Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Sam jestem przewrażliwiony i głupi, temu zawsze czepiam się takich wypowiedzi.

... ignorujcie mnie zazwyczaj ;-)

Swoją drogą, rozpocząłem drugie podejście na Insanity. I co? ... jakoś nie mam już siły w to grać. Wszystkie chęci co do ME2 uleciały ze mnie jak smród ze starej dętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 13:45, ww3pl napisał:

Swoją drogą, rozpocząłem drugie podejście na Insanity. I co? ... jakoś nie mam już siły
w to grać. Wszystkie chęci co do ME2 uleciały ze mnie jak smród ze starej dętki.


Miałem to samo, chyba zależy od upodobań... U mnie to może dla tego że przedłużałem maksymalnie robiąc co się da i się nie spiesząc wyszło prawie 50 godzin, wiec przy drugim podejsciu na starcie uznałem że się "przeżarło" i muszę jedną lub dwie gry odczekać przed kolejnym podejściem :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jakoś nie mam już siły

Dnia 24.03.2010 o 13:45, ww3pl napisał:

w to grać. Wszystkie chęci co do ME2 uleciały ze mnie jak smród ze starej dętki.

To podobnie jak ja, choć niby przeszedłem 2 razy i stało się tak za trzecim. Ale ja nigdy żadnej gry nie przechodzę nawet dwa razy, więc to i tak jest sukces:) Po prostu, co za dużo, to niezdrowo. No i czeka na mnie 50 innych gier do przejścia - dosłownie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:26, Splinter_Cell1 napisał:

>jakoś nie mam już siły
> w to grać. Wszystkie chęci co do ME2 uleciały ze mnie jak smród ze starej dętki.

To podobnie jak ja, choć niby przeszedłem 2 razy i stało się tak za trzecim. Ale ja nigdy
żadnej gry nie przechodzę nawet dwa razy, więc to i tak jest sukces:) Po prostu, co za
dużo, to niezdrowo. No i czeka na mnie 50 innych gier do przejścia - dosłownie xD



Jak gra jest porządnie wykonana to potrafie przechodzic 3-4 razy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, i ja zrobiłem ten cały dodatek. Cóż, byłem przygotowany, że za darmo raczej nic obszernego i dobrego dostać nie można, ale taka tandeta przekroczyła moje najśmielsze oczek... obawy. Pięć misji, każda na 5 minut, opłacało się w ogóle robić coś takiego? Do tego błąd na błędzie, tutek pokazuje trzymanie PPM, więc walczyłem z tym 15 minut, dopóki nie skumałem, że chodzi o V, klawisz "Mine" w konfiguracji sterowania, który do tego jest bindem domyślnym! Drugi błąd, po tym, jak wejdziemy do pojazdu z wcześniej wyjętą bronią ciężką - od tej pory latając Hammerheadem, mamy celownik broni ciężkiej. Na szczęście darmowe, bo bezwartościowe. Żadnej akcji, żadnej składnej opowieści... NIC.

Zastanawia mnie, czemu miał ten dodatek służyć? Taka zachęta, że teraz pojazd i misje za darmo, co by nakręcić gracza na przyszłe dodatki? Cóż, na mnie zadziałało odwrotnie - jeżeli taki będzie poziom DLC z Kasumi i przyszłych dodatków, to ja dziękuję i życzę BioWare jak najgorzej.
Robią świetną grę za grą, ale dodatki do nich to jednak wielka tragikomedia, od pierdółek z stylu Pinnacle Station, po obszerne kampanie, jak Awakening.

Ech... i tak wyjęty z życia wieczór, który miałem spędzić przy doskonałym FF XIII, zmarnowany na taki twór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 20:29, Siriondel napisał:

Zastanawia mnie, czemu miał ten dodatek służyć? Taka zachęta, że teraz pojazd i misje
za darmo, co by nakręcić gracza na przyszłe dodatki?

Hammerhead z tego co mi sie wydaje (ale moge sie mylic) mial byc w podstawowej wersji gry ale z jakichs powodow go usunieto. Byc moze wlasnie dlatego ze nie bardzo mieli pomysl na to co z nim wlasciwie zrobic. Do MQ sie nie nadaje bo w sumie nie ma zadnych wiekszych otwartych lokacji a do misji pobocznych no to sam sobie odpowiedziales po rozegraniu tych 5 ktore dostalismy. Ale ze zostal zapowiedziany i gracze na niego czekali wiec w sumie czemu nie. Dali nam pojazd, ale nikt nie obiecywal ze bedzie wspaniale i podniesie to jakosc rozgrywki na nowy poziom. W sumie to chyba juz nie te czasy ze dodatki wychodzily jak Tribunal czy Noc Kruka, na plytach, z nowa fabula i duzymi lokacjami. W kazdym razie ja poczekam z graniem az sie tych dodatkow nazbiera wiecej bo wtedy w masie moze byc nawet calkiem przyjemnie. Pojedynczo nie bede sie kaleczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 20:37, Terrorite napisał:

Hammerhead z tego co mi sie wydaje (ale moge sie mylic) mial byc w podstawowej wersji
gry

Nawet są szkice koncepcyjne w artbooku.
>Pięć misji, każda na 5 minut, opłacało się w ogóle robić coś takiego?
No nie wiem, mi to zajęło razem coś około godziny.
Dodatek raczej mało ma wspólnego z RPG, ale sama akcja bardzo fajna. Gdyby to było znowu zwykłe strzelanie Shepardem, to bym się zgodził, że kiepsko, ale jednak to jest, jakby nie patrzeć, coś nowego. No i swoją drogą dziwi mnie, że nagle wszyscy, choć prawdopodobnie obejrzeli przed premierą dwuminutowy gameplay, piszą, że oczekiwali czegoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad sciagnac ten DLC z dodatkiem? W menu glownym w grze wybralem opcje sciagniecia dodatkow to sie pojawia strona na ktorej moge kupic ubranka dla postaci. A ich kupowac nie chce, szkoda mi kasy. na social.bioware.com moge kupic tylko ten stroje albo... dostep do sieci Cerberusa. Porosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hammer to dobry DLC, mamy nowy pojazd ! ( i nie jest to mako... :) )
Misje różnią się od siebie, rozgrywane w różnych miejscach, nie polegają tylko na strzelaniu.
Dodatek na godzinę z hakiem, misję po 5 minut ? bez przesady, grałem misje na poziomie hardcore i wykonanie wszystkich zajęło ponad godzinę (nawet 2 razy mi się umarło :P).
Zresztą hammerhead będzie łącznikiem z ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą hammerhead będzie łącznikiem z ME3.

Rozwiń myśl...

Ciekawi mnie ten zegar na stronie Bio, może ogłoszą duży dodatek do ME2, byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 14:11, Mrozinnio napisał:

Ciekawi mnie ten zegar na stronie Bio, może ogłoszą duży dodatek do ME2, byłoby fajnie.


Raczej nie bo licznik jest też na stronach Dragon Age... Więc ciężko stwierdzić czy to co ogłoszą będzie związane z tylko jednym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Firewalker Pack (Hammerhead) jest darmowy i taki słabiutki ponieważ jego intencją było jedynie dodanie pojazdu z którego jeszcze będziemy mogli skorzystać w innym DLC a nie chcieli zmuszać ludzi do sytuacji w której żeby zagrać w jeden DLC muszą kupić inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem właśnie z owym hammerheadem. Pobrałem instalkę, ale gdy próbuję to zainstalować, pojawia się ładowanie instalacji i gdy dojdzie do 100% nic się nie dzieje a instalacja się nie włącza. Co zrobić żeby instalacja się włączyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 14:11, Mrozinnio napisał:

Zresztą hammerhead będzie łącznikiem z ME3.

Rozwiń myśl...

Ciekawi mnie ten zegar na stronie Bio, może ogłoszą duży dodatek do ME2, byłoby fajnie.


Proszę bardzo :)

1. Normalka, że teraz będą możliwe DLC z właśnie tym pojazdem.
2. Pojazd będzie w ME3 chyba, że zostanie rozwalony przez siłę wyższą i bioware wymyśli hammermakoheada.
3. i tu już spoiler

Spoiler

znalezisko protean, ten wątek może być rozwinięty w me3 / dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://twitter.com/Truffle
Ciekawostka. Na Ćwierkaczu Pani Christiny Norman można przeczytać o Projekcie Saskłacz, czyli roboczej nazwie systemu amunicji w ME2 oraz inauguracji Projektu Wombat wobec trzeciej części. Czyżby kolejna zmiana w temacie strzelania? Zastanawia mnie, jak to zostałoby rozegrane fabularnie, biorąc pod uwagę, że tym razem Shep nigdzie nie znika na parę lat, a strzałem w łeb dla devów byłoby umieszczenie ME3 "parę lat" po ME2, bo np. Żniwiarze olali sprawę i nie dają znaku życia, więc komandor wącha sobie kwiatki na łące i zakłada rodzinę... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 07:11, Siriondel napisał:

Zastanawia mnie, jak
to zostałoby rozegrane fabularnie, biorąc pod uwagę, że tym razem Shep nigdzie nie znika
na parę lat, a strzałem w łeb dla devów byłoby umieszczenie ME3 "parę lat" po ME2, bo
np. Żniwiarze olali sprawę i nie dają znaku życia, więc komandor wącha sobie kwiatki
na łące i zakłada rodzinę... ;P


Oj żebyś się nie zdziwił ;)
Nigdzie nie jest powiedziane, że Reaperzy przylecieli od razu po rozwaleniu bazy Collectorsów :) To faktycznie mogłoby trwać kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 20:47, Exelius napisał:

1. Normalka, że teraz będą możliwe DLC z właśnie tym pojazdem.

No ale co w dalszym ciagu z tego wynika bo nie rozumiem. Byly mozliwe i wczesniej, nawet jest mozliwe kolejne DLC z Mako ktorego Shepard odzyska z Normandia Crash Site.

Dnia 25.03.2010 o 20:47, Exelius napisał:

2. Pojazd będzie w ME3 chyba, że zostanie rozwalony przez siłę wyższą i bioware wymyśli
hammermakoheada.

To Twoja opinia czy fakt potwierdzony przez Bioware?

Dnia 25.03.2010 o 20:47, Exelius napisał:

3. i tu już spoiler

Spoiler

znalezisko protean, ten wątek może być rozwinięty w me3 / dlc


Znalezisko protean z ME1 moglo byc ale nie bylo rozwiniete w ME2. Wiec w sumie to za czym ma byc ten argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż zainstalowałem DLC Firewalker. Trzeba przyznać, że ma jedną niezaprzeczalną zaletę, otóż człowiek zaczyna tęsknić za starym, dobrym Mako, bo poruszanie się pojazdem określanym jako Hammerhead to jeszcze większy koszmar (choć niektórym może się to wydawać niemożliwe). Osobiście zaduszę twórców jeżeli wpadną na pomysł umieszczenia go w następnej części, najlepiej będzie jeżeli od wszelkiej maści pojazdów będą się trzymali z daleka, bo tworzenie ich im wybitnie nie wychodzi. Misje, które wykonujemy owym Hammerheadem są jak na razie (zrobiłem 2) równie beznadziejne, ale to pewnie dlatego, że nie miałem jeszcze nawet okazji skorzystać z działka, co jak przypuszczam się zmieni.
A co ze strojami? Sprawdzał je ktoś? Dają jakieś wymierne korzyści czy są tylko ozdobnikiem jak w podstawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować