Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lionhead dementuje

42 postów w tym temacie

Drogi Enteriuszu - nazwanie tej gry cRPG''iem to gigantyczna przesada. Temu slasherkowi bliżej do formuły znanej chociażby z Diablo, choć i to byłoby przegięciem. Od początku do końca jesteśmy prowadzeni za rączkę, właściwie naciskając jeden button pada jesteśmy w stanie zaliczyć grę. Gra zawdzięcza swój popyt tylko dzięki jednemu współczynnikowi - reklama, reklama i jeszcze raz reklama!

Gatunek cRPG właściwie na konsolach nie istnieje - oczywiście poza nielicznymi wyjątkami takimi jak Star Wars: KotOR i... Cholera, to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam wisi i powiewa - jedynka mnie mdliła i nudziła niemiłosiernie. Chcę zagrać w dobrego cRPG to odpalam po raz kolejny Baldur`s Gate i finito.
Zresztą... Wątpię, aby Fable II miało się nie ukazać na PC - to wyłącznie kwestia czasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ciągnie do to tej gry. Grałem w jedynkę i znudziła mi się po kilku dniach grania. Gra wyjdzie na PC'' ty lecz długo długo jeszcze poczekamy. Tym którym nie chce się czekać radził bym kupić konsolkę, a tym których nie ciągnie zagrać w coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ludzie z MS dostali białej, gdy Lion puścił parę z gęby. Teraz zmuszają ich, by to odszczekali. Doprawdy, tragiczna polityka informacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Vojtas. Z Fable 2 będzie tak samo jak z GTA IV czy Gears of war 2- prędzej czy później pojawi się na PC. Zresztą nie ma co narzekać. Teraz mamy Drakensang, potem ( marzec) NWN 2 :SoZ a gdzieś w maju Dragon Age. Z oceną ostatniego tytułu powstrzymam się do jego premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... fable 1 mi się podobało, nie powiem nie... fabuła była dosyć wciągająca a efekt starzenia...heh... w tamtych czasach to zwalało na kolana... No, ale z tego co widziałem to dwójka jest prawie taka sama, tylko że nieco ładniejsza i z odrobiną nowych broni. I właśnie dlatego uważam, że nawet jeśli nie wyjdzie na komputery to nie ma czego żałować. Z resztą... jak ktoś będzie czuł aż takie parcie żeby w to pograć to fakt - może sobie kupić konsole (choć jak dla mnie to jest raczej kosmiczny pomysł... tak wyrzucać pieniądze...). Póki co rzeczywiście nie za bardzo jest w co grać, bo i Draken Sang nudne jak flaki z olejem (no chyba, że chciałoby się przymierzać do zawodu Kolekcjonera Zardzewiałych Gwoździ) i to nowe NWN też niczym nie zachwyca... Pozostaje jedynie czekać do premiery Diablo 3 i mieć nadzieję, że chociaż to jakoś wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, Fable: Zapomniane Opowieści były świetne. Z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek informacje o grze. Oby Fable II wyszedł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... dlaczego twórcy robią zawsze to samo? to było też ztw. firmą r* która chciała wcisnąć teksta "Nie, nie zorbimy GTA IV na PC". Wiem , że zniszczyli na PC cały (no praiwe całt ;P ) fun z gry, ale wydali ^^.
Oby z Fable II powtórzyła się tylko część historii. Doskonale wiem że Molyneux nie rozstanie się za łatwo z ukochaną platformą, a jeśli już to w bólu i z wielkim płaczem. Fable II wyjdzie na PC napewno, chciałbym tylko, aby było w miarę zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha wiedziałem, że ludzie się przyzwyczają się po GoW1 oraz Fable1 do konwersji z xboxa na PC. A tu zonk :)
Doskonale wiedziałem że tak będzie. No i w sumie jest kolejny argument dla fanbojów PS3 , że exclusivy pozostają exclusivami a nie tak jak np Tekken 6 który będzie już na x360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować