Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2010 o 22:08, Splinter_Cell1 napisał:

nawet dostajemy nowy przedmiot do naszej
kajuty


Jaki przedmiot? Czyżbym znowu coś przeoczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:14, Vexilium napisał:

Jaki przedmiot? Czyżbym znowu coś przeoczył?

Ten proteański artefakt:) Leży sobie na stoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:08, Splinter_Cell1 napisał:

Ale jednak tło fabularne jest (tyle że w mailach, nagraniach i datapadach),


Ale co to za fabuła. Praktycznie żadna.
Uganianie się, za nie wiadomo czym i kim. Jednak liczyłem na fabułę chociażby na poziomie tego DLC z Zaeedem. Choc wiem, że pojazd to nie członek drużyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:18, Phobos_s napisał:

Ale co to za fabuła. Praktycznie żadna.

Czekaj, napisałem tylko, że jest:)
>Choc wiem, że pojazd to nie członek drużyny ;)
Jasne, że bym wolał lepszą fabułę, ale dlatego oceniam na 7, a nie na 9. Ale też za bardzo nie obniżam, bo chyba jednak od DLC z pojazdem oczekuje się, że skupi się na czymś innym:) A samo jeżdżenie, skakanie i strzelanie jest IMO przyjemne, zdecydowanie lepsze od Mako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:36, karolekx23x napisał:

Ile ta część da mi godzin zabawy ?

Z tego co ludzie piszą na forach to zwykle jest to 30-50h, choć np. ja przeszedłem w 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:39, Splinter_Cell1 napisał:

> Ile ta część da mi godzin zabawy ?
Z tego co ludzie piszą na forach to zwykle jest to 30-50h, choć np. ja przeszedłem w
60:)

I to mi się podoba , długie godziny czekają na mnie , chyba się skusze bo grałem w jedynkę i mi przypadła bardzo do gustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, robiąc praktycznie wszystko, na poziomie Weteran rozwaliłem grę w 30 godzin. Podejrzewam, że zrobienie wszystkiego-wszystkiego to dla wprawionego w boju gracza 35-38 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wszystko-wszystko (za pierwszym razem skanując praktycznie kazdą planetę), słuchając wszystkich rozmów w całości itp i nie udało mi się przekroczyć 30h (co ok 27). W sumie to dobrze - mozna spokojnie przejść drugi raz robiąc inne wybory i się nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przejście zajęło 29h, aczkolwiek zminimalizowałem skanowanie planet, do tego stopnia, żeby mi na najważniejsze upgrade''y wystarczyło.
A''propos Firewalkera- dokładnie tak jak się spodziewałem, a nawet sama jazda mi się spodobała (chociaż Mako też był niezły). Na koniec jak zobaczyłem ten artefakt, to przypomniał mi się identyczny z jedynki i liczyłem na podobne opowiadanie, a tak to cóż pozostała sama kulka.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 23:24, cichy10 napisał:

Mi przejście zajęło 29h, aczkolwiek zminimalizowałem skanowanie planet, do tego stopnia,
żeby mi na najważniejsze upgrade''y wystarczyło.
A''propos Firewalkera- dokładnie tak jak się spodziewałem, a nawet sama jazda mi się
spodobała (chociaż Mako też był niezły). Na koniec jak zobaczyłem ten artefakt, to przypomniał
mi się identyczny z jedynki i liczyłem na podobne opowiadanie, a tak to cóż pozostała
sama kulka.;p

Wielkie psia krew dzięki. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak spojler? Niektórych ludzi nie wiem jak mocno trzeba tłuc żeby się czegoś nauczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 23:38, Marco_Polo napisał:

Ciekawe ile czasu zajęło im zrobienie takiej tandety.

Przecież Garrus wygląda dobrze. Co innego to coś, co Jack ma na oczach:P BTW, posłuchali głosu fanów. Ludzie chcieli mieć naprawioną zbroję Garrusa, to mają... za drobną opłatą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:30, ww3pl napisał:

Jeśli dobrze zapamiętałem, Firewalker w wersji na X360 waży jakieś ~359 mb.

O ponad 100 MB mniej niż wersja PC''towa o_O


Nie jest większą tajemnicą, że możliwościami X360 już jakiś czas jest w tyle za PC''tami a "płynność w każdej grze" jest często okupowana mniejszą jakością tekstur, LOD'em i innymi pierdółkami, więc nie ma się co dziwić, że niby to samo a jednak waży mniej.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większa waga na PC to chyba zasługa patcha, który jest wgrany w Firewalkera. Sam DLC nie jest zły, choć szału nie ma. Szkoda tylko, że nie można tak jak w ME1 zjechać do maszynowni by oglądać pojazd z bliska;]

Tu pytanko dla tych, co grali po ang. W Polskiej wersji misje mają pochodzić od projektu Hefajstos. Jak to brzmi w ang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 11:09, Amdor6 napisał:

Sam dodatek nazywa się Firewalker, ale możesz też spotkać się z nazwą Hammerhead (to
jest nazwa samego pojazdu).


Mrozinniowi raczej chodziło o to, że misje są od Hephaestus Project.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 07:01, Pariah napisał:

Nie jest większą tajemnicą, że możliwościami X360 już jakiś czas jest w tyle za PC''tami
a "płynność w każdej grze" jest często okupowana mniejszą jakością tekstur, LOD''em i
innymi pierdółkami, więc nie ma się co dziwić, że niby to samo a jednak waży mniej.
Pozdrawiam

Bleh, bleh, bleh, fanboy talkz.

I już wiadomo, oso chozi z rozmiarem. Wersja na PC musiała mieć kilka wersji tekstur, ze względu na różne ustawienia graficzne - stąd większy rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 13:26, ww3pl napisał:

Bleh, bleh, bleh, fanboy talkz.


meh, fanboy ze mnie żadny, z teksturami masz rację... właśnie o to mi chodziło (że są lepsze i gorsze do wyboru) a na x360 jedne (nie koniecznie lepsze niż maxy na kompie) Jeśli uraziłem to sorry, nie miałem w zamiarze wywołać nowej dyskusji co "lepsiejsze" :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować