Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #43: Jak nazywała się niebieska frakcja w grze Dune II?

60 postów w tym temacie

Poprawna odpowiedź :)

Właściwie to pamiętałem tylko na jaką literkę się zaczynała ich
nazwa(grałem w Dune 2000 x lat temu) - ale widać wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc, ze przypomnialem to sobie po 15 latach :O Ostatnia stycznosc z Diuna mialem jeszcze na Amidze 500... Good Ol'' Times :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test raczej dla tych "doroslejszych" graczy, gdyz trzeba siegnac w przeszlosc pamiecia (chociaz jak dla mnie to nie bylo sieganie, odpowiedz to byl odruch po przeczytaniu pytania :) ).
Polecam ksiazke "Diuna". Gra warta uwagi (jak i puzniejsze wersje), ale dobrze znac dzielo od ktorego to wszystko sie zaczelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odpowiedziałem dobrze a nie grałem nigdy w tą gre :P
Czytałem książkę "Diuna" i skojarzyło mi się że pierwsza planeta Atrydów była prawie cała zapełniona morzami i oceanami i nie wiem, jakoś mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Harkonnenów dałbym jeszcze zamiast czerwonego tęcze (flaga gejów) bo ich przywódca , Hrabia Harkonnen był pedałem xD można przeczytac o tym w książce "Diuna" Franka Herberta
Polecam ją czytałem bardzo spoko ,ale nie wiem czy niektórym tutaj chciałobysię czytać 671 stron :)
Chociaż , ot co , można więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diuna ,Diuna ile to zarwanych nocy przy wrzystkich częściach gry i lekturze. Nie musiałem widzieć nawet propozycji. Eeeh szkoda że uniwersum zostało troche zapomniane. Uwarzam ,że wyprzedza ono wrzystkie Star Warsy czy Startreki o kilka długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olaboga! Zawsze grałem zieloną frakcją, a teraz popierdzieliło mi się z niebieskimi. Pamiętam, że mając 6 lat zagrywałem się tą świetną strategię u brata ciotecznego. To były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dune II ?

No cóż ... jeśli kolory poszczególnych frakcji w "Dune II" są takie same jak w "Emperor: Battle for Dune", to znam odpowiedź. Jeśli nie, to nie znam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować