Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Keelah se''lai!
Mam pytanie:

Spoiler

Czy grając postacią np. biotyka można wybrać w misji na statku Zbieraczy dodatkową broń, np karabin maszynowy lub strzelbę?


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:43, Kocur69 napisał:

Spoiler

Czy grając postacią np. biotyka można wybrać w misji na statku Zbieraczy dodatkową
broń, np karabin maszynowy lub strzelbę?



Można nawet karabin snajperski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawie się z plikami i Chambers powiedziała mniej więcej coś takiego(pl. wersja oczywiście): "Kasumi jest ciekawym nabytkiem dla załogi, już rozumiem czemu jest dobra w swojej pracy, nigdy nie wyjawia nic ważnego na swój temat. To wszystko pozory, trudno będzie naprawdę ją poznać."
Sprawdzam trochę rzeczy może będzie jeszcze coś to się podziele tym co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA!

Spoiler

Ma ktoś sejwa z 1, Renegat bardziej, zabita Rada, Wrex przeżył, zgineła ta kobitka a nie facet.



proszę o podesłanie na mejla: arkads@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przede wszystkim obcy mają zupełnie inny stosunek do ludzi - Sojusz jest traktowany jak wierny sojusznik a nie agresor który zagarnął władzę. W wiadomościach usłyszysz np. o tym że Turianie prowadzą rozmowy w sprawie odszkodowań za wojnę pierwszego kontaktu zamiast informacji że flota Turiańska ma zostać rozbudowana ponad poprzednio ustalony limit. Dla samego Sheparda ocalenie Rady ma niewielkie znaczenie - ot raz sobie porozmawiasz z hologramami Rady i zostanie Ci oficjalnie przywrócony status Widma (z czego nic nie wynika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko ;p

Spoiler

Po misji, gdzie pomagasz Jack wysadzic w powietrze laboratorium nastepuje sprzeczka pomiedzy Jack i Miranda.
I do wyboru mam poparcie Mirandy lub Jack wlasnie ... gdy popieram Mirande , Jack sie obraza i nie jest lojalna, za to gdy poprze Jack trace u Mirandy lojalnosc. Pozniej w opcjach dialogowych z Miranda mam tylko " daj mi szanse" lub " daj spokoj" nie mam do wyboru opcji po lewej ... egoizm i prawosc. Czy bd mogl pozniej zdobyc zaufanie Mirandy spowrotem? Bo nie bardzo chce ogladac scene erotyczna z Jack lub Tali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:01, Kizami napisał:

Ja mam takie pytanko ;p

Spoiler

Po misji, gdzie pomagasz Jack wysadzic w powietrze laboratorium nastepuje sprzeczka
pomiedzy Jack i Miranda.
I do wyboru mam poparcie Mirandy lub Jack wlasnie ... gdy popieram Mirande , Jack sie
obraza i nie jest lojalna, za to gdy poprze Jack trace u Mirandy lojalnosc. Pozniej w
opcjach dialogowych z Miranda mam tylko " daj mi szanse" lub " daj spokoj" nie mam do
wyboru opcji po lewej ... egoizm i prawosc. Czy bd mogl pozniej zdobyc zaufanie Mirandy
spowrotem? Bo nie bardzo chce ogladac scene erotyczna z Jack lub Tali ;p



Nie niestety nie utraconej lojalności nie da się odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz, da się. Musi tylko mieć wymaksowany pasek Paragona albo Renegata, wtedy jedna z opcji się odblokowuje, i moąna wrócić czyjąś lojalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:01, Kizami napisał:

Ja mam takie pytanko ;p

Spoiler

Po misji, gdzie pomagasz Jack wysadzic w powietrze laboratorium nastepuje sprzeczka
pomiedzy Jack i Miranda.
I do wyboru mam poparcie Mirandy lub Jack wlasnie ... gdy popieram Mirande , Jack sie
obraza i nie jest lojalna, za to gdy poprze Jack trace u Mirandy lojalnosc. Pozniej w
opcjach dialogowych z Miranda mam tylko " daj mi szanse" lub " daj spokoj" nie mam do
wyboru opcji po lewej ... egoizm i prawosc. Czy bd mogl pozniej zdobyc zaufanie Mirandy
spowrotem? Bo nie bardzo chce ogladac scene erotyczna z Jack lub Tali ;p


Jak w porę pobawisz się pliczkami ze stanami save''ów to się da(chodzi mi o programik do edytowania savów ME2), oczywiście jeśli do tej pory nie "zaliczysz" żadnej innej :) - można dodać lojalność u dowolnej postaci i możesz mieć dowolnych członków drużyny na starcie

Spoiler

szczególnie fajny jest Legion :P

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdublowało mi posta :(
Co do mojej wypowiedzi dodam jeszcze, że jak grasz pierwszy raz to polecam popatrzeć dokładnie czy niemasz opcji związaną z Paragonem lub Renegatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunięto usterki graficzne i awarie gry związane z komputerami wyposażonymi w procesory jednordzeniowe.
Użytkownicy komputerów wyposażonych w procesory jednordzeniowe mogą zauważyć wyświetlany przez maksymalnie kilka sekund czarny ekran pomiędzy wczytywaniem poziomów, przejściami animowanymi czy filmami.
Użytkownicy komputerów wyposażonych w procesory jednordzeniowe mogą w rzadkich wypadkach spotkać się z nawet kilkusekundowym opóźnieniem tekstów w niektórych rozmowach.
Poprawiono błąd: Nie można podnieść amunicji, która teoretycznie jest dostępna.
Poprawiono błąd: Wszystkie wpisy w Leksykonie są oznaczone jako ''przeczytane'', nawet jeśli gracz ich nie otworzył.
Poprawiono błąd: Ikony broni zostają przesortowane po wykorzystaniu dodatkowej zawartości do pobrania.
Poprawiono błąd: Wciśnięcie F9 na ekranie ukończenia misji powoduje cofnięcie Sheparda do poziomu 1.
Poprawiono błąd: Zmiana funkcji PPM blokuje sterowanie kamerą na ekranie dowodzenia.
Poprawiono błąd: Przyporządkowanie innego klawisza do funkcji ''Użyj'' nie pozwala na prawidłowe hakowanie.
Poprawiono błąd: Użytkownik nie jest proszony o ponowne uruchomienie gry po zalogowaniu do innego konta EA Online.
Poprawiono błąd: Filmy nie są odtwarzane w zawartości do pobrania.
W celu zapewnienia prawidłowej kontroli nad pojazdem zaleca się przywrócenie domyślnych ustawień sterowania.
Dodano instrukcje pomocne przy importowaniu plików zapisu z ME1.
Poprawiono błąd: Ikona broni towarzyszy zawsze wskazuje karabin szturmowy Zbieraczy.
Poprawiono błąd powodujący przyporządkowanie aplikacji startowej Mass Effect 2 do plików bez rozszerzenia.
Poprawiono błąd powodujący możliwe jednoczesne odinstalowanie Mass Effect 1 przy deinstalacji gry w systemach Windows Vista lub Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Warto ściągać ten nowy patch? Słyszałem, że podobno usprawnia grę graczom z jednordzeniowymi procesorami. Tak ogólnie to poprawia grę, czy może wprowadza jakieś bugi czy utrudnienia? Mój sprzęt lekko ponad spełnia wymagania (karta graficzna i ram są w porządku, ale procek do wymiany) i nie mogę pozwolić sobie na jakieś błędy wprowadzone w związku z nowym patchem.
"Użytkownicy komputerów wyposażonych w procesory jednordzeniowe mogą zauważyć wyświetlany przez maksymalnie kilka sekund czarny ekran pomiędzy wczytywaniem poziomów, przejściami animowanymi czy filmami.
Użytkownicy komputerów wyposażonych w procesory jednordzeniowe mogą w rzadkich wypadkach spotkać się z nawet kilkusekundowym opóźnieniem tekstów w niektórych rozmowach." No to chyba mam odpowiedź. Nie będę go instalował. Liczyłem, że jednak coś poprawi a tu klops. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 20:35, revolt505 napisał:

Mam pytanko. Warto ściągać ten nowy patch? Słyszałem, że podobno usprawnia grę graczom
z jednordzeniowymi procesorami. Tak ogólnie to poprawia grę, czy może wprowadza jakieś
bugi czy utrudnienia? Mój sprzęt lekko ponad spełnia wymagania (karta graficzna i ram
są w porządku, ale procek do wymiany) i nie mogę pozwolić sobie na jakieś błędy wprowadzone
w związku z nowym patchem.
"Użytkownicy komputerów wyposażonych w procesory jednordzeniowe mogą zauważyć wyświetlany
przez maksymalnie kilka sekund czarny ekran pomiędzy wczytywaniem poziomów, przejściami
animowanymi czy filmami.
Użytkownicy komputerów wyposażonych w procesory jednordzeniowe mogą w rzadkich wypadkach
spotkać się z nawet kilkusekundowym opóźnieniem tekstów w niektórych rozmowach." No to
chyba mam odpowiedź. Nie będę go instalował. Liczyłem, że jednak coś poprawi a tu klops.
: /

Ja ukończyłem gre bez żadnego patcha i stwierdzam stanowczo: nie potrzeba !!
Myslę że to opinia wiekszości którzy ukończyli gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować