• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
necron1501

Two Worlds PL z CD Action

Pytanie

Witam!!! Po zainstalowaniu gry z płyty, uruchomieniu ponownie komputera, gdy chce włączyć grę pojawia mi się komunikat:

" Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono X3DAudio1_1.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Grę zainstalowałem ponownie nic to nie pomogło. Nawet ściągnąłem ten plik, dzięki czemu ten komunikat zniknął lecz gdy znów próbuję wł grę włącza mi się logo "two worlds" i po chwili pojawia się błąd windowsowy. Komputer na pewno to pociągnie, więc w czym problem na stronie CD action nie ma odpowiedzi więc pisze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.01.2009 o 14:31, necron1501 napisał:

Witam!!! Po zainstalowaniu gry z płyty, uruchomieniu ponownie komputera, gdy chce włączyć
grę pojawia mi się komunikat:

" Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono X3DAudio1_1.dll.
Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Grę zainstalowałem ponownie nic to nie pomogło. Nawet ściągnąłem ten plik, dzięki czemu
ten komunikat zniknął lecz gdy znów próbuję wł grę włącza mi się logo "two worlds" i
po chwili pojawia się błąd windowsowy. Komputer na pewno to pociągnie, więc w czym problem
na stronie CD action nie ma odpowiedzi więc pisze tutaj.


Spróbuj zainstalować najnowszą wersję DirectX 9.0c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 26.01.2009 o 14:40, Lord-Tyrranoos napisał:

Spróbuj zainstalować najnowszą wersję DirectX 9.0c...


Zrobiłem tak, nawet wziąłem zainstalowałem control panel do two worlds. Nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.01.2009 o 15:46, necron1501 napisał:


> Spróbuj zainstalować najnowszą wersję DirectX 9.0c...
>

Zrobiłem tak, nawet wziąłem zainstalowałem control panel do two worlds. Nic to nie dało.

Miałem ten sam problem, ale... sam się naprawił... tak sądzę. Po pierwszym zainstalowaniu gry i jej odpaleniu pojawił się ten sam komunikat. Potem ponownie zainstalowałem grę i moda z krążka cda i ... poszło. Nie wiem co się za bardzo stało ale zadziałało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 30.01.2009 o 16:55, Qoster napisał:

Miałem ten sam problem, ale... sam się naprawił... tak sądzę. Po pierwszym zainstalowaniu
gry i jej odpaleniu pojawił się ten sam komunikat. Potem ponownie zainstalowałem grę
i moda z krążka cda i ... poszło. Nie wiem co się za bardzo stało ale zadziałało. :-)


A gdzie dokładnie zainstalowałeś moda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2009 o 17:10, necron1501 napisał:


> Miałem ten sam problem, ale... sam się naprawił... tak sądzę. Po pierwszym zainstalowaniu

> gry i jej odpaleniu pojawił się ten sam komunikat. Potem ponownie zainstalowałem
grę
> i moda z krążka cda i ... poszło. Nie wiem co się za bardzo stało ale zadziałało.
:-)
>

A gdzie dokładnie zainstalowałeś moda???

Najpierw odpal ikonę instalacji moda, zainstaluj go najlepiej w głównym folderze z grą. po instalacji powinien się tam utworzyć folder w którym jest pewien plik rodem z notatnika. wytnij go z tego folderu i wklej do głównego z grą. to powinno pomuc. przynajmniej mi (tak myślę) pomogło. jak nie pomorze to poszukaj gdzieś pacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@necron1501: możesz poszukać też tego pliku .dll na googlach, i grać albo do folderu z grą (gdzie ma pliki .dll)albo do System32 w c:/Windows.

@nightfaler: idąc dalej na południe raczej:) Na początku dostajesz co prawda łomot ale potem już sytuacja się odwraca. Ale za to i tak spotykasz kilku przeciwników którzy zawsze kładą cię "na hita", niezaleznie od statystyk.
I nie ma lvl scalingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 30.01.2009 o 23:21, Spector 109948 napisał:

@nightfaler: idąc dalej na południe raczej:) Na początku dostajesz co prawda łomot ale
potem już sytuacja się odwraca. Ale za to i tak spotykasz kilku przeciwników którzy zawsze
kładą cię "na hita", niezaleznie od statystyk.
I nie ma lvl scalingu.


Ano luz bo jakoś nie mogłem się zdecydować które questy zrobić najpierw bo tak chodzę z góry na dół i zbieram je i zbieram i nie wiem za które się wziąć. Wracają to jak się na wschód wybrałem (quest o jakiś tam klejnot) to zawędrowałem do spalonej wioski gdzie spotkałem orków których nie jestem w stanie załatwić, no ale nic, jeszcze się zemszczę. Inne pytania: Da się umiejętności (skradanie, ogłuszenie itd.) ustawiać na pasku skrótu ? nie mam tu namyśli paska domyślnego którego w ogóle nie da się zmienić ale pasek wywoływany klawiszami f8,f9 i znalazłem lodołamacz, i nie mogę dać go do ręki jako drugą ani pierwszą broń wchodzi w miejsce zaraz pod strzałami, o co biega ? Zaznaczam, posiadam już umiejętności łamacz mieczy i walka dwoma broniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Głupie jest to z spustami katapult. Idąc do tamtego miasta wyrżnąłem całą obstawę katapult w tym mieście co dają questa i w Quarn. I jaki stwór kładzie na hita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować