Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Na pewno można ją wezwać bo np. na youtubie sa takie filmiki :P W ogóle Kelly moze dla Shepa tańczyć, a dlaczego Tali nie :( ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 15:20, conan8 napisał:

W ogóle Kelly moze dla
Shepa tańczyć, a dlaczego Tali nie :( ? :D:D


Może nie umie :)
Oj, nie płacz, jakbyś grał panią Komandor to nikt ale to nikt by dla Ciebie nie zatańczył. To dopiero jest tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 15:20, conan8 napisał:

Na pewno można ją wezwać bo np. na youtubie sa takie filmiki :P W ogóle Kelly moze dla
Shepa tańczyć, a dlaczego Tali nie :( ? :D:D


Przy Laptopie (tym na którym odbieramy maile) chyba się wzywało towarzyszki na małe co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 15:25, Fran napisał:

> W ogóle Kelly moze dla
> Shepa tańczyć, a dlaczego Tali nie :( ? :D:D

Może nie umie :)
Oj, nie płacz, jakbyś grał panią Komandor to nikt ale to nikt by dla Ciebie nie zatańczył.
To dopiero jest tragedia :(


Kelly tańczy i dla faceta i dla babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sorry że tak nie na temat ale jestem kaleka i nie umiem sobie pomóc ,a nie wiem jak napisać do jakiegoś moderatora xD. Wojman umiał byś mi zmienić nic na scoia''tael? Z góry dzieki i przepraszam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:35, jkjkljkl napisał:

Sorry że tak nie na temat ale jestem kaleka i nie umiem sobie pomóc ,a nie wiem jak napisać do jakiegoś moderatora xD.

Na dole forum jest przycisk "Kontakt z moderatorem", alternatywnie możesz kliknąć na górze forum przycisk "Moderatorzy" i przy jednej z osób kliknąć na "mailMe" - w tym wypadku maila wyślesz tylko do jednego moderatora.

Dnia 14.03.2010 o 16:35, jkjkljkl napisał:

Wojman umiał byś mi zmienić nic na scoia''tael? Z góry dzieki i przepraszam :/.

Hmm... Wojman może i umie ale ja jakoś nie widzę takiej opcji ;) Możliwe że tylko ktoś z ekipy gramu może zrobić coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

OK, udało się ukończyć ME2 po raz 2. ;-)
Tym razem tylko jedna ofiara śmiertelna (Mordin, zapewne z powodu różnic w kwestii genofagium, które doprowadziły do pogorszenia naszych stosunków), ale niech już tak zostanie... aż do ME3.
Co dalej, nie wiem dlaczego wcześniej nie zwróciłem na to uwagi: reakcja Jokera na instrukcje Legiona tuż przed lądowaniem na stacji heretyków. ;-D
Po prostu padłem ze śmiechu, szczególnie kiedy Shepard podchodzi do Jeffa, a ten przestaje się wygłupiać i wzrusza ramionami (czy jakoś tak ;-)). Scena rozbraja skuteczniej od zaklęcia "expeliarmus". ;-D

I znowu to powtórzę, końcówka gry jest EPICKA. :-) Może nieco za krótka, ale kapitalna.

Spoiler

Od samego początku, czyli popisowych manewrów Jeffa pośród wraków, przez rozwalenie statku Zbieraczy (mniam ;-)), przemowę Sheparda i poszczególne motywy w samej bazie aż do jej zniszczenia i karkołomnej ucieczki przed wybuchem (skok Sheparda za pierwszym razem oglądałem ze szczęką na podłodze ;-)

). A wszystko to okraszone perfekcyjnie dobraną, równie epicką muzyką.

I oczywiście nie mogę się doczekać fabuły Trójki :-) oraz jak będzie się zmieniać w zależności np. od tego
Spoiler

czy zniszczymy bazę Collectorów czy nie.

No i jak powstrzymać flotę Reaperów, których na tym ostatnim kadrze są przecież tysiące, i to w najlepszym wypadku.
To się nazywa umiejętność utrzymania przy sobie klienta, chcę kupić kolejną część gry zanim w ogóle zostanie zapowiedziana. :-) Tak jak ze Starcraftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:54, Dann napisał:

Co dalej, nie wiem dlaczego wcześniej nie zwróciłem na to uwagi: reakcja Jokera na instrukcje
Legiona tuż przed lądowaniem na stacji heretyków. ;-D
Po prostu padłem ze śmiechu, szczególnie kiedy Shepard podchodzi do Jeffa, a ten przestaje
się wygłupiać i wzrusza ramionami (czy jakoś tak ;-)). Scena rozbraja skuteczniej od
zaklęcia "expeliarmus". ;-D


Joker ogólnie jest beczką śmiechu w ME2. Mnie najbardziej rozwaliła jego odpowiedź, kiedy Shepard zabrania mu "psuć" EDI: Dobrze, dobrze nie psuć zabawek szefa :) No i jeszcze skórzane fotele!

Dnia 14.03.2010 o 20:54, Dann napisał:

I znowu to powtórzę, końcówka gry jest EPICKA. :-) Może nieco za krótka, ale kapitalna.

Spoiler

Od samego początku, czyli popisowych manewrów Jeffa pośród wraków, przez rozwalenie
statku Zbieraczy (mniam ;-)), przemowę Sheparda i poszczególne motywy w samej bazie aż
do jej zniszczenia i karkołomnej ucieczki przed wybuchem (skok Sheparda za pierwszym
razem oglądałem ze szczęką na podłodze ;-)

). A wszystko to okraszone perfekcyjnie
dobraną, równie epicką muzyką.


Widziałem takich co to narzekali, że ta w jedynce była lepsza. Co kto lubi ale popieram - za pierwszym razem gdy przechodziłem

Spoiler

(Śmierć Garrusa, Legiona i Mordina)

ME2 to końcówka wgniotła mnie razem z fotelem w podłogę. Aż łezka się kręciła, gdy Shepard przeżył...

Dnia 14.03.2010 o 20:54, Dann napisał:

I oczywiście nie mogę się doczekać fabuły Trójki :-) oraz jak będzie się zmieniać w zależności
np. od tego

Spoiler

czy zniszczymy bazę Collectorów czy nie.

No i jak powstrzymać flotę
Reaperów, których na tym ostatnim kadrze są przecież tysiące, i to w najlepszym wypadku.
To się nazywa umiejętność utrzymania przy sobie klienta, chcę kupić kolejną część gry
zanim w ogóle zostanie zapowiedziana. :-) Tak jak ze Starcraftem.


Spekulacje na ten temat już były. Myślę jednak, że będzie to po prostu wielka wojna światów. Rachni(jeśli żyją)

Spoiler

to zaoferowały pomoc - właściwie to przysięgały, że przybędą na ostateczną bitwę

, więc... Przewaga po stronie wielkiego boomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 10:44, Magwisienka napisał:

No, wreszcie udało mi się pobrać ME2 :) Pierwsze wrażenie - gra w oknie 800x600 rox ;D
Drugie wrażenie - ja chcę Różczkę ;(

I tak miałaś lepsze od większości graczy. Ja (i wielu innych) wpadłem dosłownie w furię jak się okazało, że nie da się angielskich głosów zainstalować. Całe szczęście szybko pojawiło się w sieci rozwiązanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 10:44, Magwisienka napisał:

No, wreszcie udało mi się pobrać ME2 :) Pierwsze wrażenie - gra w oknie 800x600 rox ;D
Drugie wrażenie - ja chcę Różczkę ;(

Jaką Różdżkę !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 12:50, Darkstar181 napisał:

Jaką Różdżkę !?


Różczkę Magdalenę - podkładała głos komandor Shepard w pierwszej części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 10:44, Magwisienka napisał:

No, wreszcie udało mi się pobrać ME2 :) Pierwsze wrażenie - gra w oknie 800x600 rox ;D
Drugie wrażenie - ja chcę Różczkę ;(


Heh :) Dla mnie i tak nie ma innej Shepard niż Jennifer Hale :) Polskie aktorki mogą jej buty czyścić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, chodzi mi o Panią Komandor Shepard z pierwszej części. Wiele osób narzekało, ale mi głos Różczki bardzo przypadł do gustu :)

Sama gra jest doskonała, chciałam usiąść tylko na chwilkę i zeszły 3 godzinki :P Nawet mimo fatalnego wyglądu i niezbyt wielkiej płynności zabawa jest przednia :) Mam nadzieję, że wystarczy mi cierpliwości do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 13:33, Magwisienka napisał:

Tak jest, chodzi mi o Panią Komandor Shepard z pierwszej części. Wiele osób narzekało,
ale mi głos Różczki bardzo przypadł do gustu :)

Sama gra jest doskonała, chciałam usiąść tylko na chwilkę i zeszły 3 godzinki :P Nawet
mimo fatalnego wyglądu i niezbyt wielkiej płynności zabawa jest przednia :) Mam nadzieję,
że wystarczy mi cierpliwości do końca :D


Im dalej w las tym trudniej z niego wyjść, że tak powiem ;)
ME2 wciąga i to bardzo. Czas leci przy niej nieubłaganie. Sam pamiętam jak kiedyś usiadłem o godzinie 22:30 "tylko na pół godzinki" bo następnego dnia pobudka do pracy o 6 a zanim się zorientowałem była 1:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:14, Leos8 napisał:

Joker ogólnie jest beczką śmiechu w ME2. Mnie najbardziej rozwaliła jego odpowiedź, kiedy
Shepard zabrania mu "psuć" EDI: Dobrze, dobrze nie psuć zabawek szefa :) No i jeszcze
skórzane fotele!


Dla mnie osobiście Jeff jest taką postacią jak Han Solo w oryginalnej Trylogii SW. Bez niego całość bardzo dużo by straciła. Także Bioware gratulujemy Jokera. ;-)

Dnia 14.03.2010 o 21:14, Leos8 napisał:

Widziałem takich co to narzekali, że ta w jedynce była lepsza. Co kto lubi ale popieram
- za pierwszym razem gdy przechodziłem

Spoiler

(Śmierć Garrusa, Legiona i Mordina)

ME2
to końcówka wgniotła mnie razem z fotelem w podłogę. Aż łezka się kręciła, gdy Shepard
przeżył...


Na mnie dwie chwile wywarły kolosalne wrażenie:

Spoiler

1. Kiedy Sheprad mówi coś w stylu: "Czas pokazać nasze pazurki." Joker odpala działo i ten niebieski promień powoli dolatuje do Statku Zbieraczy. Muzyka w tym momencie jest KAPITALNA!
2.Ucieczka bohaterów tuż przed końcem misji, kiedy jakiś odłamek czegoś rozwala platformę tuż obok Normandii i Shepard musi skakać. Oczywiście lekko zwolnione tempo i odpowiedni kadr. Po prostu jak w najlepszym kinie S-F.


Dnia 14.03.2010 o 21:14, Leos8 napisał:

Spekulacje na ten temat już były. Myślę jednak, że będzie to po prostu wielka wojna światów.
Rachni(jeśli żyją)

Spoiler

to zaoferowały pomoc - właściwie to przysięgały, że przybędą na
ostateczną bitwę

, więc... Przewaga po stronie wielkiego boomu.


Dobra, wielka wojna światów. Ale jakie w takim razie miejsce będzie w niej dla Sheparda i jego drużyny ? Będziemy tylko latać na przedzie gigantycznej floty ? ;-)
My przecież nie chcemy oglądać żadnej kosmicznej wojny na skalę przemysłową, tylko śledzić losy konkretnych bohaterów. Coś jak w SW.
W końcu to RPG, a nie RTS. ;-) Poza tym IMO z taką flotą Reaperów żadna armia nie ma szans. Także nadal liczę na coś bardzo zaskakującego, może np. coś z czarną energią, która przyspiesza starzenie jednego ze słońc, a nie zwykłą nawalankę.


Tak swoją drogą apropo dubbingu w ME2, nie wiem czy zauważyliście kto w oryginalnej wersji językowej użycza głosu Arii T''Loak ? Tej z Omegi. ;-) Jak nie, to zapraszam do googli, nazwisko z pewnością znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 14:51, Dann napisał:

Dla mnie osobiście Jeff jest taką postacią jak Han Solo w oryginalnej Trylogii SW. Bez
niego całość bardzo dużo by straciła. Także Bioware gratulujemy Jokera. ;-)


Bez Jokera ME nie byłoby tym czym jest. Obok Garrusa i Mordina jest to jedna z moich ulubionych postaci :)

Dnia 15.03.2010 o 14:51, Dann napisał:

Na mnie dwie chwile wywarły kolosalne wrażenie:

Spoiler

1. Kiedy Sheprad mówi coś w stylu: "Czas pokazać nasze pazurki." Joker odpala działo
i ten niebieski promień powoli dolatuje do Statku Zbieraczy. Muzyka w tym momencie jest
KAPITALNA!
2.Ucieczka bohaterów tuż przed końcem misji, kiedy jakiś odłamek czegoś rozwala platformę
tuż obok Normandii i Shepard musi skakać. Oczywiście lekko zwolnione tempo i odpowiedni
kadr. Po prostu jak w najlepszym kinie S-F.



Muzyka w całej grze jest wręcz powalająca. Tylko czekam aż soundtrack będzie osiągalny w jakimś sklepie :)
I widać, że panowie z BW odrobili prace domową odnośnie "kamer" i planowania scen :) Nie tylko końcówkę ogląda się jak dobry film :)

Dnia 15.03.2010 o 14:51, Dann napisał:

Dobra, wielka wojna światów. Ale jakie w takim razie miejsce będzie w niej dla Sheparda
i jego drużyny ? Będziemy tylko latać na przedzie gigantycznej floty ? ;-)
My przecież nie chcemy oglądać żadnej kosmicznej wojny na skalę przemysłową, tylko śledzić
losy konkretnych bohaterów. Coś jak w SW.
W końcu to RPG, a nie RTS. ;-) Poza tym IMO z taką flotą Reaperów żadna armia nie ma
szans. Także nadal liczę na coś bardzo zaskakującego, może np. coś z czarną energią,
która przyspiesza starzenie jednego ze słońc, a nie zwykłą nawalankę.


Dokładnie. Raczej nie będzie wielkiej wojny, armii ani nic z tych rzeczy. Jeśli będzie to jedna bitwa w finale coś jak walka z Soverginem w końcówce ME1.
Myślę, że wszystko jednak rozegra się po cichu, gdzieś za plecami "wroga" :)
Ciemna energia będzie na pewno ME3. Nie zostało ona wprowadzona tak dla smaku :)

Dnia 15.03.2010 o 14:51, Dann napisał:

Tak swoją drogą apropo dubbingu w ME2, nie wiem czy zauważyliście kto w oryginalnej wersji
językowej użycza głosu Arii T''Loak ? Tej z Omegi. ;-) Jak nie, to zapraszam do googli,
nazwisko z pewnością znane.


Właśnie dla takich perełek jak damska Sheprad, Aria, adm. Hackett warto grać z oryginalnym dubbingiem. Niestety polscy aktorzy to ci sami co reklamują proszek do prania albo grają w jakichś dennych serialach o pokrzywdzonych przez życie nieszczęśnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować