Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Hahaha :) Niezłe. Już widzę Ashley jak wpada do Shepa z shootgunem i mierzy do niego : "Jak mogłeś ty sukinsynu!" Bo Liara to by raczej wkurzona nie potrafiłaby być :D Nie wyobrażam sobie jej wkurzonej. Asari za spokojne są, jak dla mnie.

I na jakiś trailerze widziałem rozmowę Sheparda z jakąś ważną szychą, asari. On wpada a ona do niego :
"Shepard!? But...you're dead!"
A on wali tekst w stylu
"Bywało lepiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:57, Leos8 napisał:

Hahaha :) Niezłe. Już widzę Ashley jak wpada do Shepa z shootgunem i mierzy do niego
: "Jak mogłeś ty sukinsynu!" Bo Liara to by raczej wkurzona nie potrafiłaby być :D Nie
wyobrażam sobie jej wkurzonej. Asari za spokojne są, jak dla mnie.

To Ty kobiet nie znasz jednak :D. Mówię o Liarze. I jestem pewien, że na stacji Omega też spotkamy te złe Asari ;]

Dnia 19.08.2009 o 21:57, Leos8 napisał:

I na jakiś trailerze widziałem rozmowę Sheparda z jakąś ważną szychą, asari. On wpada
a ona do niego :
"Shepard!? But...you''re dead!"
A on wali tekst w stylu
"Bywało lepiej"

No fakt. Ja się skupiłem bardziej na tej scenie kiedy Normandię szlag trafia T_T.
Mi się wydaję, że to "But... you''re dead" będzie się ograniczać do jakiegoś questa. Oby nie. Bioware umie zaskakiwać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:57, Leos8 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym gameplayem? Interfejs się różni, postać się różni...
cholera, to jakaś podpucha czy po prostu na początku tak miał Mass Effect wyglądać?
http://www.youtube.com/watch?v=4OKsRjE76mE

Stary, nie wiem jak Ty, ale ja się ME interesowałem i to bardzo od momentu jak BioWare ogłosiło prace nad space opera RPG. To jest pierwszy filmik jaki BW pokazali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś omijało. O ME dowiedziałem się dopiero miesiąc po premierze wersji PC. Od razu miałem dobre przeczucie i zamówiłem. I co? Przeszedłem grę 14 razy, każdą klasą na różne sposoby :P(Cholera, czy ja jestem fanatykiem?)

Chociaż mam dziwne wrażenie, że to co zaprezentowali w pierwszym filmiku (te zmiany postaci i interfejs) prezentują się lepiej niż po zmianach. Ale..ME to i tak mój nr 1:)

Dzięki wam za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebezpieczna, potężna i ... niepoczytalna? Tak ją opisał Shep? Cholera, perwersyjnie lubię tę babkę, ale do mojego Shepa raczej nie pasuje. Poza tym nie lubię łysych kobiet.
Subject Zero? Jak to wytłumaczyć? Wiem co znaczą te dwa słowa, ale jakoś poetycko nie mogę ich połączyć.

A tak na marginesie, kogo chcielibyście (poza ekipą z jedynki) spotkać w ME2?
Ja liczę na Gianę Parasini i jej piwo.
No i chętnie bym zobaczył Hacketta.
Oraz - jeśli to możliwe - rodziców Shepa. Przecież służyli w Przymierzu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał zobaczyć Hacketta. Oprócz niego, ciekawi mnie, w jakim stylu powrócą Conrad Verner i Shadow Broker, szczególnie ten ostatni, powinien wreszcie grać jakąś naprawdę ważną rolę, skoro Cerberus będzie głównym antagonistą w ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak się Conrada chyba potraktowało?
Jeśli dobrze, to powróci jako żołnierz i walnie coś "Dzięki Shep. Zrozumiałem. Jestem z tobą" i pewnie kilka sekund później zginie (A nuż zabity przez Subject Zero)

A jeśli źle to wyskoczy z tanim gnatem i krzyknie "Wierzyłem w ciebie. Zniszczyłeś mi świat. Naah!" i zginie zabity przez Shepa.

Shadow Broker...Barla Von twierdził, że jest to organizacja składająca się z kilkunastu ludzi. A ja coś temu volusowi wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli teoria Barla Vona jest prawdopodobna, to po cichu liczę, że Shadow Broker to będzie jednak indywiduum, właśnie takie potężne persony jaką może jest Handlarz Cieni, czy Illusive Man, pasują IMO do takich historii, jaką opowiada saga ME.
Właśnie, ponadto chciałbym w dwójce znów podjąć współpracę z kapitanem Kirrahe, to był jedyny Salarianin, którego postać mi się spodobała.

Spoiler

Tu też by to zależało to od przebiegu misji na Virmire w pierwszej części, ale w końcu uratować mu życie było bardzo prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirrahe też lubię, ale jego mowę przed bitwą trochę spieprzyli (nawet jeśli to Salarianin powinien trochę pokrzyczeć, mówił za spokojnie - mam na myśli wersję ang. jak i pol.).

Myślę, że nie będzie źle jeśli z Shadow Brokera zrobią grupę. Ważne, żeby dobrze to oddać. Wyobraź sobie taką scenę:
Wchodzi Shep i jego ekipa(oczywiście rozbrojeni) do ciemnego pokoju z wielkim stołem dookoła którego siedzi 7 przedstawicieli różnych ras(oczywiście wszyscy z twarzami w cieniu).
Shep: Który z was to Shadow Broker?
Któryś z nich: My wszyscy (grobowe fanfary)

Jak dla mnie bezcenne i klimatyczne.

Chociaż jako indywiduum...Też może być ciekawie. Pożyjemy, zobaczymy.

Spoiler


Na jednym z filmików z gry Thane zabija pewną Asari...Ta Asari mówi, że Shep wcześniej zabił jej siostrę...Czy to nie jest czasem Nassana Dantius?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeez, niezła nowa towarzyszka.
Mam nadzieję, że w końcu zrobią jakieś bardziej zróżnicowane misje poboczne. Znudził mi się już schemat - zwiedź planetę, odkryj złoża, zabij złych gości, ewentualnie z kimś pogadaj.
Marzy mi się chociaż jedna misja typowo infiltracyjna - dostań się do budynku, ukradnij dane lub przedmiot, wyjdź tak by ciebie nie zauważyli. Poza tym mogliby stworzyć taki system misji, który w zależności od profesji naszego bohatera wymagały danych umiejętności jego, lub jego towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, mowa Kirrahe była wypruta z emocji kompletnie, pozostaje nam zrzucić to na barki psychiki Salarian jako rasy ;] Poczekamy na rozwikłanie wszystkich nurtujących zagadek, mam nadzieję, że tylko do Stycznia 2010 i nie będzie żadnych opóźnień co do wersji PC.

Co do wspomnianego przez Ciebie filmiku, to zgadza się.

Spoiler

Podczas spotkania z Shepem Nassana oskarża go, że włamał się do jej biura, by ją wyeliminować. Postrzega sytuację jako ironię, bo najpierw zleca Shepowi eliminację własnej siostry, a teraz sama ma zostać przez niego zabita. Okazuje się jednak, że Shep nie chce zabić Nassany, a znaleźć innego polującego na nią zabójcę. Nassana mu nie wierzy, ale zaraz przekonuje się, że Shep mówi prawdę, kiedy pojawia się poszukiwany Thane i wykonuje robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Doceniam.

Audioslave2000 - do listy życzeń dołączam również misję polegającą na przesłuchaniu gościa. Tutaj można by było ładnie wykorzystać umiejętność urok/zastraszanie.
Bierze taki Shep jednego gościa na statek, prowadzi do maszynowni... i przesłuchuje.

Osobiście jeszcze liczyłbym na misje związane z przeszłością Shepa. W 1 najbardziej podobała mi się ta z gangami - The Reds. Jednak była krótka i...stanowczo za płytka. Mogliby zrobić coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I OFC mam nadzieję, że tym razem usłyszę jakiś NORMALNY polski dubbing(chociaż pewnie zrobię tak, że zagram na polskim dubbingu a potem na ang z pol napisami)
Dresowatego Wrexa niech wyrzucą
Głos Shepa też(męskiego, żeńskiego niech trochę "dokształcą")
Ashley...za miękki.
Garrus był w porządku.
Tali też, nawet mi się ten dziewczęcy głosik podobał.
Anderson był też niezły.
Ale Udina mi już kompletnie nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut/

Ja miałem dość polskiego dubbingu już po obejrzeniu zapowiedzi w rodzimym języku. Grałem w wersję ang. z napisami :P. Poza tym nie pasuje mi jakoś język polski w klimatach kosmosu.

Co do misji z przesłuchaniem też dobry pomysł. Zobaczymy tylko jak to wyjdzie "w praniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować