Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2010 o 07:45, mati285 napisał:

Podobno

Spoiler

można przyłączyć do drużyny Morinth.

W jaki sposób?

Spoiler

Wejdź do komisariatu policji i pogadaj z policjantką która siedzi za biurkiem. Ona powie ci co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy.

Spoiler

Chodzi mi o Morinth, córkę Samary, Ardat-Yakshi, którą ścigamy w jej zadaniu lojalnościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Spoiler

Ja nie miałem takiej opcji, moja komandor automatycznie stanęła po stronie Samary i Morinth zginęła

. Wniosek z tego taki, że trzeba poczynić jakieś kroki wcześniej, tylko nie bardzo wiem jakie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiele wyjaśnia. U mnie więc zastosowanie tego patentu przy pierwszym podejściu odpada, bo mam dopiero około 60% renegata.

Spoiler

Szkoda w sumie niewielka, bo moja komandor nie jest aż tak zdeprawowana, by przyjmować do zespołu seryjną morderczyni, ale byłem po prostu ciekaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam pytanie - czy nie sądzicie, że jak zginie chociaż jeden członek drużyny to jest bardziej "prawdziwie", epicko itp.?
Mi zginął Mordin(chyba najśmieszniejszy członek drużyny) i teraz mam motywację, by skopać dupy żniwiarzom. :

p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 11:14, darth_16 napisał:

Spoiler

Mam pytanie - czy nie sądzicie, że jak zginie chociaż jeden członek drużyny to jest
bardziej "prawdziwie", epicko itp.?
Mi zginął Mordin(chyba najśmieszniejszy członek drużyny) i teraz mam motywację, by skopać
dupy żniwiarzom. :

p

Spoiler

W sumie jak ginie ci drużyna na pewno jest bardziej epicko i dramatycznie. Zwłaszcza jak biegniesz do statku z jednym towarzyszem i dostajesz przez radio wiadomość że ktoś tam zginął.Bardziej dramatycznie jest chyba tylko jak sam Shepard ginie.No i nie była by to misja samobójcza gdyby nikt nie został nawet ranny XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 07:30, L33T napisał:

Spoiler

Wszycy muszą być lojalni.
Kolejność to
1. Tali w tunelu, Miranda dowodzi
2. Garrus dowodzi, Samara utrzymuje barierę.


Spoiler

Wszyscy są lojalni a Tali nadal umiera co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś save''a z jedynki, bardziej renegat, max level, max kasy, Wrex przeżył, Kaidan przeżył i Rada pod koniec została zniszczona. Jeśli kto ma, niech podeśle na mejla: arkads@gmial.com.

Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 11:42, NecroVisioneR napisał:

Witam,czy jest możliwosć zdjęcia hełmu w zbroi terminusa podczas rozmó i eksploracji?


Na razie nie ma. Może jak wyjdzie jakiś patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja proszę o save z 1 jeżeli ktoś posiada-rada żyje,wybraliśmy do rady kapitana andersona,tyle wystarczy.Proszę podesłać na maila cslow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no i przeszedłem! Gra fantastyczna - wszystko to za co kochaliśmy ME1 tylko znacznie lepsze. Mam tylko jedną obawę - po tym, co zobaczyłem w ME2 trudno będzie mi znowu wrócić do jedynki ;]

Spoiler

zaskoczyła mnie ilość postaci, które zginęły mi podczas ostatniej misji, bo aż 4 - Tali, Legion, Thane i Jack i tak szczerze mówiąc, to nie bardzo wiem dlaczego, bo lojalność miałem u wszystkich, a ME 3 chętnie bym rozpoczął w pełnym składzie.

Ogólnie grę polecam, jest fantastyczna, ale jedna uwaga - nie warto grać w ME2 bez uprzedniego zagrania w ME1. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyczepię.

Skanowanie planet - nuuuuudddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Na 17 godzin gry połowa to bezsensowne klawisz prawy/klawisz lewy. Od czasu do czasu anomalia. Wow:/

Wiem, że niby można to olać ale już wolałem jazdę MAKO.

Spoiler

Czy ktoś zrobił questa z sushi? Kogo trzeba tam znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet tego questa nie miałem :)
Ale skanowanie to straszna nuda. Sporą część gry zajęło mi te skanowanie a na koniec się okazało że zostało mi po jakieś 600 tyś surowców a pierwiastka zero jakieś 100 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować