Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Palit zapowiedział kartę graficzną GeForce GTX260 Sonic 216SP

12 postów w tym temacie

przy aktualnej kwocie dolara = prawie 3.5 zł WTF ?!!! od kiedy tak drogo....... to to bydle conajmniej 1000zł będzie koszotwało jak nie więcej, czyli lepiej HD 4870 jakiegoś Toxica lub Matrixa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam EN GTX 260 od ASUSa i kompletnie nic nie trzeba mu dodawać, chłodzenie w boksie jest dostatecznie ciche na standardowych (40%) ustawieniach chłodzenia, przy wymagajacych grach przyspiesza ale chyba ktoś musiałby grać w kompletnej ciszy zeby go to jakos zniechęciło ( u kumpla słyszałem odpowiednika z ATI i tamten zwyrta na tyle ze denerwuje troche), za pomocą NVIDIA System Tools odblokowujemy opcje podkręcania imożna spokojnie zwięskzy taktowania jak w tym niby "przyspieszonym" modelu, wtedy jednak zwiększa sie tylko chłodzenie do powiedzmy 60%, przy średnio i bardziej wymagajacej grze na takich ustawieniach temperatura procesora graficznego nie przekracza 80 stopni a karta mozę spokojnie naginać na 90... oczywiscie dobrzejak jest też na dobrej płycie i w obudowie dobrze odprowadzającej ciepło (ze stopów stali jak na przykład Chieftac AEGIS). Nie ufałbym do końca firmie Palit, juz wole ASUSa lub EVGA, płaci sie moze apre złotych drożej ale mamy za to trwały produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta bardzo ciekawa, 2 wentylatory, niezłe parametry. Ja narazie mam 8800 GTS, tak że jak już będzie za słaba, bo jak narazie radzi sobie bardzo dobrze, to napewno kupię 260 do pory kiedy kupię napewno troszkę potanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co macie do palita ja mam 4850 od paliat i jest znakomity bardzo cichy i ledwo 45 stopni ...
chętnie bym sie na niego skusił tylko co za sens dopłacać i to pewnie sporo jak samemu można podkręcić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego.. kolejny geforce z serii GTX 260 tym razem od Palit. Hmm po palicie można się spodziewać trochę niższej ceny jak u konkurencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:33, Juri gag napisał:

przy aktualnej kwocie dolara = prawie 3.5 zł WTF ?!!! od kiedy tak drogo....... to to
bydle conajmniej 1000zł będzie koszotwało jak nie więcej, czyli lepiej HD 4870 jakiegoś
Toxica lub Matrixa ;p


Co się dziwisz, kryzys. Nie sądzę, żeby karta cieszyła się dużym powodzeniem. Jak mówiłeś lepiej wybrać 4870.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam referencyjny GTX260 216core jest opłacalny, bo wydajniejszy niż HD4870 1GB.

Btw,
HD4870 512MB - econo
GTX260 216core - power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować