Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Po obejrzeniu porównania obydwu wersji językowych stwierdzam jak zwykle: Orgyinał jest lepszy, aczkolwiek niekiedy głosy po polsku brzmia lepiej wg. mnie niż w wersji angielskiej(Mordin) ale generalnie dalej ta sama sztuczność.
Wydaje mi sie, że głosy powinni podstawiać aktorzy dajacy dubbing w kreskówkach, bo wydaje mi się, ze ci obecni - są po prostu przyzwyczajeni do gry na planie i nie potrafią oddawać emocji po prostu mówiąc do mikrofonu do jakiejś gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 20:01, Pazurex napisał:

Wydaje mi sie, że głosy powinni podstawiać aktorzy dajacy dubbing w kreskówkach, bo wydaje
mi się, ze ci obecni - są po prostu przyzwyczajeni do gry na planie i nie potrafią oddawać
emocji po prostu mówiąc do mikrofonu do jakiejś gry.


Niech zatrudnią dziennikarzy radiowych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 21:25, gollum2 napisał:

Czy ktoś się orientuje, czy w jakimś sklepie można kupić nowe rodzaje broni? Bo ja znajduję
tylko do kupienia upgrady.


Nie, można tylko ulepszać. Nowe bronie uzyskuje się również poprzez ulepszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 21:18, Thalanthas napisał:

Ten sposób działa? Chciałbym się upewnić przed zakupem.


Dziala, dlatego znalazl sie w przypietym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CCzy podczas całej gry da się zdobyć zaufanie wszystkich postaci z drużyny? Bo jeżeli nie to będę brał zawsze tych samych. Aha i drugie pytanko. Jak jest maksymalny level do zdobycia dla własnej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 22:17, Ziggy napisał:

CCzy podczas całej gry da się zdobyć zaufanie wszystkich postaci z drużyny? Bo jeżeli
nie to będę brał zawsze tych samych. Aha i drugie pytanko. Jak jest maksymalny level
do zdobycia dla własnej postaci?

Każdej. I nie ma to znaczenia kogo bierzesz ze sobą na misję. Rozmawiaj z każdym regularnie na statku. W końcu da Ci zadanie, po jego wykonaniu członek załogi stanie się lojalny. Niezwykłe łatwo otrzymać te misje ;]
W achivementsach jest nagroda za zdobycie 30 lvl, więc wygląda na to, że to jest max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 22:34, Ziggy napisał:

Dobra dzięki. Właśnie dostałem zadania z prośbą o pomoc od Mirandy, Jacoba, Jack:)

Potem się posypie od reszty. Ta ruda przy mapie galaktycznej będzie Cię informować, gdyby Ci się o kimś zapomniało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż, cholera. Mój problem z sejwami pozostał, ale dotychczas radziłam sobie poprzez F5 i F9. Niestety zaklinowałam się przez przypadek (Shepciu wleciał na ścianę i nie chce zejść) i nacisnęłam oczywiście szybki zapis. Ma ktoś użyczyć zapis po

Spoiler

wizycie na statku Żniwiarzy? Kiedy łapią nas w pułapkę z tym sygnałem SOS i później wszyscy chodzą wkurzeni, że to niby Cerberus zdradził?

Byłabym wdzięczna ;] email: anime8fan@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 00:12, Smocza napisał:

10/10, biję czółkiem o posadzkę, dobry człowieku!

Bardzo Ci się śpieszy? Bo na razie braciszek gra. A i nie obiecuję, że save będzie zaraz po tym, ale mam ich trochę to poszukam jakiegoś zbliżonego w czasie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30h i 23 minuty. Tyle mi zajęło przejście ME2

Spoiler

Kto wam zginął na końcu?
Mi Garrus (Ten krzyk na stancji : NIEEEE! GARRUS! KUR*A! ZABIJĘ SUKINSYN*W!), Mordin(zawiesiłem głowę i myślę "Szlag...Nawet go lubiłem", i Legion (Cholera...Trudno. Idę dalej)



Ogólnie daję 9/10.

Za co -1?
Spoiler

ZA NIE POKAZANIE MI TWARZY TALI, PSIA ICH MAĆ!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z twoim -1, zapomniałem dopisać ;)

Spoiler

Mi zginęło dużo osób, Garrus, Miranda, Jacob, Thane,Legion, Jack, chyba dlatego ze nie miałem u wszystkich lojalności. A romans miałem z Tali i też kurna żałuje ze jej twarzy nie mogłem zobaczyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 05:31, Krystian-03 napisał:

Spoiler

Mi zginęło dużo osób, Garrus, Miranda, Jacob, Thane,Legion, Jack, chyba dlatego
ze nie miałem u wszystkich lojalności. A romans miałem z Tali i też kurna żałuje ze jej
twarzy nie mogłem zobaczyć ;(



Jeżeli

Spoiler

przeżyła, odpowiedź pewnie dostaniemy w ME3

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować