajcie ludzie że gram.pl to nie instytucja charytatywna.
no nie wiem ;))
www.challengingdependency.co.uk/PDF/EthnicminorityleafletJun07Polish.doc

Hehe, CDP to nie gram.pl, to są dwie odmienne spółki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to to na pewno kupię. Warto zwrócić uwagę, że to jest gra na całe życie. A kto wie za ile ją opylę na 50 lat? Aby grać w golfa zapłacę ponad 100żł i do tego inne gry. Jak będę miał kasę to kupię!!!!!!!!!!Hura!!!!!!!!!!! Już nie muszę mażyć nocami o drogim Wii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh. Czekałbym już na konsolę speed linka. Ale w domu zrobiła się awantura że myślę tylko o grach itp. Gdyby konsola przyszła to w domu było by jeszcze gorzej. Szkodda że już jej kupić nie mogę. Kupię ją sobie później. Wyobrażam sobie siebie jak gram z 4 letnim moim dzieckiem w golfa razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:17, xD ominik napisał:

Ehhh. Czekałbym już na konsolę speed linka. Ale w domu zrobiła się awantura że myślę
tylko o grach itp. Gdyby konsola przyszła to w domu było by jeszcze gorzej. Szkodda
że już jej kupić nie mogę. Kupię ją sobie później. Wyobrażam sobie siebie jak gram z
4 letnim moim dzieckiem w golfa razem :P


Ta, a dziecko kijem niszczy salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 12:11, colin mcrae napisał:

Ta, a dziecko kijem niszczy salon.

Ja moje dzieci wychowam na porządne, a poza tym to już na pewno będą spokojna jak ja. Bo to już będą miały w genach po mnie albo po żonie. I będę se grał i grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:27, xD ominik napisał:


> Ta, a dziecko kijem niszczy salon.
Ja moje dzieci wychowam na porządne, a poza tym to już na pewno będą spokojna jak ja.
Bo to już będą miały w genach po mnie albo po żonie. I będę se grał i grał.


Przepraszam jeśli moja wypowiedź Cię uraziła, ale nie o to miałem na myśli. Chciałem sobie zażartować, że Twój dzieciak podczas dobrej zabawy w wirtualnego golfa przypadkowo niszczy salon kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:05, colin mcrae napisał:

>
> > Ta, a dziecko kijem niszczy salon.
> Ja moje dzieci wychowam na porządne, a poza tym to już na pewno będą spokojna jak
ja.
> Bo to już będą miały w genach po mnie albo po żonie. I będę se grał i grał.

Przepraszam jeśli moja wypowiedź Cię uraziła, ale nie o to miałem na myśli. Chciałem
sobie zażartować, że Twój dzieciak podczas dobrej zabawy w wirtualnego golfa przypadkowo
niszczy salon kijem.

Słowo "niszczy" oznacza jakby cały czas coś niszczył. Gdybyś napisał "przypadkowo zniszczy" to bym cię zrozumiał. Konsolę mam nadal zamiar kupić ale już gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować