Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. 2: Project Origin - pierwszy benchmark

25 postów w tym temacie

phi... 5 klatek więcej. FEAR 2 ponoić nie lubbi się z Radeonami. Na mój gust to dla GTX 260 włączono v-sync a w Radeonie go wyłączono ( V-sync ogranicza ilosc klatek do odswiezania monitora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi coś, wielka różnica, czy jest 50 czy 60 klatek. Dla mnie powyżej 30-35FPS (zależy od gry) jest płynnie i nie widzę już dalej różnicy, a tu się jarają różnicami 65, a 70FPS. Lepiej zrobiliby benchmark pokazujący jaki jest minimalny wymagany sprzęt do płynnej gry w najwyższych detalach (30-35FPS), a nie pokaz możliwości nowego GTX260.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że wraz ze wzrostem rozdzielczości nie spada znacząco fps, bo procesor hamował obydwie karty... w tym względzie ten test jest niemiarodajny - grafiki nie osiągają maksimum tego to potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole poczekać na rzetelne testy F.E.A.R. 2 przy okazji testowani kart graficznych w PClab.pl, które są wiarygodne, a to co wyżej… może okazać się marketingowym bełkotem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 16:08, mcnitrox napisał:

Też mi coś, wielka różnica, czy jest 50 czy 60 klatek. Dla mnie powyżej 30-35FPS (zależy
od gry) jest płynnie i nie widzę już dalej różnicy, a tu się jarają różnicami 65, a 70FPS.
Lepiej zrobiliby benchmark pokazujący jaki jest minimalny wymagany sprzęt do płynnej
gry w najwyższych detalach (30-35FPS), a nie pokaz możliwości nowego GTX260.


Jaka rozdzielczość jest dla ciebie rozdzielczością dla najwyższych detali? Bo wbrew pozorom między 1920x1080, a 1024x768 jest wielka różnica w zapotrzebowaniu na zasoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niespodziewane testy radek lepszy? :) mniejmy nadzieję, że to nie dokońca dobre testy, bo GTX 260 naprawde dobrą, i wydajną kartą jest, nie oczarniając Radeona, bo ten też ma dobrą karte, i wydajną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na sterowniki do tej gry i wtedy wszystko się wyjaśni... tak mała różnica dla przeciętnego Kowalskiego i tak nie będzie widoczna... tyle krzyku o nic i po co tracić miejsce dla takiego newsa ? phi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem tyle, ze na moim sprzecie (podkrecony radosław 3870 i Intel C2D E6550 ~3 GHz i 4 gb ramu) demo śmigało bardzo płynnie mimo ze ustawienia grafki w zasadzie na maksa.. oprocz efektow speclajnym i czegos tam jeszcze i bez AA to na oko z 30-40 fpsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. 2 nie obsluguje SLI w 1920x1200 przy wyl. vsync i ustawieniach na MAX FRAPS podaje 92 FPS zarowno przy jednym GTX 280 jak i dwoch. Procesor QX9650 3.8 GHz i 4 GB RAM. I znow po GTA IV zastanawiam sie po co inwestowac w sprzet na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu benchmarkowac ?? W stosunku do jedynki oprocz HDR''a i wiekszej ilosci wielokatow to krok w tyl . Efekty czasteczkowe to jakas kpina ,uproszczone i nie dodajace za kszty dynamiki i znanegi brudu ,kurzu podczas rozwalki (ubogie te efekty czasteczkowe i to bardzo) . Dynamcizne cieniowanie ogranicza sie do kilku elementow i do tego to stencile ,a nie soft shadowy ,brak parralax mappingu w dziurach po kulach. Sporo wycieli ,a dali jeszcze mniej od strony graficznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować