Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2010 o 19:06, TheKolumb napisał:

To bardzo trudny i złożony problem.
Ale powiem w skrócie: gra jest właśnie pakowana i wysyłana i dostaniesz ją 28-29 stycznia.

Mam taką nadzieję choć to nie rozwiewa moich niepokoi przez to co mi napisali wcześniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:51, 8bit napisał:

Jak usłyszałem polski dubbing to się lekko załamałem. Jest jeszcze gorzej niż w jedynce.
Głosy niektórych "aktorów'''' są kompletnie wyprane z uczuć i gra traci klimat. Dopiero
po zmianie na ang. poczułem, że gram w Mass Effecta. Gra cud-miód-orzeszki.
Teraz mam jeszcze jedno pytanie: Da się jakoś zdjąć hełm podczas wykonywania misji?


Idź do kajuty kapitańskiej. Znajduję się na pierwszym piętrze Normandii, dojedziesz tam windą. Tam możesz zmieniać swoje ubranie, zaznacz że bez kasku i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 lvl w 1 daje 5 lvl w 2. Nie pamiętam ile kasy ale dość dużo plus surowce po 10000 chyba. Wkurza mnie, że niektóre sektory Normandii są zamknięte. Ale gra się świetnie, choć czasami polskie głosy rażą. Ja postanowiłem I raz przejść na PL a potem zmienić na ANG. DLC wszystkie świetnie działają, mam już tego najemnika i chodzę w zbroi Terminusa plus to broń z pre orderu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl mam nadal "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" a w UPS wyskoczył komunikat "skan nadany".
O co caman?
Wie ktoś co to oznacza?
Nadal termin dostarczenia to 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że gra już do Ciebie leci, a pakują ją po drodze. Spokojnie, panowie z UPSu znają się na swojej robocie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:36, Arkads napisał:

I jak gra? Bo chce poczekać do piątku i uderzyć na sklep.

Lepsza jak jedynka?

Lepsza, choć to już inna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otóż jak wchodzę do gry (zaraz po wyświetleniu komunikatu "Wciśnij dowolny klawisz") pokazuje mi się ekran z łączeniem do Cerberusa... i nic. Tyle. Taki ekran się wyświetla przez parę minut i nic mnie nie łączy. A wcześniej mogłem już normalnie wejść do gry.

20100127220349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że jestem załamany brakiem wyboru z poziomu gry języka. Zdecydowani wolę wersję kinową. Niestety polski dubing mocno mnie drażni bo w jedynce grałem na angielskiej wersji językowej.
Czy ktoś zna sposób by zmienić narzuconą polską wersję na angielską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 22:25, RedShadow napisał:

Przyznam się że jestem załamany brakiem wyboru z poziomu gry języka. Zdecydowani wolę
wersję kinową. Niestety polski dubing mocno mnie drażni bo w jedynce grałem na angielskiej
wersji językowej.
Czy ktoś zna sposób by zmienić narzuconą polską wersję na angielską?


nauczy sie czytac ze zrozumieniem. masz wszytsko w poscie Wojman-a dodatkowo przyklejonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, zupełnie nie chcący walnąłem odpowiedź, chciałem po prostu posta dodać ;P

A pytanie skierowany do wszystkich, którzy grę mają i grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 22:27, sylwasss napisał:

nauczy sie czytac ze zrozumieniem. masz wszytsko w poscie Wojman-a dodatkowo przyklejonym
:)

OK dzięki, fakt trochę zbyt impulsywnie zadałem pytanie. Nic tak nie może zepsuć grania jak niechciany doubing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram już kilka godzin i nie mogę przestać, żona mnie przeklina, ale gra mnie pochłonęła.Coś wspaniałego, tyle szczegółów, zadbali nawet o taki szczegół jak spływająca woda ze zbroi ;p i w ogóle ta woda ;)... ME2 jest dużo lepsza od 1

20100127223725

20100127223834

20100127224030

20100127224046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować grę, ale teraz mam inny problem, mianowicie nie mogę zaimportować postaci z jedynki. W konfiguracji wybrałem folder z save z pierwszej części, w grze wybieram opcję zaimportowania postaci i w momencie kiedy pojawia się ekran z "hologramem przekaźnika" gra się wiesza, dźwięk leci dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 22:45, VioleT3K napisał:

Udało mi się zainstalować grę, ale teraz mam inny problem, mianowicie nie mogę zaimportować
postaci z jedynki. W konfiguracji wybrałem folder z save z pierwszej części, w grze wybieram
opcję zaimportowania postaci i w momencie kiedy pojawia się ekran z "hologramem przekaźnika"
gra się wiesza, dźwięk leci dalej.


PS. Właśnie sprawdziłem i nawet nie mogę rozpocząć całkiem nowej gry
Post pod postem, ale nie dało się zedytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy ME 2 jest bardziej zoptymalizowany? Czy wymagania są o wiele większe? Bardzo chciałbym zagrać w drugą część, ale nie jestem pewien czy mój sprzęt da radę. Niby jedynka chodziła z najwyższą jakością tekstur (reszta na low albo medium), ale przy większych walkach były spadki prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować