• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Makintosh

Heroes of Might and Magic V - problem z pobraniem patch 1.1

Pytanie

Jakiś czas temu (czyt. na początku 2009) zakupiłem na stronie sklep.gram.pl Edycję Kolekcjonerską HoMM V... Nie będę zachwycał się samym zestawem a przejdę do rzeczy.
Otóż zapragnąłem pograć w trybie multiplayer i tu czekał mnie zawód. Grę mam w wersji 1.0 i należy pobrać patche aby zagrać... Zacząłem więc pobieranie patchy do EK i tu, niespodzianka!

Patch 1.1 (niezbędny aby zainstalować kolejne patche) staje na, ok. 53% pobierania i rzuca błąd - "nie można odczytać pliku źródłowego; przerwanie pobierania"... Dzieje się tak na każdej przeglądarce i różnych komputerach i TYLKO przy tym patchu.
Gram.pl leci w kulki, czy co?
Przepraszam bardzo ale nie po to buliłem tyle kasy na grę, z której w pełni nie mogę korzystać... Czy ktoś z pomocy technicznej zainteresuje się niezadowolonym konsumentem? Wszystkie możliwe odnośniki do pobrania tego patcha dla EK odsyłają mnie na... gram.pl gdzie cudo nie działa...


BTW. Próba pobrania patcha 1.1 do innych edycji gry kończy się sukcesem, ale przy próbie ich instalacji wyskakuje coś w stylu - "masz edycję kolekcjonerską gry, pobierz patch do edycji kolekcjonerskiej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.01.2009 o 15:06, Makintosh napisał:

Jakiś czas temu (czyt. na początku 2009) zakupiłem na stronie sklep.gram.pl Edycję
Kolekcjonerską HoMM V
... Nie będę zachwycał się samym zestawem a przejdę do rzeczy.
Otóż zapragnąłem pograć w trybie multiplayer i tu czekał mnie zawód. Grę mam w
wersji 1.0 i należy pobrać patche aby zagrać... Zacząłem więc pobieranie patchy do EK
i tu, niespodzianka!

Patch 1.1 (niezbędny aby zainstalować kolejne patche) staje na, ok. 53% pobierania
i rzuca błąd - "nie można odczytać pliku źródłowego; przerwanie pobierania"...
Dzieje się tak na każdej przeglądarce i różnych komputerach i TYLKO przy tym patchu.
Gram.pl leci w kulki, czy co?
Przepraszam bardzo ale nie po to buliłem tyle kasy na grę, z której w pełni nie mogę
korzystać... Czy ktoś z pomocy technicznej zainteresuje się niezadowolonym konsumentem?
Wszystkie możliwe odnośniki do pobrania tego patcha dla EK odsyłają mnie na... gram.pl
gdzie cudo nie działa...


BTW. Próba pobrania patcha 1.1 do innych edycji gry kończy się sukcesem, ale przy próbie
ich instalacji wyskakuje coś w stylu - "masz edycję kolekcjonerską gry, pobierz patch
do edycji kolekcjonerskiej
"...

Spróbuj pobrac patcha z innej strony np. http://www.homm5.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2009 o 17:35, Makintosh napisał:

> Spróbuj pobrac patcha z innej strony np. http://www.homm5.info/

Normalnie po rękach całuję! Cud nad Brdą! Działa!
Gram.pl niech się wstydzi...


W takim razie, skoro problem rozwiązany, to pozdrawiam i temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować