Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2010 o 18:04, DjCasey napisał:

Czemu w sklepie gram.pl nie ma wersji kolekcjonerskiej, jest tylko na X360 ? Kiedy na
PC


EK Mass Effect 2 na PC w sklepie gram.pl byla, ale naklad sie juz rozszedl. Kolejnej dostawy nie bedzie, bo to jest limitowana edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby takie cyrki działy się z legalną grą. Powoli mam tego dość. A nigdzie nie ma że potrzebny jest cały czas net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn i kolejne pytanie. Jak rozwijaliście swojego biotyka - kiedy maksowaliście jakąś umiejętność wybieraliście większy zasięg czy większą siłę? Chodzi głównie o umiejętności rzutu i przyciągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam - osoby jakie mogę mieć w drużynie to : miranda.Jack,Archanioł,Jackob, Solus, i ten krogan
Jak nie miałem Jacka to chodziłem z archaniołem i miranda,ale jak dostałem go to kompletnie nie wiem jaki team wybrać. I tu chcę zdać się na was i wasze doświadczenia. Myslałem nad solusem i archaniołem albo archanioł ,a teraz krogan mi jeszcze doszedł. Co polecalibyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 20:21, Flesh00er napisał:

Damn i kolejne pytanie. Jak rozwijaliście swojego biotyka - kiedy maksowaliście jakąś
umiejętność wybieraliście większy zasięg czy większą siłę? Chodzi głównie o umiejętności
rzutu i przyciągnięcia.


Gram cały czas biotykiem. Mój styl to:
Najpierw rozwijam umiejętność pasywną na 4 poziom i wybieram specjalizację nemezis (oczywiście bez przesady, odkształcenie, pociągnięcie i rzut z reguły wtedy mam na 2 poziomie)
Potem pociągnięcie na 4 poziom, wybieram obszarowe.
Jako trzecie rozwijam na max rzut i wybieram silny, nie obszarowy.
Ostatnie odkształcenie, też na siłę ;]
Reszta, już nie ma wielkiego znaczenia, a fala imo to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:06, owca95 napisał:

witam - osoby jakie mogę mieć w drużynie to : miranda.Jack,Archanioł,Jackob, Solus, i
ten krogan
Jak nie miałem Jacka to chodziłem z archaniołem i miranda,ale jak dostałem go to kompletnie
nie wiem jaki team wybrać. I tu chcę zdać się na was i wasze doświadczenia. Myslałem
nad solusem i archaniołem albo archanioł ,a teraz krogan mi jeszcze doszedł. Co polecalibyście?

Polecałbym zapoznać się z liczbą w lewym, dolnym rogu opakowania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 19:57, VertexPio napisał:

Jest programik, ale niewiem czy jest on do końca legalny, a jak się nie myle jeszcze
EK niewymaga połączenia z netem, ale pewności niemam co do tego :P



Jako posiadacz EK wersji UK mogę śmiało potwierdzić: DLC wymagają stałego połączenia z netem.
Trochę mnie to dziwi, bo ja akurat w Dragon Age (też EK) tak nie mam i mogę normalnie grać bez netu (chociaż tam też niektórzy zgłaszali taki problem, mnie on nie dotyczył)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeżeli Shepard zginie to kim będziemy robić dalsze misje w grze? Tzn te co zostały do zrobienia jeszcze? I od czego zależy czy przeżyje? Mój przeżył... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:36, Falkoner napisał:

Spoiler

Jeżeli Shepard zginie to kim będziemy robić dalsze misje w grze? Tzn te co zostały do zrobienia jeszcze? I od czego zależy czy przeżyje? Mój przeżył... ;)


Spoiler

W momencie w którym Shepard ginie gra się kończy i tyle, nir można jej kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakim programem można edytować pliki .pcc? :P
Bo chętnie bym się pobawił w spam rzutu AoE albo co innego :P
Bo jedyne co narazie mogę zmienić to parametry broni terminus(chodzi mi o heavy black cos tam :D) i miotacz płomieni, ale to mi nie wystarcza ^^

Albo w jednym pliku znalazłem UnchartedWorldMode=FALSE wie ktoś o co może chodzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest też w tym że nigdzie nie ma napisane że gra wymaga stałego internetu. I znów piraci mają lepiej. Do czego to zmierza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać o co wam chodzi ja mam EK ściągnięte wszystkie dodatki
2 dni gralem bez internetu i bez problemu dodatki chodziły
Czym się wam to obiawja mi pisze ze po prostu nie może połączyć z siecią cerberus i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam podłączonego netu nie mogę wczytać save gdyż gra nie może zweryfikować dlc. Gra i dodatki org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra nie wymaga połączenia z internetem. Jeżeli zainstalujesz jakieś DLC to wtedy w grze musisz być zalogowany na swoje konto w Cerberus Network w celu weryfikacji danych. Takie zabezpieczenie przed piractwem. Masz 3 rozwiązania.
1. - Grasz z netem.
2. - Grasz bez neta, i co za tym idzie bez DLC
3. - Podobnież gdzieś jest jakiś program żeby DLC działało bez weryfikacji danych ale chyba nie jest do końca legalny. W każdym razie mój kumpel kupił sobie EK ME2, a nie ma neta. Przyszedł do mnie, zrobił sobie konto na EA, pobrałem mu dodatki, i owy program. Wg mnie zrobił dobrze bo fakt - nie ma nigdzie napisane że wymagane połączenie z netem, a DLC ma tylko i wyłącznie swoje zainstalowane, więc nie piraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak urcze jest. Jak sie kupuje oryginaly to jest sie pozniej jeszcze dodatkowo sprawdzanym czy aby na pewno sie kupilo. A piraci saobie graja i ciesza sie DLC. Jeszcze rozumiem jakby gra sprawdzala czy kupilismy platne DLC, ale wszystkie dotychczasowe byly zupelnie darmowe, wiec nie wiem po co dodatkowe ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podają autorzy gry
Trzeba tylko raz pobrać dodatki i zalogować się w grze do CN celem jednorazowej weryfikacji
Ja mam wszystkie DLC i można grać w nie bez internetu .
Wczoraj sprawdzałem
Jeśli ktoś ma z tym kłopot to znaczy ,że konto nie działa poprawnie skontaktujcie się z pomocą techniczną
Z tego co rozumiem nie autoryzują sie wam dodatki i dlatego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcówce uniknąć masakry drużyny? Zginęli mi Mordin (wysłałem go na pierwsze zadanie dla technika), potem Grunt, Jack oraz Samara. Co trzeba robić, żeby ich wszystkich utrzymać przy życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 11:11, PinKee napisał:

Jak w końcówce uniknąć masakry drużyny? Zginęli mi Mordin (wysłałem go na pierwsze zadanie
dla technika), potem Grunt, Jack oraz Samara. Co trzeba robić, żeby ich wszystkich utrzymać
przy życiu?

Masz wykupioną większość upgreadów oraz lojalność wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, gdzie pojawiało się takie coś jak

Spoiler

Cerberus

w pierwszym ME. Czy ktoś może mi bardzo powierzchownie odświeżyć pamięć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować