Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 14:18, Furr napisał:

> Gdzie można zmieniać stroje towarzyszy?

Jak już wykonasz dla nich misje, to w ekranie wyboru drużyny będziesz miał przycisk odpowiedni.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie znaleźć Ashley Williams?? Juz jestem dawno po misji na horyzoncie (chyba tak to się zwało) oburzyła się ze jestem z Cerberusem i powiedziała ze bedzie na cytadeli.... nie mogę jej znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:01, Wojman napisał:

Moze mi ktos pomoc? Wykonuje misje dla Garrusa.

Spoiler

Jestem juz w magazynie, mam dostac
sie do Heikena, ale nigdzie nie moge znalezc przejscia. EDI cos wspomina, ze latajace
kontenery po ostrzelaniu wybuchaja, wiec do nich strzelam i nic sie nie dzieje. Co mam
zrobic?[s/]


Daj screena zaznaczę ci gdzie masz iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 15:01, Furr napisał:

Powinieneś mieć na mapie galaktyki odnośnik do lokacji :).

Ale właśnie nic takiego nie mam. Może ktoś, kto już to zrobił napisać o co tam chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam pytanie - jestem na początku misji samobójczej i jaką drużynę mam wybrać - rozważam 3 możliwości Grunt + Samara/Grunt + Garrus/Grunt+Legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłem misję samobójczą.

Spoiler

Wszyscy mi przeżyli oprócz Legiona. Posłałem go na samym początku wentylacją, a zaraz potem dostał łebszota przy zamykaniu drzwi. Wcześniej zrobiłem to samo z Tali. Zginęła w identyczny sposób, więc wczytałem ostatni zapis (jej poświęcić nie potrafiłem :]).
Jakieś rady, kogo posłać tamtędy? Za każdym razem headshot, a niestety nie mam w drużynie nikogo bez głowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. ściągłem właśnie z jednej stronki wszystkie możliwe DLC do ME2 czyli dodatkowe zbroje (także Zaeed i quest z Normandią ale je już mam) i chodzi mi o to czy nie będe miał problemów z grą skoro nie miałem na nie klucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 15:08, greener napisał:

mam pytanie. ściągłem właśnie z jednej stronki wszystkie możliwe DLC do ME2 czyli dodatkowe
zbroje (także Zaeed i quest z Normandią ale je już mam) i chodzi mi o to czy nie będe
miał problemów z grą skoro nie miałem na nie klucza?


To już jest piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:41, Splinter_Cell1 napisał:

> Powinieneś mieć na mapie galaktyki odnośnik do lokacji :).
Ale właśnie nic takiego nie mam. Może ktoś, kto już to zrobił napisać o co tam chodziło?


Spoiler

Lądujesz na planecie i dowiadujesz się, że mechy niszczą skrzynie z zaopatrzeniem. Im szybciej rozwalisz mechy, tym mniej skrzyni zniszczą, tym więcej kasy dostaniesz od Cerberusa. Koniec ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 11:20, VertexPio napisał:

Spoiler

Miałem zaufanie każdego prócz Zaeeda i na szczęście nikt mi nie zginął, może też
być sprawa ulepszeń statku itp. :P Teraz gram nową postacią dla której obcy będą zwykłymi
"szmatami", ciekawe czy ktoś poza Mirandą przeżyje wtedy(no i może 3 pozostałymi rasy
ludzkiej)



Spoiler

Właśnie, kim jest Zaeeda, bo na niektórych screenach widziałem takiego gościa starszego, ale skąd on się wziął to nie wiem, gdzie go można spotkać ??


Spoiler


Teraz też gram drugi raz, również import z ME1 ale tym razem dostałem bardzo dużo surowców wszystko po 50k + i 200k kredytów na start, pewnie dlatego że przeszedłem już ME2 :) A co do romansów to chyba są tylko 3 warianty: Tali, Jack albo Miranda? Bo ktoś pisał że Chambers ( ta laska przy mapie na statku co informuje o wiadomościach ), ale jedyne co z nią można zrobić to zaprosić do kajuty żeby nam potańczyła ;)) A wracając do romansów, to wybrałem gdy pierwszy raz przechodziłem ME2, Tali spodobała mi się w tej części, Miranda wydaje mi się taka trochę lalkowata a Jack to n/c, choć gdyby miała włosy to pewnie by lepiej wyglądała ;) A teraz to nie wiem kogo wybiorę, chyba zostaje Miranda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 15:50, Krystian-03 napisał:

Spoiler

Właśnie, kim jest Zaeeda, bo na niektórych screenach widziałem takiego gościa starszego,
ale skąd on się wziął to nie wiem, gdzie go można spotkać ??



DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja posłałem Tali i nic się jej nie stało:) Później jako biotyczkę wybrałem Egzekutorkę i zaczęła słabnąć i zginęła Jack:/



Darth16: Póki co to chyba nikt nie wie na jakiej zasadzie giną, więc nie powiem ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No. ME2 ukończony. Gra jest ZAJEBISTA/ nieziemska itd. Mi zginął tylko Mordin(szkoda, lubiłem go). Reszta przeżyła, włącznie z moją załogą(Tali eskortowała). Statek-bazę wysadziłem. Gra jest mega super hiper genialna.

Ale mam kilka pytani - 1 i najważniejsze - czemu Żniwiarze "pieprzyli się" najpierw z Sarenem, potem ze Zbieraczami jak i tak pod koniec sobie przylatują(na końcu końcowego filmiku - :O)
I 2 - Żniwiarze przyjmują wygląd w zależności od rasy, która ich buduje.(Tak mówiła SI). Ale przecież reszta Żniwiarzy to takie robaki - więc jak to działa.
I 3 - czy ktoś może potwierdzić czy dobrze zrozumiałem - Żniwiarze 50 000 lat temu podbili protean, ale zrobienie z nich żniwiarze nie wyszło więc ich zniewolili, tak? I 50000 po zniewoleniu Żniwiarze wybrali sobie ludzi na kolejnego Żniwiarza, więc wysłali Zbieraczy, by zrobili im takiego Żniwiarza, tak?


Resztę chyba rozumiem. Choć nie... jeszcze jedno - skąd się wziął ten pół-martwy Żniwiarz na którym spotykamy Legiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 16:35, darth_16 napisał:

Spoiler

No. ME2 ukończony. Gra jest ZAJEBISTA/ nieziemska itd. Mi zginął tylko Mordin(szkoda,
lubiłem go). Reszta przeżyła, włącznie z moją załogą(Tali eskortowała). Statek-bazę wysadziłem.
Gra jest mega super hiper genialna.



Spoiler

Ja straciłem Garrusa Grunta Samarę i Legiona (chlip...)


Dnia 31.01.2010 o 16:35, darth_16 napisał:

Spoiler

Ale mam kilka pytani - 1 i najważniejsze - czemu Żniwiarze "pieprzyli się" najpierw z
Sarenem, potem ze Zbieraczami jak i tak pod koniec sobie przylatują(na końcu końcowego
filmiku - :O)



Spoiler

Mi się wydaje, że oni tam sobie wiszą...?


Dnia 31.01.2010 o 16:35, darth_16 napisał:

Spoiler

I 2 - Żniwiarze przyjmują wygląd w zależności od rasy, która ich buduje.(Tak mówiła SI).
Ale przecież reszta Żniwiarzy to takie robaki - więc jak to działa.



Spoiler

Nie przyjrzałem się wszystkim, ale "pierwszych" żniwiarzy (wolę ich nazywać starymi maszynami :) musiało być trochę więcej. Każdy kolejny to swoiste trofeum


Dnia 31.01.2010 o 16:35, darth_16 napisał:

Spoiler

I 3 - czy ktoś może potwierdzić czy dobrze zrozumiałem - Żniwiarze 50 000 lat temu podbili
protean, ale zrobienie z nich żniwiarze nie wyszło więc ich zniewolili, tak? I 50000
po zniewoleniu Żniwiarze wybrali sobie ludzi na kolejnego Żniwiarza, więc wysłali Zbieraczy,
by zrobili im takiego Żniwiarza, tak?



Spoiler

chyba tak


Dnia 31.01.2010 o 16:35, darth_16 napisał:

Spoiler

Resztę chyba rozumiem. Choć nie... jeszcze jedno - skąd się wziął ten pół-martwy Żniwiarz
na którym spotykamy Legiona?



Spoiler

Jakaś obca rasa w akcie ostatecznej desperacji w niego strzeliła i go uszkodziła



Przez przypadek za szybko wcisnąłem wyślij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a mam takie pytanko... Czy bedzie mozna wreszcie zobaczyc przedstawiciela rasy Quarian bez helmu? Bardzo moja kobieca ciekawosc trawi jak przedstawiciele tej rasy wygladaja:D co prawda przez helm widac oczy ale to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować