Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Age of Conan 2009 - dzień siódmy (recenzja)

41 postów w tym temacie

Świetna recenzja , zdecydowałem się ją kupić ale to dopiera za miech albo 2 bo tu gdzie mieszkam przesyłka kosztuje dwa razy drożej iż sama gra !

Przeboleje że nie ma polskiego PvP , angola umiem ale co z innymi graczami ?

Czy na PvE można prowadzić oblężenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wygląda i z chęcią bym zagrał, gdyby nie dwa malutkie szczegóły: ograniczenie 18+ i abonament, którego występowanie to chyba wada, a nie, jak zdaniem autora recenzji zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystepowanie abonamentu to nie tyle wada,co standart w tym gatunku.Za to abonament tak niski zdecydowanie jest zaleta.

Ja sie o AoC sparzylem. Pierwsze 30-35 leveli bylo wypas, nastepne 10 juz nie az tak a po 50 poziomie gra byla po prostu pusta.Nic nie bylo do roboty,a poziomy trzeba bylo w duzej mierze po prostu grindowac. Nie wspominajac o calkowitym braku pewnych obecanych bajerow i gigantycznej ilosci bugow.

Niemniej jednak,zapewne i tak bym sie skusil na przeniesienie na polski serwer,chocby po to zeby zobaczyc co sie zmienilo,a abonament promocyjny w wysokosci 19zl (lub nawet mniej,przy 3 miechach z gory) przez pierwsze 3 miesiace to zaden abonament. Pewnie bym sie przeniosl... ale nie na serwer pve. Wielki,wielki minus i kompletnie niezrozumiala decyzja.Pozostaje miec nadzieje ze moze jednak pojda po rozum do glowy, bo AoC na serwerze pve zwyczajnie mnie nie interesuje. Nawet za 19 zl miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to kupię ale mam jedno pytanie ;

Czy jak kupię wersję PL to będę mógł wybierać między serwami ??? (tzn z Pl na ang i z ang na pl ??? chodzi mi o angielskie PVP czy bym mógł grać , angielski to żaden problem mieszkam w Anglii i umiem ale muszę to wiedzieć da się?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Bo WoW jest tak strasznie droooogi i oferuje takie ELYTARNE atrakcje, ze glowa boli. Np. take pve, gdzie z banda idiotow polozych bossow, z ktorymi kiedys 40 ludzi mialo problem. Ahh... No i wesoly, wieczorowy grind, bowiem trzeba sobie kupic motorek, mamucika, pierscionek, a pewnie wkrotce rozowe misie :) Naprawde, szczerze Ci powiem, ze wlasnie tego oczekiwalem od Swiata Wojennego Rzemiosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nawet skusiłbym się ale brak serwa PvP wg. mnie skreśla tę gra na stracie.
Pozostaję przy WARku na dzień dzisiejszy, niedługo kolejny patch 1.2 :)

@Revan 666

Hehe, dobry komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak krotko...

Cale spolszczenie jest tak idealne jak wersja angielska, nie spodziewalem sie, ze wersja PL bedzie taka dobra, rowniez jesli chodzi o spolecznosc w grze.

Jedynie co mnie razi to zle zaintonowanie pytanie "Śmierc cie nie dopadła?" oraz Tarisha ktora nie moduluje glosem i mam wrazenie jakby czytala z kartki uprzednio nie wiedzac co bylo na niej napisane. Cala reszta jest rewelacyjna, moze znajda sie jeszcze bledy gdzie NPC nie rozpoznaje płci bohatera.

PvE tez graczom widac nie przeszkadza, od czasu do czasu na globalnym ktos wspomni, ze ilosc graczy bardzo sprzyjalaby zmianie typu serwera na PvP, ale żądni krwi zaspokajają swoje potrzeby w mini grach PvP.

Nastroje w grze są dobre z kolei jak przeglądam fora i komentarze, to sytuacja jest zupelnie odwrotna, zaczynam podejrzewać, że tych których spotykamy w sieci a nie w grze to w znacznym stopniu gracze World of Warcraft lub Warmlotka ktore de facto nie jest szczegolnym konkurentem dziecka Funcom''u

Osobiscie sam chetnie skorzystalbym z oferty serwera PvP, gram w PvE zeby wspomoc wypelnienie zalozenia: zainteresowanie PvE = nowy splywajacy krwia serwer PvP


a zeby nie bylo, ze piszę nie na temat:

Świetna recenzja ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie moglbym zrezygnowac z eu igrac na polskim pve jesli...
Jesli cdp powie czyim pomyslem bylo stworzenie servera pve zamiast pvp?
Jezeli mieli to narzuce odgórnie przez fc, to ok. Ale jezeli cdp odwalil taka jełope, to ja podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:02, johnnybravo15 napisał:

Ja ostatecznie moglbym zrezygnowac z eu igrac na polskim pve jesli...
Jesli cdp powie czyim pomyslem bylo stworzenie servera pve zamiast pvp?
Jezeli mieli to narzuce odgórnie przez fc, to ok. Ale jezeli cdp odwalil taka jełope,
to ja podziekuje.


Narzucone przez FC.

@JPhoenix

Zawsze tak jest, większość zadowolonych graczy nigdy na fora nie zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę, co wy widzicie takiego super w tym serverze PvP?! Zewsząd tylko teksty typu "ej ja to nie gram bo nie ma PvP", "brak servera PvP? to ja tę grę spisuję na straty" Może i można toczyć walki z graczami w każdym miejscu, ale czy rzeczywiście jest to takie super? Na pewno częściej niż wam uda się powalić innego gracza, to właśnie inni uprzykrzają wam życie. Levelujecie, robicie questy, czy choć zwiedzacie świat - w każdej chwili "zza rogu" wyskoczy jakiś high lvl kox i powrót do miasteczka. Proszę o wyjaśnienie, bo naprawdę nie mogę tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Tutaj problem jest raczej zlozony.Ci co pisza ze nie kupia gry bo nie ma pvp raczej nigdy jej nie kupia a pisanie nie kosztuje ale mozna sie zaprezentowac tutaj jako PRO.A jak juz kupi,to taki PRO siedzi na wyspie z 20lvl(assasin lub ranger) i bije wszystkich co chca ujrzec szerszy swiat a maja lvl 5-15,a jak juz kilku sie zawezmie i mu lomot spuszcza to pisze do admina ze jest napastowany.
Druga strona medalu to Ci co juz grali w Conana i osiagneli konkretne levele,maja konkretne buildy na postacie i wiedza co i jak(misje,raidy itp) dla takich graczy raczej nudnawy jest sam grind bo po prostu all znaja i pozostaje im po prostu pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:18, stg.Olo napisał:

Druga strona medalu to Ci co juz grali w Conana i osiagneli konkretne levele,maja konkretne
buildy na postacie i wiedza co i jak(misje,raidy itp) dla takich graczy raczej nudnawy
jest sam grind bo po prostu all znaja i pozostaje im po prostu pvp.


hehe najpierw to trzeba osiągnąć te konkretne lvle ;P w AoC jest możliwość przenoszenia postaci z servera na server - można więc sobie spokojnie "wymaksować" postać na PvE, a potem przenieść się na PvP.
Jako świeżak w świecie Hyborii nawet się cieszę z serva PvE. Bez strachu o życie na każdym kroku na pewno łatwiej, szybciej i lepiej przyswoję sobie zasady gry :) Swoją drogą z utęsknieniem wyczekuję tego magicznego dnia, gdy listonosz wreszcie zapuka do mych drzwi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia i wytrwalosci:) wbrew temu co wielu pisze(najczesciej powtarzaja to co napisano w lipcu zeszlego roku ze bug na bugu).Gra ma totalnie inny charakter niz WoW co wielu porownuje blednie.Ma swoje zasady i kropka to jest swiat Conana czyli miecz,pala i czarna magia.Przy okazji ma bardzo dobra grafike.Ja zakonczylem gre w sierpniu na 70 lvl bo nie mialem juz czasu na gre (rodzina,praca,dom) ale jak ktos sie wciagnie naprawde jest wiele godzin do spedzenia w tym swiecie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować