Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Wypróbowałem. Nic specjalnego. Ani to efektowne ani efektywne.
Nadal najlepszymi ciężkimi broniami pozostaje Kain i Black Storm. Ewentualnie wyrzutnia M7.

Czekamy na Hammerheada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 07:43, Howi15 napisał:

Panie i panowie cieszta się nowa elektryzująca broń darmowa wyszła do pobrania:)


Tak, Arc Projector :)
Muszę poczekać aż wrócę z pracy. Dopiero wtedy sprawdzę co toto warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 08:29, Leos8 napisał:

Wypróbowałem. Nic specjalnego. Ani to efektowne ani efektywne.
Nadal najlepszymi ciężkimi broniami pozostaje Kain i Black Storm. Ewentualnie wyrzutnia
M7.

Moim zdaniem inaczej. Najlepszymi obszarowymi, bo jesli chodzi o dmg to M7 daleko do Widow. Jedyna watpliwa zaleta M7 jest ze nie trzeba celowac, z tym ze niekoniecznie trafia tam gdzie chcemy :D Natomiast nadal nie moge doszukac sie sensu w dodawaniu kolejnej broni. Czyzby chlopcy z Bioware mieli za duzo wolnego czasu i dlubia jakies sprzety z nudow? To niech wreszcie SW TOR skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 10:33, Terrorite napisał:

Natomiast nadal nie moge doszukac sie sensu w dodawaniu kolejnej broni. Czyzby chlopcy z Bioware mieli za duzo wolnego czasu i dlubia jakies sprzety z nudow?

Dostajemy to za free więc nie ma co narzekać ;) A tak na serio to sądzę że po prostu chcą przez pewien czas utrzymać wrażenie że uaktywniony Cerberus Network zapewnia regularne dostawy DLC.
It''s fine with me. Jeśli broń się nie sprawdzi to najwyżej nie będę z niej korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 11:00, Karharot napisał:

Jeśli broń się nie sprawdzi to najwyżej nie będę z niej korzystać


Nie no ja zdaje sobie sprawe z tego ze do czegos ten C-Net powinien byc wykorzystywany. Ale nie mozna by tego np. powiazac z jakas misja? Nie? No to moze chociaz z misyjką? misjunią? Taką tycią?
A nie ze znowu: "A teraz idz, pobaw sie spawarka i nie zawracaj nam du... znaczy glowy, przeciez cerberus *working as intended*"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 00:59, Terrorite napisał:

> Przepraszam, kiedy zostało wyjaśnione?

Spoiler

Stan przy panach ktorzy robia bibe z okazji wieczoru kawalerskiego w Nos Astra na
Ilium i cierpliwie przeklikuj rozmowy to sie dowiesz ciekawych rzeczy o Asari



Eee, takie "hipnotyzowanie" to raczej niegroźne. Ciekawy jest, moim zdaniem oczywiście, mechanizm tego wpływu na inne istoty.

Spoiler

Po pierwsze:
Ze strony asari może to być działanie świadome lub nie (w takim wypadku analogiczne do np. bicia serca u ludzi). Świadome chyba odpada, ponieważ widzimy tak asari także w czasie walki z nimi, a to byłoby ewidentną stratą energii i koncentracji wtedy, gdy walka idzie o życie. Nieświadome, autonomiczne działanie jest sensowniejsze, ale wtedy powstaje pytanie, jak się u asari wykształciło i po co był im ten mechanizm w czasie, gdy jeszcze tkwiły na swojej planecie. Mechanizm ewolucji jest u asari raczej powolny, ze względu na długość życia, chociaż z drugiej strony umiejętność "wybierania sobie genów" może pomóc.
Po drugie:
Wpływ (jakikolwiek) na inne istoty musi się jakoś odbywać; musi być szybki i bezbłędny, także wtedy, gdy w otoczeniu jest bardzo dużo osobników wielu ras. Bliżej niezidentyfikowany wpływ hipnotyczny jest w porządku, jakiegoś rodzaju pole fizyczne już gorzej, problem powstaje w wypadku urządzeń. Co widać na nagraniu video z asari? Kamera nie ma umysłu, który można złamać. Nagranie mogą oglądać przedstawiciele różnych ras i w takim wypadku każdy musi widzieć co innego. A jeśli asari zobaczą przedstawiciele rasy, z którą asari jeszcze się nie zetknęły? Można wyobrazić sobie istoty postrzegające świat w zupełnie innym fragmencie widma elektromagnetycznego lub "widzące" dotykowo, zapachowo.



Na wszelki wypadek "zaspoilerowałem" te moje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 14:22, Kocur69 napisał:

Eee, takie "hipnotyzowanie" to raczej niegroźne. Ciekawy jest, moim zdaniem oczywiście,
mechanizm tego wpływu na inne istoty.

Niegrozne? Huh, "wojna trojanska a wplyw kobiet na dzieje swiata" ;), a teraz idz i powiedz jakiejs ktora Ci sie podoba ze jej wplyw na Ciebie i wyglad jest bez znaczenia albo sprobuj ją przekonac ze ta za ktora sie wlasnie obejrzales na ulicy cie zahipnotyzowala na moment ale niegroznie, a przekonasz sie do czego one sa zdolne, a nawet nie sa Asari :D

A powazniej, spojrz ze ona

Spoiler

hipnotyzuje trzech facetow NA RAZ przy okazji sobie tanczac

. To dosc potezna umiejetnosc. A do metresy zapisy byly na pare miesiecy na przod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 14:35, Terrorite napisał:

>...


Niegroźne w grze. Jakoś ta umiejętność nie zmieniła faktu, że Shepard ma na kolbie bardzo dużo nacięć dedykowanych asari. A w realu - moja żona hipnotyzuje mnie już od wielu lat i nie narzekam ;) Poza tym nie jest asari. Chociaż...

To musi być potężna umiejętność, fakt. Tylko ja wolę sf od fantasy między innymi dlatego, że w tej pierwszej są przynajmniej delikatne odniesienia do fizyki i świata, jaki znamy. Natomiast w ME to wygląda na czystą magię.

A jeżeli chodzi o Metresę, to

Spoiler

brakuje mi tej postaci w ME2

(uległem hipnozie?). Mocno niewykorzystany potencjał moim zdaniem, piekielnie intrygująca postać
Spoiler

i główny, jak na razie i oczywiście moim zdaniem, kandydat na handlarza cieni - tylko te niepokojące wyciągnięte z gry pliki o śmierci...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Asari to Mordin wspominał coś o chemii, trochę to dziwne, że działa zarówno na gatunki z prawo i lewoskrętnym DNA, ale z drugiej strony założę się o browara, że sami twórcy tak do końca nie wiedzą jak to działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:00, Some_kind_of_Devil napisał:

Z tymi Asari to Mordin wspominał coś o chemii, trochę to dziwne, że działa zarówno na
gatunki z prawo i lewoskrętnym DNA, ale z drugiej strony założę się o browara, że sami
twórcy tak do końca nie wiedzą jak to działa ;]


W sumie to drobiazg i nie przeszkadza mi cieszyć się grą. A co do wrażeń, to ja mam inne - BW jeszcze nie wie, co będzie w trójce. Poczytają wszystkie fora, skompilują najciekawsze pomysły graczy i będzie fajnie. Po co się męczyć ;) Aha, otworzą też kolejny pierdyliard wątków na wypadek, gdyby bossowie zechcieli czwórki. Gracze wymyślą kolejne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba nowy DLC? broń elektryczna.. kolejny heavy weapon.. jak dla mnie średni. Mało pocisków (więcej niż "kain") coś no i kurde.. od czasu zdobycia działka żniwiarzy, czyli dość wcześni,e żadna kolejna heavy weapon nie była wg. mnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:31, Pupu2 napisał:

Jak wam się podoba nowy DLC? broń elektryczna.. kolejny heavy weapon.. jak dla mnie średni.
Mało pocisków (więcej niż "kain") coś no i kurde.. od czasu zdobycia działka żniwiarzy,
czyli dość wcześni,e żadna kolejna heavy weapon nie była wg. mnie lepsza.

O jakim nowym DLC piszesz?
Z tego co wiem ma być dopiero na koniec marca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:31, Pupu2 napisał:

od czasu zdobycia działka żniwiarzy,

Dzialko zniwiarzy? Znaczy ktore to? Miotacz czastek?

Poza tym maruda jestes, zastanow sie teraz jakie otwieraja sie przed Toba mozliwosci:
1. mozesz przeciwnika spalic
2. mozesz przeciwnika porazic pradem
3. mozesz przeciwnika zamrozic
4. mozesz przeciwnika rozpirzyc rakieta
5. Mozesz przeciwnika znukowac Cainem
6. Mozesz przeciwnika zalatwic grawitacja
normalnie 6w1 !!!!!1111oneoneoneeleven
ale nadal widze tu powazna luke. Nie mozna jeszcze potraktowac przeciwnika kwasem. Mam nadzieje ze szybko to nadrobia.

A powaznie nawet tego nie sciagalem bo po co. Nie zacheci mnie to do przejscia ME2 jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO przejscia całej gry nie, ale zachęca do odpalenia gry jeszcze raz. Ja np przeszłam ponownie misje lojalnościową Zaeeda, tym razem wykonujac jego wole i zodbywajac lojalność.


Terrorite, tak, miotacz cząstek, wg. mnie najlepszy, bo nie zużywa się po 30 sekundach.

Bongo777, dziś new weapon wyszedł, nic specjalnego, ale zawsze jakaś nowinka. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BW jeszcze nie wie, co będzie w trójce.
W którymś z wywiadów mówili, że już wiedzą jak się skończy trójka:) A że powstaną kolejne gry w uniwersum ME już dawno zostało powiedziane. Ja nie mam nic przeciwko temu, byle tylko głównym bohaterem nie był znowu Shepard. Możliwość zagrania Kroganinem, to by było coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Części 1-3 mają nieoficjalną nazwę "trylogii Sheparda", więc niemal na pewno od 4 będziemy grać już kimś innym. (Poza tym - system przenoszenia sejwów chyba by zwariował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tego jeszcze nie umieszczał.

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-hammerhead-mass-effect/62772

Hammerhead w akcji. Moim zdaniem wygląda średnio, choć chyba lepiej niż Mako. Z ciekawości na pewno sprawdzę, ale cieszę się, że to tylko dodatek, bo obecny system eksploracji planet jest w sam raz.

Kiedy dokładnie ma być dostępny do ściągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 16:36, mati285 napisał:


Umieszczał. Ja tam bardzo lubiłem Mako, nie wiem, dlaczego ludzie tak go nienawidzili... Hammerhead jest ciekawy, poza tym darmowy.
Będzie w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować