Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 21:47, Selv napisał:

> Adept jest genialny.

Niestety, na najwyższych poziomach trudności gra się nim dosyć kiepsko.

nie w ME2. Poza tym nie wiem czy wiesz ale klasa w ME1 nie ma znaczenia. I tak możesz zmienić, nawet jak zaimportowałeś postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ME2 Adeptem na najwyższym poziomie trudności i uważam, że adeptem gra się super ale na normalnym i trudnym. Później jest coraz słabiej i tyle.
Dlaczego?
Przez system barier/tarcz/pancerza, nie da się już tak sprawnie łapać wielu przeciwników na raz w moce biotyczne a zabijanie pojedynczo jest bardzo żmudne.
Polecam przejść najwyższy poziom trudności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 21:33, Some_kind_of_Devil napisał:

Mam z żyjącym Wrexem i romansem z Liarą. Nada się? :P


Ja bym bardzo prosił o taki save :D mail: jk2sith@gmail.com ;)

Z góry dzięki dobry człowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 21:58, Selv napisał:

Przeszedłem ME2 Adeptem na najwyższym poziomie trudności i uważam, że adeptem gra się
super ale na normalnym i trudnym. Później jest coraz słabiej i tyle.
Dlaczego?
Przez system barier/tarcz/pancerza, nie da się już tak sprawnie łapać wielu przeciwników
na raz w moce biotyczne a zabijanie pojedynczo jest bardzo żmudne.
Polecam przejść najwyższy poziom trudności ;)

Przeszedłem, nie było łatwo bo w końcu o to chodzi, żeby nie było. Mimo to uważam że biotyk to najlepsza klasa. To już zależy od indywidualnych preferencji gracza ;]
I tłumacze, importując save z 1 i tak możesz zmienić klasę w 2 ;]

@Krystian-03
Już ślę. Spodziewaj się majla w ciągu następnych 10 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram szturmowcem i dalej wymiata :) Moce biotyczne i broń palna to zabójcza kombinacja. Nie ma nic przyjemniejszego niż wyrzucenie przeciwników w górę przy pomocy fali uderzeniowej i ich wystrzelanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:13, Selv napisał:

a wg mnie zdecydowanie ciekawiej się grało Agentem i uważam, że to najlepsza/najmniej
monotonna klasa ;)

Cóż, próbowałem na początku. Zobaczyłem filmik na YT, jak znikał i zachodził od tyłu wroga i się napaliłem, ale ostatecznie po kilku walkach zacząłem od początku adeptem, dla mnie ciekawsze, nawet jeśli singularity ssie w porównaniu do ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek był straszny, cała zabawa polega na tym, że agentem można grać jak chcesz, możesz podpalać (tego brakuje tak naprawdę adeptowi - dlatego fajnie się gra z umiejętnością Samary), walczyć na niewidzialności, możesz grać typowym snajperem etc.
Poza tym, przez to, że wrogowie w 95% strzelają do Sheparda nawet jak jest się schowamy to adeptem praktycznie każdą walkę spędzałem za jedną zasłoną - nie było jak wyjść bo tarcze znikały w dosłownie jedną sekundę.
Agentem mogłem sobie kombinować ;)
No ale nie ważne, obie klasy są świetne tylko mówię, na najwyższym poziomie adept odstaje troszkę od agenta ;)
Nie wiem jak inne klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak w pierwszej części ocali się radę to przenosi się to do 2 części?? Bo save mam jak rada zostaje zniszczona. I nie wiem czy zaczynać ME 1 i trochę pozmieniać swoje poczynania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych savów niestety nic konkretnego nie wynika. Dialog mniej/dialog więcej. Jeśli nie jesteś maniakiem tego świata to można sobie odpuścić.

Kraju: jak skanujesz taką planetę to w kółku masz podany kierunek miejsca w które trzeba zrzucić sondę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa zadania (jedno to ze starą Normandią - DLC) gdzie nie można wylądować na planecie a jedynie ją przeskanować. Cały czas jest biały napis o anomalii. Co zrobić, aby wykonać misje gdzie planety mają anomalię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:32, Kraju napisał:

Mam dwa zadania (jedno to ze starą Normandią - DLC) gdzie nie można wylądować na planecie
a jedynie ją przeskanować. Cały czas jest biały napis o anomalii. Co zrobić, aby wykonać
misje gdzie planety mają anomalię?


Musisz podążać za białą strzałką aż znajdziesz punkt gdzie ta anomalia występuje a następnie wystrzelić sondę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć skanera i namierzyć miejsce na powierzchni w którym znajduje się anomalia po czym posłać tam sondę - to natychmiast odblokuje możliwość lądowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:32, Kraju napisał:

Mam dwa zadania (jedno to ze starą Normandią - DLC) gdzie nie można wylądować na planecie
a jedynie ją przeskanować. Cały czas jest biały napis o anomalii. Co zrobić, aby wykonać
misje gdzie planety mają anomalię?

jak masz odpalony skaner to zwróć uwagę, że na nim pojawia się taka biała kreska, podążaj w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:37, Mefisto napisał:

gram drugi raz i dopiero teraz natknąłem się n takie fajne bestyje ;)


Spotyka się je na kilku planetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:32, Kraju napisał:

Mam dwa zadania (jedno to ze starą Normandią - DLC) gdzie nie można wylądować na planecie
a jedynie ją przeskanować. Cały czas jest biały napis o anomalii. Co zrobić, aby wykonać
misje gdzie planety mają anomalię?

Na wskaźniku pojawia Ci się biała migająca kreska. Kieruj się tam gdzie wskazuje, a jak znajdziesz punkt, wypuść sondę na niego.

@Selv
Dlatego już wcześniej wspominałem, że jako umiejętność dodatkową najlepsze jest wzmocnienie zbroi Grunta i tarcza Legionu. W sam raz, żeby przeskoczyć do wygodniejszej osłony. ;]
Mógłbyś mi powiedzieć po jak długim czasie niewidzialność znika na poszczególnych poziomach? Bo nie powiem, wzbudziłeś moje zainteresowanie tą klasą na nowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:40, Some_kind_of_Devil napisał:

Dlatego już wcześniej wspominałem, że jako umiejętność dodatkową najlepsze jest wzmocnienie zbroi Grunta i tarcza Legionu.

A także tarcza Jacoba. IMO to faktycznie najprzydatniejsze skille, szkoda tylko że praktycznie się między sobą nie różnią (jedynie tarcza Legionu jest trochę inna na najwyższym poziomie). BioWare mogło się tu wykazać większą inwencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować