Zaloguj się, aby obserwować  
zelekwilus

Brutal Legend

75 postów w tym temacie

W tym roku zostanie wydana gra Brutal Legend, w głównej roli wystąpi Jack Black amerykański aktor i muzyk rockowy, jest wokalistą zespołu Tenacious D.Asystować mu będą wokaliści znanych zespołów metalowych.Gatunek gry:akcja,Cechy:TTP,Tematyka:fantasy.

Ponizej znajduję się link do trailera gry.
http://www.gram.pl/wideo_9gvi5_Brutal_Legend_trailer_(kinda_sexy_though).html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś dzisiaj Gram TV he? ;) Pierwszy raz widze coś w podobie do tego - rokowiec w fantasy? Ale zobaczymy, może byc ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:26, capral napisał:

Grafika troche nie tego, ale może gra będzie czarnym koniem.


Co "nie tego?" Olać grafikę, jeżeli grywalność dobra. :P Zapowiadają się ostre jajca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, fajnie, że taka gra wychodzi ! Martwię śiętylko kto to kupi (ja na pewno i inne "dziadki" też) - dzisiaj dziecuaki sluchają hip hopu i stary dobry rock jest dla nich średnio atrakcyjny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:01, miodus napisał:

Wie ktoś kiedy bedzie dostępne demo na XBL ?


Już jest! Przynajmniej na amerykańskich kontach. Skorzystaj z katalogu w dashu i wybierz gry action-adventure. Demo waży około 1,5 GB, właśnie ściągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:30, Spayki napisał:

> Wie ktoś kiedy bedzie dostępne demo na XBL ?

Już jest! Przynajmniej na amerykańskich kontach. Skorzystaj z katalogu w dashu i wybierz
gry action-adventure. Demo waży około 1,5 GB, właśnie ściągam.

o dzieki ;D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem dziś demo z XBL i powiem wam ze jestem mile zaskoczony ;d gra jest przezabawna :) Jack spisał sie doskonale i nie wiem czy nie znaczne odkładać kasy na te gre... Szkoda tylko ze nie ma spolszczenia kinowego.. ;/ no ale po za tym gra wymiata Let''s rock !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wrocilem z Media Marktu z BL na PS3 w rece :D 199 zl, ale na taka gre sie nie zaluje :D Wczoraj Uncharted 2, dzis Brutal Legend i portfel o 4 stowki lzejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest po prostu niesamowita! Muza na kozaku, klimacik zajebisty. Fajny motyw z tym graniem solówek, żeby dostać autko albo jakąś moc lepszą użyć ^^ Humor też niszczy, niektóre teksty mocne \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wysoko oceniany tytuł (IGN - 9.0/10 - PS3/X360). Z tego co widziałem na gameplayach wygląda to naprawdę dobrze, ale nie zachwyca szata graficzna i animacje postaci. Zastanawiam się nad kupnem konsoli dla tej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na hyperze,grałem u kumpla na PS3 i powiem,że to prawdziwy niewypał,nie polecam.Kto lubi takie klimaty?No,może nieliczne jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 18:35, Wrukos napisał:

Oglądałem na hyperze,grałem u kumpla na PS3 i powiem,że to prawdziwy niewypał,nie polecam.Kto
lubi takie klimaty?No,może nieliczne jednostki.

Nie może być chyba tak źle co? : P To raczej kwestia gustu. Udało mi się pożyczyć konsolę (X360) więc mam nadzieję, że w krótkim czasie sam położę łapki na BL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować