Zaloguj się, aby obserwować  
zelekwilus

Brutal Legend

75 postów w tym temacie

Co trzeba zrobić podczas ostatniej walki w grze? Rozwaliłem jedną z wież a ona się "schyliła". Potem ta cała animacja z tym długim korytarzem. Pomyślałem, że muszę wziąć jedną z dziewczyn i przebiec ten korytarz by postrzelać sobie w "schyloną" wieżę; ale nie. Może powinienem wziąć jakąś inną jednostkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 18:35, Wrukos napisał:

Oglądałem na hyperze,grałem u kumpla na PS3 i powiem,że to prawdziwy niewypał,nie polecam.Kto
lubi takie klimaty?No,może nieliczne jednostki.

Ten klimat... Wiesz, to że ty słuchasz innej muzyki, to nie znaczy, że dla wszystkich jest ona zła. Zdziwił byś się - słuchających Rocka, grunge, metalu, heavy metalu jest naprawdę dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 11:47, KrisK91 napisał:

Co trzeba zrobić podczas ostatniej walki w grze? Rozwaliłem jedną z wież a ona się "schyliła".
Potem ta cała animacja z tym długim korytarzem. Pomyślałem, że muszę wziąć jedną z dziewczyn
i przebiec ten korytarz by postrzelać sobie w "schyloną" wieżę; ale nie. Może powinienem
wziąć jakąś inną jednostkę?


Musisz przywołać Deuce i skoczyć nim w wieżę(tunelem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 15:53, Avexil napisał:

Musisz przywołać Deuce i skoczyć nim w wieżę(tunelem).


W końcu udało mi się na to wpaść. Swoją drogą - i tak nie skończyłem jeszcze tej walki; jest strasznie trudna. Niby gram na najwyższym poziomie trudności ale dopiero teraz gra zaczyna prezentować pazurki jeżeli chodzi o denerwowanie gracza zbyt trudną walką. Sama walka o fanów to dla mnie wyzwanie; a tu muszę jeszcze wysyłać swoich ludzi do tych wież przy których wyskakują dość twardzi przeciwnicy. Do tego jak rozwalę jedną wieżę na mapie pojawia się "armia" która zawsze niszczy mi scenę. No cóż - lecę próbować dalej (musiałem się komuś wyżalić) :D

-----

Jak już piszę posta to wypowiem się nt. samej gry. Jest rewelacyjna! Jeżeli kogoś choć odrobinę bawią "cięższe" klimaty poczuje się tutaj jak w domu. Humor jest świetny, nie przypominam sobie innej gry w której położono tak duży nacisk na "zabawne" dialogi i postacie. Każdy element gry jest dopracowany. Jeżeli Bayonetta, Left 4 Dead i Call of Duty 4 nie okażą się tak genialne jak zapowiadano - to wystawie Brutal Legend jako kandydata do tytułu "Gra Roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj dostałem i od 19.00 grałem do 4.00 a potem od 11.oo do 17 :D Grę przeszedłem, jestem zachwycony, teraz szukam solówek, smoczków statuetek i hopek. Raz na jakiś czas misja poboczna - żyć nie umierać. Ale mam jedno pytanie - czy po przejściu fabuły da się jakoś znaleźć postaci fabularne? Narazie

Spoiler

znalazłem tylko Litę (na cmentarzu)

, ale co z Ophelią, killmasterem i innymi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w szukaniu solówek... Ja mimo korzystania z mapy nie mam wszystkich O_o

http://images.roosterteeth.com/images/4ad6590960ef2_bighugemap.jpg

Tu masz mapkę:
X - smoki
Nutka - solówka
L - legenda
J - hopy
R - buried metal
V - viewpointsy
Aniołki - motor forge

Btw. (!) jeśli chcesz zrobić acziwa Boar Bather, to musisz poprzestać na misji, gdzie upolujesz tego zwierzaka, przejechać się nad to morze i użyć solówki wzywania zwierzaka. Wsiadasz potem na niego, jedziesz w morze i naciskasz Y w odpowiednim momencie, żeby on wpadł, a ty żebyś zdołał wyskoczyć. Niestety mi się nie udało -_______-' Robiłem wszystkie misje hunterskie po kolei i jestem w ciemnej dupie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 31.10.2009 o 18:45, GuitarHero napisał:


Btw. (!) jeśli chcesz zrobić acziwa Boar Bather, to musisz poprzestać na misji, gdzie
upolujesz tego zwierzaka, przejechać się nad to morze i użyć solówki wzywania zwierzaka.
Wsiadasz potem na niego, jedziesz w morze i naciskasz Y w odpowiednim momencie, żeby
on wpadł, a ty żebyś zdołał wyskoczyć. Niestety mi się nie udało -_______-'' Robiłem wszystkie
misje hunterskie po kolei i jestem w ciemnej dupie teraz.



Dziś skończyłem ta jakże zarąbistą grę dla mnie to kandydat na grę roku fakt 15 godzin się pograło, ale za to jak. Świat mechanika muzyka istny miazgun ^^. Oby więcej takich gier a nie kolejne odgrzewane kotlety typu tasiemce. No i jakoś się mocno do metalu przekonałem ;D. A co do archiwów to zrobiłem tego z dzikiem 2 razy próbowałem wcale nie trzeba mieć tego skilla z dzikami ja przejechałem cala drogę zgraniając tam gdzie są. Trochę czasu i w ostatniej chwili wyskoczyłem. W ogolę ta gra raczej trudno nie była no i bitwa końcowa, chociaż długa jak dla mnie jest i to dobre było. Nie ma nic gorszego niż walka z bossem, która przechodzi się w jakieś 1-2 minuty nie mecząc się. A tu fakt ciężko czasem, ale nie aż tak, aby powtarzać 40 razy ten sam etap. Ja tam jestem zadowolony ze grę przeszedłem na Brutal ;].

Tylko mam zagwostkę zrobiłem misje łowieckie do tego hexatodoma a dalej nie widzę żadnych misji a archiva nie ma ;/.

wsaadman ----> Są ja spotkałem Barona koło tego dziwnego drzewka z oczkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 21:22, Hacket napisał:

Tylko mam zagwostkę zrobiłem misje łowieckie do tego hexatodoma a dalej nie widzę żadnych
misji a archiva nie ma ;/.

Musisz wrócić tam, gdzie pierwszy raz spotkałeś tego typa, czyli koło tego krzyża bodajże :)
Gratuluje przejścia na Brutalu. Btw. to bitwy są bardzo łatwe, wystarczy zrobić armię i od razu posłać ją na scenę wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt bitwy nie są trudne wystarczy opanować ten cały system i rushem niszczyć, choć nie zawsze akurat AI za mocne nie jest ;].
Poza tym, że bez myszki nieźle się w ten rtsowy tryb gra. Aż żałuje że nie ma więcej takich gier ta komercja

Chyba zostanę wyznawcą Tima Sachfera ;]

.... Joke....

A co do misji to dzięki sprawdzi się w wolnej chwili.

To jeszcze inne pytanie chcę odblokować wszystkie piosenki (obecny Progress 90%) tylko właśnie nie wiem, co by tu robiąc, bo poza tymi łowieckimi to nic mi juz nie zostało no może jeszcze węże + ukryte ruiny i widoczki. I pytanie czy to odblokuje mi te zalegle, 10% bo szczerze tego juz mi się nie chce robić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 21:44, Hacket napisał:

To jeszcze inne pytanie chcę odblokować wszystkie piosenki (obecny Progress 90%) tylko
właśnie nie wiem, co by tu robiąc, bo poza tymi łowieckimi to nic mi juz nie zostało
no może jeszcze węże + ukryte ruiny i widoczki. I pytanie czy to odblokuje mi te zalegle,
10% bo szczerze tego juz mi się nie chce robić ;]

Piosenki odblokowujesz tylko poprzez buried metal, na mapce (link wyżej) zaznaczone jako R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, załatwiłem sobię grę - miałem zebrane praktycznie wszystkie Smoczki i Mouth of metal, ale coś mnie natchnęło, żeby zacząć nową grę. Oczywiście stare save''y się skasowały ;) Cóż - dla mnie ta gra jest tak genialna, iż z chęcią przejdę ją jeszcze raz i zbiorę znajdźki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne po prostu, że takie gry jak ta nie są doceniane. Dopiero dzisiaj o dziwo odpaliłem swój egzemplarz BL pierwszy raz, pograłem może z godzinkę i powiem szczerze, że jest naprawdę genialnie. Gameplay jest prosty, ale mimo tego daje sporą frajdę zwłaszcza przy kawałkach lecących w tle, które mało tego sam ubóstwiam. Dodają tej grze niesamowitego klimatu w połączeniu z wykreowanym tam światem, bardzo fajny humor. Więcej nic nie napiszę bo zasadniczo to jestem dopiero na samym początku tej gry, ale dodam jeszcze, że menu to prawdziwe mistrzostwo :), genialny pomysł po prostu. \,,/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do tych, którzy grę ukończyli chociaż wątpię, że jeszcze mi ktoś tutaj odpowie :P. Spróbować zawsze można.

Spoiler

Wylądowałem pierwszy raz w tej zimowej krainie, z samego początku już scena i walka z tymi falami nadchodzących emo. Przyjeżdża wsparcie tych motocyklistów, ok, koniec walki. Teraz standardowo mogę sobie hasać po tej zimowej krainie. Wskoczyłem do hotroda i pognałem sobie gdzieś tam, znalazłem most gdzie po jego odbudowie przychodzi mroczna Ophilia. W czym właściwie tkwi mój problem? Chodzi mi o to czy aby nie skoczyłem do przodu trochę kiedy aktywowałem scenkę z Ophilią? W tej lodowej krainie wydawało mi się, że jest jakiś znacznik głównej misji, ale po aktywacji tej scenki główna misja się zmieniła i gra jedzie dalej

. Źle coś zrobiłem, a może wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa już nieważna. Zobaczyłem sobie na YT ten fragment i wszystko się zgadza :). Grę już ukończyłem i muszę powiedzieć to jeszcze raz. Ta gra jest naprawdę świetna. Bardzo dobre zakończenie, muzyka, klimat i stworzony tam świat, cudo. Pozostało tylko pozbierać wszystkie znajdźki, solo itd. To będzie chyba pierwsza gra, którą na 100% przejdę :P. Naprawdę polecam ten tytuł i niech potęga Metalu będzie z Wami \,,/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważną sprawę wie ktoś, gdzie mógłbym zakupić Brutal Legend. Szukam wszędzie, gdzie tylko mogę, ale nijak nie znajduję wersji na X boxa, na allegro są 3 na ps3 , a na boxa nigdzie nie mogę znaleźć, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Bo wiem, że ta gra wymiata obejrzałem kilka godzin gameplaya, na yt, i muszę powiedzieś, że ta gra jest... nie do określenia, pierwszy raz zobaczyłem świat gry odwzorowujący to co sam mam we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować