Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost and Damned wytyczy nowe standardy?

44 postów w tym temacie

Szkoda, że tylko na Xboxa... Przynajmniej na razie :) Zresztą i tak GTA już sprzedałem, a jak coś to się pożyczy od kumpla gdy wyjdzie na PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na Xboxa, więc szansa na edycję pecetową też jest. Oczywiście zapewne nie wcześniej, niż pół roku po premierze konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow 12-20h rozgrywki to na prawdę świetne osiągnięcie jak na grę pudełkową a co dopiero DLC!
Już się doczekać nie mogę premiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 14:12, Mr Black napisał:

Wyjdzie na Xboxa, więc szansa na edycję pecetową też jest. Oczywiście zapewne nie wcześniej,
niż pół roku po premierze konsolowej.



wyraznie pisze ze to dodatek tylko da X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1600 MP? Jaaasne... Za niższą cenę mogę zakupić chociażby jeden z tytułów z poprzedniego Xboksa (chociażby Psychonauts, Fahrenheit, czy "Piratów" Sid''a Meier''a).

Co do "konwersji" tego DLC na PC - nie zdziwiłbym się, gdyby M$ udostępnił jego darmową wersję parę miesięcy po premierze konsolowej. Tak, czy inaczej szanse na "blaszakową" wersję są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhu! Lets hype GTA IV...

Sorry ale ta gra juz miala swoja szanse i ja zaprzepascila poprzez wyrazny krok wstecz w stosunku do San Andreas (nie ma co robic, swiat maly i szary, misje banalne i bez jakiegokolwiek zroznicowania). Zaden dodatek juz jej nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesus christ! tyle zabawy za +- 7 dyszek? rewelka! mam nadzieje ze do tego czasu dorobie w statystykach to 1.67%, ktore brakuje mi do magicznych 100 ukonczenia gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi:

Rockstar wyznaczy nowe standardy?Mnie pytasz? A skąd ja mam wiedzieć? I standardy czego się pytam? Niechlujstwa? Arogancji? Pogardy dla klientów? 20 h to pikuś przy tym, co oferują chociażby dodatki do serii Total War czy cIV Beyond The Sword (ten ostatnił został nawet Dodatkiem Roku 2007 wg IGN).

Metalhead:

Nie wierzę, by wyszła wersja free na PC. To, co pasuje do CDP, nie pasuje mi do Rockstara. Nie po numerze, który odwalili z pseudokonwersją GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować