Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Jeszcze się okaże, że ta rasa była tak niesamowita, że potrafiła przenosić się w czasie.

Wyjdzie na to, że

Spoiler

na końcu drugiej części gry Shepard zabija własne dziecko.



Ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 13:55, Przedlack napisał:

Hej, ale od czego są domysły? ;]

Prosta odpowiedź. DLC i ewentualnie pozostałości po pierwotnych planach. Może i te postaci miały być bardziej istotne dla fabuły 2, tak samo jak Legion miał być pierwszym członkiem drużyny, a przyjmujemy go pod koniec gry. Kasumi, ucięte dialogi z Liarą, Hammerhead, ba nawet nagrane linie dialogowe Tali, Thane czy Legiona do misji rekrutacyjnej Archanioła czy SuZe . To wszystko było już w pierwotnym kodzie gry. Część śmieci, część fundamenty pod dodatki ;]

@Amdor6
HAHAHAHAHAHAHHA
Wymiękłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 15:12, Desann235 napisał:

Można gdzieś dostać edycję kolekcjonerską bez zamawiania przez internet?

Kolekcjonerki są choćby w empikach, np. w Toruńskim ciągle leży kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 15:12, Desann235 napisał:

Można gdzieś dostać edycję kolekcjonerską bez zamawiania przez internet?

W Empikach powinna być, widziałem ją na półkach jednego a nich w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ( juz kolejne)
Ile zajmuje przejscie Mass effect 2 wątku głównego a ile z wątkami pobocznymi ( bardzo prosze o dane w godzinach)
Z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 19:14, xkarionx napisał:

Mam pytanie ( juz kolejne)
Ile zajmuje przejscie Mass effect 2 wątku głównego a ile z wątkami pobocznymi ( bardzo
prosze o dane w godzinach)

Sam główny bez zbędnego spieszenia się to trochę powyżej 20 godzin, a latając po galaktyce oraz robiąc questy poboczne to całość zajmuje ponad 40h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 19:17, Tomoya-kun napisał:

Sam główny bez zbędnego spieszenia się to trochę powyżej 20 godzin, a latając po galaktyce
oraz robiąc questy poboczne to całość zajmuje ponad 40h.


Aha czyli fajnie bo w jedynce głowne misje zajmowały tylko 15h a jesli sie pospieszylo to wyrabiales sie nawet w 10 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo, sry ;P Nie mogłem przejrzeć całego tematu, a znalazłem to dopiero teraz, bo desperacko szukam czegoś, co przekona mnie do ponownego podejścia do ME2. Właśnie takie rzeczy mnie przekonują i sprawiają, że mogę bawić się dobrze kolejny raz :P Wróciłem już Sentinelem na Insanity. Lekko nie jest, ale wciąż łatwiej niż za pierwszym podejściem na Veteran (przynajmniej nie ginę tak często :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARESCIE!!!!!!
Dzisiaj kupilem MASS EFFECt 2 . Pierwsze wrażenia? - o duzo bardziej kinowy niz jedynka a w dodatku wspaniały shooter - ogólnie jestem pod wrażeniem.

Ale i mam pytanie. Przeszedlem pare misji i postanowilem posciągac pare dodatków ale gdy naciskam Dostepna nowa zawatość to wyskakuje mi strona z czyms takim :
Our Apologies

The BioWare websites; online store; master server; and online authentication are temporarily unavailable. Sorry folks; we''re having a few technical difficulties. Those pesky Gnomes are banging away at the giant; steam-producing clockwork computers we keep in the basement guarded by Swikky the dire squirrel. We will be back up as soon as we can.


O co chodzi?i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie(dziś o 18) Bio miało podać jakiś epic komunikat(tak twierdzi samo Bio) i w związku z tym jak to bywa, a godzinie 18 padł im chyba serwer od przeładowania ludzi. Ja przynajmniej nie mogę odpalić stronki social

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra generalnie nic ciekawego, sry za double post, ale nowe info ze stron bioware

"To show our appreciation of fan support and to celebrate the 15th anniversary of BioWare, we have created the BioWare Bazaar – a week-long series of mock online auctions beginning April 6th that will feature over 400 items ranging from custom painted PC''s, Alienware laptops, BioWare apparel and more!

To bid on these items, fans will need to collect tokens through various challenges. The first auction begins at 9 AM PST on Tuesday, April 6th, with new items being made available every 15 minutes, ending 4 PM PST Saturday, April 10th. So tell your friends, start collecting tokens, and get ready to win some amazing prizes! For more information on token collection visit the My Tokens page."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare Bazaar... zawiedli mnie kompletnie, wiedziałem, że ten dopisek epic to tak dla publiki, ale coś takiego... Liczyłem na bardziej spektakularne ogłoszenie, no mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zauważyliście pewnien drobny szczegół: This Contest is only open to residents

Spoiler

of the 50 United States and the District of Columbia with the exception of residents of Florida and New York



Brawo, BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktos powiedziec i wytłumaczyc jak pobrac darmowe dodatki DlC do ME2?
W menu gry mam napis połączono z siecią Cerberusa. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować