Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 5 - na PC "prawie" oficjalnie, a na XBL wylądowało demo

35 postów w tym temacie

"Najnowsze wydanie magazynu Games Aktuell przynosi zaskakujące wieści"
Chyba co~s straci~lem, jak to s~a zaskakuj~ace wie~sci, wersja PC by~la "zapowiedziana" w planie wydawniczym Capcomu, ale mniejsza z tym-trzymam kciuki oby to nie by~lkolejny ~sredniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Zaitsev... Gdybys sie troche zaintersowal to bys wiedzial, ze do nieslawnej czworeczki wyszedl patch ktory sprawil, ze to byla zupelnie inna gra - w dodatku calkiem dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś tytuł dla którego opłacało się wymieniać procesor i kartę graficzną... Ale jeśli konwersja będzie ostatnio modnej jakości to nawet najlepszy sprzęt nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:56, leszeq napisał:

Oj Zaitsev... Gdybys sie troche zaintersowal to bys wiedzial, ze do nieslawnej czworeczki
wyszedl patch ktory sprawil, ze to byla zupelnie inna gra - w dodatku calkiem dobra.

O patchu wiem, ale on nie poprawił sterowania z tego co wiem to tylko poprawia on stabilność i wspomniane tekstury. Celowanie myszką trzeba dograć sobie modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:57, hallas napisał:

No w końcu jakiś tytuł dla którego opłacało się wymieniać procesor i kartę graficzną...
Ale jeśli konwersja będzie ostatnio modnej jakości to nawet najlepszy sprzęt nie pomoże...


Ale konwersję Lost Planet i Devil May Cry 4 zrobili koncertowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczekam tydzień i sobie pobiorę demko, bo niestety narazie mam silvera na XBL. :P Na PCeta pewnie dzadzą jakieś dziadostwo tak jak w wypadku GTA. ;P Czasem dobrze mieć konsolę. :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam demko i grałem już (Skądś ściągnełem,chyba chomikuj.pl).I powiem,że nawet gierka lepsza od 4 się szybkue.Ale na szybkiego to nie ocena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Już od dawna wiadomo, że wyjdzie ten RE na PC. A co do 4 to nie uważam, że była skopana. Jestem szczęśliwym posiadaczem tej oto gry i bardzo dobrze mi się w nią grało. Z teksturami wszystko ok, a sterowanie nie było takie straszne (może dlatego, że grałem na padzie :P), ale dużo graczy ma pada. Więc myślę, że z RE4 nie było problemu. A co do 5 to nie wiem czemu wszyscy są tak wrogo (czyt. skąpo) do PC nastawieni. Wszyscy konsolowcy wytykają jakie to PC złe i bee, i blee. A na dodatek jak już wyjdzie gra to pewnie modlą się, żeby nie trafiła w końcu na PC. Ja nie mam nic przeciwko temu, że gry z PieCa wychodzą na konsolki. Zresztą nie ważne na czym się gra, ważne żeby grało się miło. A to w większości zależy od starań twórców.

PS. Chciałbym dodać, że premiera PC planowana jest na II kwartał 2009 a nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd żeś ten Ubisoft wziął?

RE5 jest zrobiony na tym samym enginie co DMC4, więc nie ma tu mowy o żadnym porcie.

E: Ale co do tego że wyjdzie jak już wszyscy się nagrają to oczywiście masz rację. I znowu będzie że piractwo.
Ciekawe że Rockstar jakoś nic o piractwie nie jęczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś się nie boję o wersje PC. DMC4 i Lost Planet nie były portami, były robione na PC ^^'''' Jakoś tak to było, że powstawały równocześnie z konsolowymi, ale jak wiadomo CAPCOM zaczyna dopiero poważnie traktować rynek PC więc i też uczą się optymalizować kod maksymalnie, więc opóźnienia mnie nie denerwują i nie martwią.
Warto zaznaczyć że to Ubisoft totalnie zwalił porty DMC3 i RE4 więc no more Ubisoft pls ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że na PC wyjdzie. Bo mam zamiar sobie kupić PS3 ale nie jest to jeszcze pewne.:/ Po za tym jeśli wyjdzie na PC to będzie na pewno po Polsku. Choć w RE4 grałem na PS2 i przeszedłem teraz gram na PC żeby wszystko z fabuły wiedzieć.Co do tekstur to polecam mody fanowskie.~40MB plików zmienia nieźle efekty. Chociaż to i tak nie dla mnie bo ja tam wolę normalnągrafę niż klimatyczną.:P No i jeszcze są dwa pliki fanowskie zmieniające tekstury.1GB i 400MB coś w tym stylu.Ale nie chce mi się ściągać.:P


Edit:

4:10-4:20 - coś w tym stylu. Wypowiedź gościa z CD-Project o RE5 na PC.

http://pl.youtube.com/watch?v=4Xd2T2MxMM4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 20:13, Vojtas napisał:

Najpierw Fable 2, teraz RE 5. To jest jakieś głupie, przecież pecet umiera!? :O

Jeśli chodzi o umieranie PC to nie o to chodzi. Chodzi o ekskluzywne tytuły dla PC. A tych jest coraz mniej.

Ale PC jako platforma do grania nie umrze. Jednak może zostać w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 20:14, Meykan napisał:

Jeśli chodzi o umieranie PC to nie o to chodzi. Chodzi o ekskluzywne tytuły dla PC. A
tych jest coraz mniej.


Najpierw radziłbym się zapoznać z liczbą tytułów, które nigdy na konsolach nie zagoszczą. Różnica jest jednak taka, że nie słyszysz o nich na każdym kroku i nie ma o nich newsów co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu w miare potwierdzono te informacje bo ta zabawa w kotka i myszke informacjami jest strasznie denerwująca. I tylko nie iwem czemu znowu zaczynacie nażekać że gra wyjdzie też na pc czy inne platformy! Co za różnica czy gra jest na wszystko na czym da się grać czy jest super-hiper-mega- ekskluzywną posycja na pc/ps3/x360/wii/psp/DS czy inne tam wymysły. Nigdy nie mogłęm tego zrozumieć <ironia mode of> podbuja to ego posiadacza konsli, poprawia potencje?<ironia mode off>. Osobiście sie ciesze zę w końcu będe mógł zagrać w Fable 2 które jest kontynuacją jednej z przyjemnijszych lekkich rpg czy w kontynuacje seri moich ulubionych horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować