Zaloguj się, aby obserwować  
ArreatPL

Gram.pl jako strona umiera?

114 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 16:59, oOreVenOo napisał:

I wg Ciebie to dobre posunięcie gramu ?


Nie. Ale mają do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:02, Budo napisał:

Nie. Ale mają do tego prawo...


I sam sobie odpowiedziałeś. Nikt nie kwestionuje tego, że gram nie ma prawa robić tego czy owego. Natomiast mamy prawo protestować i wyrażać nasz sprzeciw. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 21:18, ArreatPL napisał:

co ja, pokemon 13-sto letni żeby klikać jak głupi? :/

a nie przepraszam masz 16 ledwo skończone i się tak wypowiadasz jakbyś miał z 50 lat, nie odpowiada CI to trudno, kto korzysta z quizów ten korzysta, każdy ma w gramie coś innego, a jak cie nie pasuje to trudno on nie zmienia się tylko dla Ciebie, a jeden (były) moderator za publiczne krytykowanie wyleciał ze stanowiska, i co myślisz że już go na gram-ie nie widać jest tak samo aktywny jak był przed, a i nie ma 13, 14 czy 15 lat tylko ponad 20 i obecnie jest gdzieś ze studiów w Hiszpanii, więc nie gadaj ze jest tu tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:59, oOreVenOo napisał:

Bez przesady, nikomu chyba aż tak się nie nudzi.

Eee tam. Ja tam moglbym narzekac jeszcze bardziej, ale mi sie nie chce ;). Staram sie wiec wybierac na co narzekam, bo wiadomo ''co za duzo to niezdrowo'' ;). Choc, niestety, lista spora :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:12, Piotrek K. napisał:

Eee tam. Ja tam moglbym narzekac jeszcze bardziej, ale mi sie nie chce ;)


Rozumiem to na dwa sposoby:

a) dostałeś kicka z półobrotu od życia,
b) gram.pl dało Ci już ostro w kość,

Które dobre ? :P

Wiem, że byłeś modem, wiem że zostałeś "zwolniony", a kwestia Twojej "rezygnacji" była "utajniona". Wiesz zawsze możesz się czymś pochwalić, nóż ktoś z gramu przyjdzie po rozum do głowy i zaczną się większe/mniejsze zmiany. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu i tak jestem tylko dla Gram Sajta, niusy mnie za bardzo nie interesuja, na forum udzielam sie sporadycznie. WPLNy to smiech na sali (Cenega podrobila pomysl i przebila chlopakow na leb), zreszta i tak prawie nie kupuje gier przez net. Wiec jesli o mnie chodzi to dopuki mam swoj GS, wszystko inne moze sobie umierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie na stronce gram.pl jestem przywiązany do forum. Praktycznie wogule nie dbam o swojego gramsajta (możesz się przekonać "wchodząc" na niego). Co do recenzji itp. to czasami jak jakaś ciekawa gra przykuje moją uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 21:58, NouSia napisał:

czemu niby gram mialbym ,,umierać'''' dużo osob odchodzi ale nowe przychodza ucza sie zachowania... i wogole...


Nie ma to jak potęga argumentu. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze to co mi się nie podoba:

Najpoważniejszym problemem są awarie, zawieszki, "Chwilowo wracamy", etc. Od strony technicznej jest coraz gorzej, często mam tak że pisze długiego posta i albo gram zawiesza się przy dodawaniu go, albo wylogowuje w trakcie pisania :/

Inny problem to coraz większa komercjalizacja (nie potępiam tego, bo rozumiem doskonale że gram musi generować zysk) ale jako zwykłego użytkownika denerwują mnie wszędobylskie reklamy (coś jak dowcip z lodówką). kiedy gram należał do CDP było dużo lepiej: serwer działał sprawnie, nie było reklam.

Coraz mniejsza obiektywność - kiedyś gram prezentował informacje rzetelne, obecnie są nacechowane subiektywnym stanowiskiem autora newsa, co gorsza do działu informacji który musi być obiektywny dodaje się takie artykuły jak "Tydzień z grami EA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:26, mouhhg napisał:

O lol.Gram umiera ?Raczej na odwrót bo się cały czas rozwija .Cały czas na grami są jakieś
ulepszenia .Np wygląd strony .I w ogóle wszystko... Moim zdaniem gram.pl to jedno z
najlepszych forum .

Celna uwaga - Gram.pl to forum, reszta jest raczej niewiele warta niestety :/ Do tego serwery przymulają prawie jak na Naszej Klasie. W Newsach pojawiają się artykuły, których miejsce w informacjach prasowych, Gramsajt of the Week powinien być eksponowany na stronie Gramsajtów, a nie na głównej witrynie Gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:36, Luk Zombi napisał:

Inny problem to coraz większa komercjalizacja (nie potępiam tego, bo rozumiem doskonale
że gram musi generować zysk) ale jako zwykłego użytkownika denerwują mnie wszędobylskie
reklamy (coś jak dowcip z lodówką). kiedy gram należał do CDP było dużo lepiej: serwer
działał sprawnie, nie było reklam.

A teraz niby są niezależni, pojawiły się wspomniane przez Ciebie reklamy, a Gram nadal jakby faworyzuje CDP. Więc niby przyszło nowe, ale stare ma się dobrze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:44, Quatre napisał:

> O lol.Gram umiera ?Raczej na odwrót bo się cały czas rozwija .Cały czas na grami
są jakieś
> ulepszenia .Np wygląd strony .I w ogóle wszystko... Moim zdaniem gram.pl to jedno
z
> najlepszych forum .
Celna uwaga - Gram.pl to forum, reszta jest raczej niewiele warta niestety :/ Do tego
serwery przymulają prawie jak na Naszej Klasie. W Newsach pojawiają się artykuły, których
miejsce w informacjach prasowych, Gramsajt of the Week powinien być eksponowany na stronie
Gramsajtów, a nie na głównej witrynie Gramu.

?!?!?!?!?!
Cholera, źle widzę.
Co?! Gram.pl to głównie forum?! O_o http://www.gram.pl/informacje.asp
Chyba nie. Według nich samych, są serwisem dla graczy. A 2 lata temu to był serwis informacyjno-publicystyczno-przemyśleniowy, żywy serwis, który był tylko dodatkiem do świetnego sklepu z super organizacją. No a teraz... Strona główna zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) dostałeś kicka z półobrotu od życia,
Nie pierwszy i nie ostatni raz... Czasem powrot ''do normalnosci'' zajmuje dluzej, czasem krocej... Czasami powrot do normalnosci sie nie udaje... Zycie...

b) gram.pl dało Ci już ostro w kość,
Gram.pl od dawna juz zmienia sie w cos, co mi sie nie podoba. Moje osobiste przezycia (tutaj zapewne wspomniana przez Ciebie ''moderka'' ;) ) nie maja nic do rzeczy. Zreszta, podobno nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki. Zwlaszcza jak ta rzeka Ci sie juz nie podoba ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:22, BoloMaster napisał:

ja korzystam tylko z forum, na GS nic nowego od dawna. Podoba mi się pomysł z wPLNomanią
ale na razie nie ma tam tytułów które mnie interesują



Oficjalny komunikat od CDp mówi ze akcja wplnomania zostaje całkowicie zamknięta z dniem 9 lutego oczywiście z przyczyn nie zależnych od firmy.

Co do tej strony, to fakt. To gram.pl to nie to samo co kiedys. Tendencja spadkowa się utrzymuje.
Głupie newsy (np. codzienny news ze jeszcze 3dni do wielkiej akcji CDp jakas tam wyprzedaz, potem, jeszcze tylko 2dni, i kolejnego dnia ze akcja juz jutro)<------bezsens.
Niby gram sie oddzielił od CDP ale czarno na białym widać, ze CDp nadal ma swoje ,,udziały" w tym portalu. Wolałem jak byli oficjalnie połączeni i nie bylo problemów z klarownością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:56, niunkaaaa napisał:

Oficjalny komunikat od CDp mówi ze akcja wplnomania zostaje całkowicie zamknięta z dniem
9 lutego oczywiście z przyczyn nie zależnych od firmy.

Eee... Trochę szkoda. Ciekawe od kogo są zależne te przyczyny :P

Dnia 27.01.2009 o 10:56, niunkaaaa napisał:

Co do tej strony, to fakt. To gram.pl to nie to samo co kiedys. Tendencja spadkowa się
utrzymuje.
Głupie newsy (np. codzienny news ze jeszcze 3dni do wielkiej akcji CDp jakas tam wyprzedaz,
potem, jeszcze tylko 2dni, i kolejnego dnia ze akcja juz jutro)<------bezsens.
Niby gram sie oddzielił od CDP ale czarno na białym widać, ze CDp nadal ma swoje ,,udziały"
w tym portalu. Wolałem jak byli oficjalnie połączeni i nie bylo problemów z klarownością.

I tutaj mam podobne odczucia. A tego typu newsy wkurzają chyba każdego, czasami zdrowo przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:56, niunkaaaa napisał:

Oficjalny komunikat od CDp mówi ze akcja wplnomania zostaje całkowicie zamknięta z dniem
9 lutego oczywiście z przyczyn nie zależnych od firmy.


Przecież to jakiś gramowicz napisał tak od jaj. Chyba, że mnie oczy zawodzą... Tak czy siak nie zmienia to faktu, że portal spada na psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektóre newsy faktycznie są irytujące (np odsłanianie nowego rzutu eXtra Klasyki w częściach).
Szkoda by było gdyby wPLNomania upadłą bo w tej chwili jedyna konkurencji do KG Cenegii a jak wiadomo na konkurencji korzystają gracze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować