Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 10:49, Phobos_s napisał:

Dokładnie.
Poz tym np. w DA:O wszelkie DLC są po polsku. Nie wiem czemu w przypadku ME2 miałoby
być inaczej...

Bo teksty i pliki audio zostały przeznaczone do tłumaczenia pewnie razem z pełną wersją gry. Wątpię by sprowadzali specjalnie jeszcze raz tych samych aktorów tylko po to by przetłumaczyć parę dodatkowych dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 10:55, Darkstar181 napisał:

Bo teksty i pliki audio zostały przeznaczone do tłumaczenia pewnie razem z pełną wersją
gry. Wątpię by sprowadzali specjalnie jeszcze raz tych samych aktorów tylko po to by
przetłumaczyć parę dodatkowych dialogów.


Jeśli nie wprowadzą oficjalnego patcha odblokowującego wersję ang. (czyli ludzie którzy ''boją'' się grzebać w plikach będą mieli tylko wersję full polską) to nie będą mieli innego wyjścia.
Byłoby trochę głupio jeśli Shepard nagle w dodatku stracił głos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem, było łatwiej niż myślałem.

Spoiler

Uwolniłem już Jack, Archanioła (Nie pamiętam imienia), tego naukowca, teraz jestem tam, gdzie hodują tych Korgian czy coś takiego.



Swoją drogą, skąd brać amunicję do snajperki? Z tych komputerków na Normandii? Bo do zwykłego karabinu to znajduje pełno amunicji, a do snajperki/granatnika, jeszcze nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amunicja do każdej broni leży na ziemi. Ja zawsze gdzieś znajduje. Jedynie co ciężko idzie to znajdowanie do tej ciężkiej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 11:01, Phobos_s napisał:

/.../


Oto fragment odpowiedzi sklepu gram.pl na moje pytanie dotyczące możliwości zwrotu gry, z powodu braku wersji angielskiej(grę w odebrałem, bo podane na forum sposoby działaly):

Są to co prawda sposoby nieoficjalne, ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że niedługo firma Electronic Arts wypuści poprawkę, która umożliwi wybór wersji językowej w łatwiejszy sposób.

Miejmy nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie czy wersja ME2 na Xbox 360 jest wyłącznie w pełnej polskiej wersji językowej, czy jednak mogę uruchomić ją z angielskim dubbingiem i polskimi napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 12:17, Ecko09 napisał:

>

Wyłącznie w pełnej polskiej wersji.

Dziękuję ci za odpowiedź..w takim razie zostaje ultima i zamówienie pełnej angielskiej wersji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 11:43, a_g_a napisał:

Witam
Mam pytanie czy wersja ME2 na Xbox 360 jest wyłącznie w pełnej polskiej wersji językowej,
czy jednak mogę uruchomić ją z angielskim dubbingiem i polskimi napisami?


Polecam sklep gameover bo już mają anglika i wczoraj mi wysłali dziś na kuriera czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego też pisałem że najpierw trzeba usunąć oryginalne pliki INT :P

ten sposób na zmianę języka w DLC można by swoją drogą dopisać do podwieszonego posta bo coraz więcej osób ma z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę od pewnego czasu sobie pogrywam. 7 godzin przerobione nie spieszę się tylko jedna sprawa mnie trochę wkurza a mianowicie błąd, jaki popełniłem przy tworzeniu własnej postaci (ME 1 skończyłem na xboxie a teraz gram na PC) . Nie wiem, co mnie pokusiło i czy ja mam jakieś złe podejście lub ten edytor postaci jest skopany, ale za nic nie mogłem zrobić jakieś ładnej buźki (zachciało mi się zrobić femshep :P). I efekt jest taki, że zatwierdziłem po wielu próbach taka twarz, co mnie nie do końca się podoba, ale co począć w diabli te 7 godzin puścić nie chcę. Bo gdyby tylko zmniejszyć usta byłoby ok a tak mam uśmiech jak u jokera z batmana ;p. Ale i tak gra kozak ;].

Pewnie wam lepiej wyszła femshep? :P

20100129125812

20100129125844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem pierwsze posiedzenie z ME2 (jakieś 2h). Otrzymałem już nową Normandię, zrobiłem też sobie po niej małą wycieczkę. Trzeba przyznać, że statek robi wrażenie, przede wszystkim jest duuuuży (przynajmniej w porównaniu z pierwowzorem). No i do tego dochodzą Joker i EDI, jestem pewien, że ten duet zapewni mi wiele śmiechu :-) Co do samej gry strasznie podoba mi się, że walka poszła w stronę klasycznego shootera z headshotami i wszelkim dobrodziejstwem, dzięki temu gra zyskuje na dynamice (już walka z mechem na Freedom''s Progress przebija moim zdaniem wszystko z czym mieliśmy do czynienia w jedynce). A czy faktycznie jest to tak genialna produkcja jak wskazują na to oceny przekonam się zapewne po kilkunastu godzinach, w końcu dopiero zyskałem jakąś swobodę działania. Najpierw chyba udam się na Cytadelę, bo jestem ciekaw jak ją odbudowali po ataku Sarena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co zamówili Mass Effect 2 przed premierą i i płacili przy odbiorze powinni zajrzeć do swoich zamówień bo ja właśnie dostałem kod na ten pancerz i broń Terminusa ;p.

Kraju: 15 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:57, thaanatos napisał:

Wie ktoś moze jak zmienić ustawienia na pełną wersję angielską? Czy też nie ma możliwości
zmiany napisów w grze?

Ktoś podawał chyba sposób pare postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poście przypiętym na samej górze tego wątku masz opis, jak zmienić wersję na angielski dubbing i polskie napisy. W polskiej pudełkowej wersji sprzedawanej przez EA nie ma możliwości grania w pełną angielską wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:43, sirHAHA napisał:

Wie ktoś może czemu kiedy próbuje odpalić nową grę (import postaci, lub zupełnie nowa)
gra mi się zawiesza?


U mnie gra się nie uruchamiała po odpaleniu z launchera. Pojawiała się klepsydra, ikonka ME2 na pasu, gra sprawdziła płytę i gra wychodziła do pulpitu. Odinstalowałem i zainstalowalem grę jeszcze raz, tym razem wsadzając płytę 2 do tego samego napędu, z którego odpaliłem płytę 1, i gra ruszyła. Na forum Bioware, użytkownicy zgłaszali podobne problemy, które mogą wynikać z jakimiś błędami z instalatorem. Mam nadzieję, że w Twoim wypadku to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować