Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Zajęte mają, ale spoko zaraz się dodzwonie. Nie wiem czy jest sens jechać po grę jak mam grać w takiej wersji, bez planu wydania jakiejś łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał już ktoś czy EK jest już dostępna w metrze gram pl? Telefon do nich od rana wyłączony, na gg nie odpisują, a najchętniej już bym wyjechał do wawy aby grę otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji na dysku część plików jest podwójna – w wersji polskiej i międzynarodowej (angielskiej). Możliwe, że da się ustawić wersję oryginalną przez zmianę w plikach konfiguracyjnych, ale jak do tej pory mi się to nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - jak tu kur*a nie piracić? Naprawdę nie wiem. Piraci już od około stu lat grają i mają jeszcze wersję ANG. A co mają uczciwi gracze?

Tak dla ścisłości - piracić nie zamierzam. Ale dlaczego piraci mają lepiej niż uczciwi gracze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:27, Mefisto napisał:

Jest takie menu, ale nie ma możliwości zmiany języka


Sprawdź w dziale video (sorry nie zauważyłem faktycznie nie ma tam opcji zmiany języka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:21, thx11 napisał:

Zaraz się okaże, że będzie potrzeby patch... ech

juz jest potrzebny, bo sporo graczy ma problem z pierwszym loadingiem i lagowaniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Wiedziałem że tak będzie! Po premierze Dragon Age''a, myślałem, że to przemyślą, ale nieeee! Oczywiście mają wszystkich za przeproszeniem w d***e...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego wcześniejszego postu dodzwoniłem się ( pod kom) i dla osób zamawiających pre - order jest już do odbioru.
Zmartwiliście mnie jednak mówiąc, że nie ma wersji ang! Mam nadzieje, że uda się coś z tym zrobić, bo szczerze nienawidzę dubbingów! Cała epickość zejdzie z gry kiedy usłyszymy chociażby obiekt zero w polskiej wersji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:43, Kufelk napisał:

Co do mojego wcześniejszego postu dodzwoniłem się ( pod kom) i dla osób zamawiających
pre - order jest już do odbioru.


Gdzie się dodzwoniłeś? Do Metra? I co jest do odbioru? EK PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cudownie. Nie widzę nigdzie wyboru wersji językowej, widzę, że nikt nie może go znaleźć... Sposób podany przez Sebastiana156 nie działa i generalnie czuję się wydymany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:44, Oloninho napisał:

> Co do mojego wcześniejszego postu dodzwoniłem się ( pod kom) i dla osób zamawiających

> pre - order jest już do odbioru.

EK PC?


Tak.
Przynajmniej w moim wypadku, a złożyłem zamówienie kiedy tylko pojawił się pre order kolekcjonerki.
Jbc nr kom do metra 0 698 724 857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Metrze?! No co ty gadasz? To dlaczego nie zmienił mi się status, tylko nadal mam "zamówienie przyjęte do realizacji. Po skompletowaniu Twojego zamówienia (do 72h w dni robocze, nie dotyczy preorderów), zmieni ono status na "gotowe do odbioru", a Ty otrzymasz powiadomienie e-mail."?

Ja również złożyłem zamówienie jak się pojawił pre order ek. A jaki status masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jednak sama zmiana paremetru VOLanguage na INT skuktuje zmianą dubbingu na angielski... Właśnie dostałem grę, więc za chwilę sam to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:52, Vexilium napisał:

Podobno jednak sama zmiana paremetru VOLanguage na INT skuktuje zmianą dubbingu na angielski...
Właśnie dostałem grę, więc za chwilę sam to sprawdzę.

już to sprawdzałem, zdjęcie masz 4 posty wyżej, aha na pudełku gry nie ma żadnej wzmianki o języku angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować