Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2010 o 22:29, Minsc_i_Boo napisał:

BTW: Czy ktoś orientuje się czy zaczynając nową postacią na xpudle, poprzednia postac
zostanie zachowana? Tak w razie checi exportu postaci do ME3.....


Myśle że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 22:29, Minsc_i_Boo napisał:

BTW: Czy ktoś orientuje się czy zaczynając nową postacią na xpudle, poprzednia postac
zostanie zachowana? Tak w razie checi exportu postaci do ME3.....

Tak, każda nowa postać to nowy profil, na pc i Xie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak pozmieniałem:
1. Poszedłem za instrukcję w przypiętym u góry poście, było wszystko OK, tzn. polskie napisy i angielskie głosy.
2. W DLC_CER_Arc zmieniłem DLC_34_INT.tlk na POL i vice versa.
3. Tak samo w DLC_PRE_Cerberus, DLC_PRO_Gulp1, DLC_PRO_Pepper02, DLC_UNC_Moment01, DLC_HEN_VT, DLC_PRE_Collectors, DLC_PRO_Pepper01
4. W Hammerhedzie pozmieniałem jeszcze DLC Test i DLC UNC.

I... miałem WSZYSTKIE napisy po angielsku. Zmieniłem w hammerze te dwa rodzaje plików tak, jak było na początku... i ciągle mam wszystko po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 22:56, Jave napisał:

Co jak pozmieniałem:
1. Poszedłem za instrukcję w przypiętym u góry poście, było wszystko OK, tzn. polskie
napisy i angielskie głosy.
2. W DLC_CER_Arc zmieniłem DLC_34_INT.tlk na POL i vice versa.
3. Tak samo w DLC_PRE_Cerberus, DLC_PRO_Gulp1, DLC_PRO_Pepper02, DLC_UNC_Moment01, DLC_HEN_VT,
DLC_PRE_Collectors, DLC_PRO_Pepper01
4. W Hammerhedzie pozmieniałem jeszcze DLC Test i DLC UNC.

I... miałem WSZYSTKIE napisy po angielsku. Zmieniłem w hammerze te dwa rodzaje plików
tak, jak było na początku... i ciągle mam wszystko po ang.

Po instalacji hammera zmienia na oryginalny BioGame_INT.tlk, trzeba jeszcze raz zmienić na POL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zainstalowaniem gry Mass Effect 2 pierwsza płyta dobrze sie instaluje a gdy chce włorzyć drugą wcale mi jej nie czyta.Może to wina napędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 10:21, Orefson napisał:

Mam problem z zainstalowaniem gry Mass Effect 2 pierwsza płyta dobrze sie instaluje
a gdy chce włorzyć drugą wcale mi jej nie czyta.Może to wina napędu?

Chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 09:57, Puszkin napisał:

a czy ci co kupili wersje Collectors będą mieli dostęp do Kasumi czy też będzie trzeba
bulić ? :P


Kasumi będzie platna dla wszystkich.

@ Orefson
A jak włożysz tę płytę nie podczas instalacji tylko tak po prostu to winda widzi jakieś pliki tam?
Bo jeśli tak to może skopuj na dysk i z dysku instaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 10:21, Orefson napisał:

Mam problem z zainstalowaniem gry Mass Effect 2 pierwsza płyta dobrze sie instaluje
a gdy chce włorzyć drugą wcale mi jej nie czyta.Może to wina napędu?


Niekoniecznie.
Mam to samo z Dragon Age pomoc techniczna EA po długiej korespondencji i różnych dziwnych pomysłach zaleciła reinstal systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że całkiem mi sie ten Alternate Appearence Pack podoba. Zwlaszcza Garrus, który w końcu nie chodzi jak sierota w podziurawionym pancerzu. Nie wiem tylko czemu Bioware nie zdecydowało się wypuścić go od razu dla wszystkich postaci. A jak nie wiadomo o co chodzi...

20100403131518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:16, mati285 napisał:

A jak nie wiadomo
o co chodzi...


Dokładnie ;)

A co do storjów to wg mnie tylko Garrus jest fajny. Stroje Thane''a i Jack są kiepskie. Może to wina tych ''okularów''... Jednak lubię widzieć oczy mojego rozmówcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 12:16, Phobos_s napisał:

> a czy ci co kupili wersje Collectors będą mieli dostęp do Kasumi czy też będzie
trzeba
> bulić ? :P

Kasumi będzie platna dla wszystkich.


to dobrze, przynajmniej jak będzie kijowe nie będę narzekał że wydałem na to kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z savami. Klikam load i nic sie nie dzieje. Już raz tak miałam, ale nie pamietam jak zrobiłam ze działały.

Savy sobie wrzuciłam te ktore zachowałam z przejscia gry.


Update: Chyba nazw plików savów nie mozna zmieniac, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam pograc w najnowszy dodatke z hammerem, zainstalwoalam, odpalam grę i .. y.. nie widzę nic nwoego. Wtf? Gdzie ppowinno sie jakies info pojawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 17:07, Pupu2 napisał:

Mam zainstalowany Firewalker, ale nie mam układu słonecznego Elysta w systemie Ismar
Frontier, HELP.

Sprawdź czy dostałaś maila z informacją o misji firewalker.
Jeśli nie to dodatek jest nie poprawnie zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mass effect 2 disc 1 trochę pękł mi i i nie da się odczytać gra czy obejmuje to gwarancja jak był kupowany w sklepie gram w dniu premiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem Mass Effect''a 2 ;) Zajęło mi to ponad 20 godzin. Na początku byłem rozczarowany (gdzie tu RPG? ) jednak czym dalej tym było lepiej. Ciekawa fabuła i świetni towarzysze jak i ich misje lojalnościowe, szczególnie na uwagę zasługują quest dla Legiona, Mordina i Tali, naprawdę były świetnie zrobione. Starałem się wykorzystywać wszystkich towarzyszy ale najczęściej grałem z Zaeedem i Miranda/Tali. Pozostali również byli świetni jeśli idzie o historię i klimat, no może trochę Jacob odstawał. Jeśli idzie o grafikę i lokacje to było miodzio, szczególnie uszkodzone statki suwerenów jak i ojczysta planeta Krogan. Pod tym względem ME2 przebija poprzednika i to w znacznym stopniu. Fabularnie było dobrze, ciekawe zwroty akcji jak i doskonała finałowa walka (chodzi o wykonanie nie trudność). Dałbym grze spokojnie 8+/10 a może i więcej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować