Zaloguj się, aby obserwować  
ArreatPL

Gram.pl jako strona umiera?

114 postów w tym temacie

Czy gram.pl umiera? hmmm, raczej mu jeszcze daleko do "śmierci". Co prawda jest ostatnio dużo problemów technicznych, niektóre strony w kolektywie wzięte z d*py, ale poza tym chyba nie jest, aż tak źle. Powstało już tyle debilnych tematów, że teraz trzeba się nieźle nagłówkować żeby dodać jakąś nową uber pro zabawę dla nabijaczy postów. Zresztą dopóki jest tu Problematik to nic nie zginie ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:22, Diagoras napisał:

Najwyraźniej nie miałeś nic do powiedzenia.

Oszem co jest raczej normalne jeśli jest się gdzieś krótko, to wolę się nie wypowiadać, ale co zrobić jak na przykład zmian na gramie przystało wychodzisz z założenia "jestem żeby pisać, co z tego że mam o czymś 0 pojęcia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:24, L33T napisał:

> Najwyraźniej nie miałeś nic do powiedzenia.
Oszem co jest raczej normalne jeśli jest się gdzieś krótko, to wolę się nie wypowiadać,
ale co zrobić jak na przykład zmian na gramie przystało wychodzisz z założenia "jestem
żeby pisać, co z tego że mam o czymś 0 pojęcia".


Już mówiłem że pisałem o tym co obserwowałem od czasu kiedy się zarejestrowałem. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak owszem dałbym tu ładny rysunek z odpowiednim podpisem ale się powstrzymam, życzę powodzenia na maturze jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem. Przez 46 to nic się nie zmieniło ciekawe co się stało przez 1210 dni ? To jest temat dla ludzi którzy są tu długo (czytaj pogrubione) hmm może na wszelki wypadek wyodrębnię z tekstu

długo

EOT

PS. właśnie taka nowa inteligencja odstrasza starych userów, bawcie się to wasz portal co z tego że jest już poniżej poziomu Onetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wypowiadasz to pisz normalnie a nie jak o globalny ociepleniu. Gram.pl bedzie istniec bo ludzie kupuja gry a ze zaniedbali forum i ludzi na nich przebywajacych to w tym momencie juz ich to za bardzo nie obchodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 16:32, L33T napisał:

PS. właśnie taka nowa inteligencja odstrasza starych userów, bawcie się to wasz portal
co z tego że jest już poniżej poziomu Onetu?

Nic , jest za to wiecej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:35, deih napisał:

Jak sie wypowiadasz to pisz normalnie a nie jak o globalny ociepleniu. Gram.pl bedzie
istniec bo ludzie kupuja gry a ze zaniedbali forum i ludzi na nich przebywajacych to
w tym momencie juz ich to za bardzo nie obchodzi :).


Oj, no ja tylko swoją opinię wyraziłem :)
I masz rację, dlatego mówię, że upadek ( dla społeczności) ale rozwój ( dla Gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa tylko kto tu kupuje ? 12 letnie dzieci które dostały "komputeł i intełnet" ? Gram.pl ceny może sobie w pewną część ciała teraz wsadzić.

@Diagoras
No przepraszam że uraziłem już normalnie kupuje kwiatki i czekoladki na zgodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:38, L33T napisał:

taaa tylko kto tu kupuje ? 12 letnie dzieci które dostały "komputeł i intełnet" ? Gram.pl
ceny może sobie w pewną część ciała teraz wsadzić.

Wiekszosc to wlasnie tacy konsumenci. Przychodza do sklepu i kupuja co z tego ze parenascie zlotych wiecej. Mniejsza ilosc mimo wszystko kupuje przez internet. Byc moze w niedalekiej przyszlosci sie to zmieni cenny pojda w dol itd. itd. To normalne: jedni sprzedaja taniej drudzy drozej jednak sie utrzymuja...jak beda mieli problemy finansowe wtedy dokonaja odpowiednich krokow. Zyski sa tez z reklam o ktorych tez byla kiedys afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:38, L33T napisał:

taaa tylko kto tu kupuje ? 12 letnie dzieci które dostały "komputeł i intełnet" ? Gram.pl
ceny może sobie w pewną część ciała teraz wsadzić.


Nie wszystkie, nie wszystkie.
Problem w tym, że gry, których ceny są niższe, zazwyczaj po dniu, lub dwóch są niedostępne (vide GH:WT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:45, Furrbacca napisał:

Nie wszystkie, nie wszystkie.
Problem w tym, że gry, których ceny są niższe, zazwyczaj po dniu, lub dwóch są niedostępne
(vide GH:WT).

To też jest dobry motyw chcesz kupić bo towar dostępny a tu klops ni ma nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GramSajty to jeden z najlepszych pomysłów Gramu. Co do sceny informacyjnej nie mogę się wypowiedzieć. Co się dzieje na podwórku to powinni wiedzieć, ale od tego co dzieje się na świecie są inne portale.
Forum? Nie wiem. Za mało mnie tutaj aby się móc wypowiedzieć. Na pewno słuchają co się dzieje, ale jak w biznesie, nie wszystko od razu zostanie zaimplementowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować