Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Na gramie pisało, że prawdopodobnie do gry tą samą postacią ;P
Wnioskujecie, że Shepard był zabity dlatego, że leżał na ziemi i miał może trochę krwi? Hmm... ciekawe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:28, jcl99 napisał:

Wnioskujecie, że Shepard był zabity dlatego, że leżał na ziemi i miał może trochę krwi?

Raczej ze statusu "Killed In Action" (Zginął podczas akcji) :-) Samego Sheparda na tym teaserze nie widać, a jedynie jego kombinezon we krwi. Ja tam również jestem zdania, że komandor żyje i ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 19:25, Erine napisał:

Każdy kto czeka na ME2 powinien wejść tutaj http://masseffect.bioware.com/teaser/index.html
i obejrzeć nowy filmik (w dziale videos). Szczególnie końcówka jest intrygująca :) I
te nowe hmm... roboty?


Ja to juz normalnie nie moge się doczekać dwójki,mam nadziej że wyjdzie jednocześnie wersja pc i xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wczoraj na angielskiej wikipedii, że ME2 powstaje na Ureal Engine 3. Słyszeliście może już jakies widomości o silniku gry z bardziej wiarygodnego źródła, bo UE3 wydaje mi się conajmniej nieprawdopodobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:47, MichSur napisał:

Znalazłem wczoraj na angielskiej wikipedii, że ME2 powstaje na Ureal Engine 3. Słyszeliście
może już jakies widomości o silniku gry z bardziej wiarygodnego źródła, bo UE3 wydaje
mi się conajmniej nieprawdopodobny?


Co w tym dziwnego, pierwszy ME też na UE3 "chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:57, Zakharov napisał:

Co w tym dziwnego, pierwszy ME też na UE3 "chodzi".


Dobrze wiedzieć, nie zauważyłem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 12:58, Niflheim napisał:

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mass-effect/49799

Na nowym trailerze zaprezentowane zostały nowe fragmenty gameplay''a i, co zresztą najważniejsze,
zostały rozwiane wątpliwości co do śmierci komandora Sheparda.


Zapowiada się na jeszcze lepszą grę niż jedynka, to będzie wielka historia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikogo nie zdziwiło, że Komandor Shepard ma się jednak dobrze :-) Trailer (a właściwie teaser według nazwy) króciutki, ale robi dobre wrażenie. Zastanawia mnie postać czarnoskórego pana, którego widzimy z Shepardem i Tali. To na pewno jeden z naszych, nowych towarzyszy broni. Mam nadzieję, ze twórcy niebawem przybliżą nam choć trochę jego postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 01:44, balduran2 napisał:

Czy wiadomo coś może o trybie co-op online w wersji na X360? Czy w ogóle będzie?


Nie wiadomo nic. Ale wątpię, żeby był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w nowym CDA bedzie dosc troche o ME2. Podobno ktos byl w =siedzibie i mam nadzieje, ze przywiezli jakies fajne info. Trzeba poczekac do czytniecia tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 10:06, BasteKSG napisał:

w nowym CDA bedzie dosc troche o ME2. Podobno ktos byl w =siedzibie i mam nadzieje, ze
przywiezli jakies fajne info. Trzeba poczekac do czytniecia tekstu :)

Wczoraj przeczytałem najnowszy CDA i jeśli chodzi o info o ME2 to nic nowego niepisali obrócz tego że misjakońcowa będzie naprawde piekielnie tródna nawet na niskim poziomie tródności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 11:14, xkarionx napisał:

>


Moge sie założyć, że piekielnie trudna to ona będzie tylko od strony fabularnej...a tak to pewnie poziom trudności nie będzie odbiegał od reszty gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik:
http://www.gametrailers.com/video/exclusive-reveal-mass-effect/52551
Podsumowuje to co zostało ukazane na E3 i dodaje też trochę nowych informacji. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać. Wygląda na to, że twórcy naprawdę wzięli się za poprawę tego co było bolączką "jedynki".
Uwaga !! Film zawiera sporo spoilerów, choć pewnie ci, którzy śledzą informacje o grze już dawno o nich wiedzą.

Spoiler

Mnie zastanawia czy koniec Normandii oznacza również koniec Jokera, który był można powiedzieć "przytwierdzony" do jej kokpitu. Oby nie.

PS. 2:40 wymiata. Mam nadzieję, że bycie "badass", będzie tu równie przyjemne co w pierwszej części ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować