Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2010 o 18:20, Puszkin napisał:

> tak jak w przypadku Zaeed''a

zobacz sobie gameplay na youtubie są


Już widziałem właśnie i niestety jest tak jak w przypadku Zaeed''a. Mam nadzieję, że chociaż quest jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za 20 zł to można by było się spodziewać czegoś więcej aniżeli jednej misji (mowa o Kasumi''s Stolen Memory) . Co prawda jest porządnie zrobiona , ciekawe obejście do skarbca, walki, i jeszcze ta moc kasumi. Zadziwiające z jaką łatwością ona zabija przeciwników. Liczę na kolejne dodatki tego typu bo czuć, że nie są robione "byle rzucić coś fanom" (Za co i tak im hojnie dziękujemy bo w dzisiejszych czasach darmowe DLC to nie codzienność) Ogólnie oceniam DLC 4/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 20:03, Jedimax napisał:

Jak za 20 zł to można by było się spodziewać czegoś więcej aniżeli jednej misji (mowa
o Kasumi''s Stolen Memory) . Co prawda jest porządnie zrobiona , ciekawe obejście do
skarbca, walki, i jeszcze ta moc kasumi. Zadziwiające z jaką łatwością ona zabija przeciwników.
Liczę na kolejne dodatki tego typu bo czuć, że nie są robione "byle rzucić coś fanom"
(Za co i tak im hojnie dziękujemy bo w dzisiejszych czasach darmowe DLC to nie codzienność)
Ogólnie oceniam DLC 4/6


No nie wiem czy nowe DLC z postaciami się jeszcze ukażą...brakuje już dla nich miejsca przy wyborze drużyny;p W sumie to mogliby jeszcze dodać questy dla podstawowych postaci. Zbieracze zbieraczami ale misje lojalnościowe to siła ME2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 640 punktów bioware jak dokonałem transakcji wyświetliła się srona że przetwarza transakcje i za chwile przełącza się atumatycznie na stronę http://masseffect.bioware.com/ i nic nie mam do ściągnięcia DLC kazumi ani punktów nie odjęło, czy coś robie źle? żeby ściągnąć ten dodatek? czy trzeba odczekać swoje?
help..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kasumi, to tak rozmowy z nią są takie ja z Zaeedem, ale ma więcej przedmiotów w pokoju o których chętnie nam opowie niż Massani. Poza tym Normandia doczekała się barku ;)

A quest Kasumi bardzo fajny, jedna z najfajniejszych lojalnościówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 21:06, Nagaroth napisał:

Co do Kasumi, to tak rozmowy z nią są takie ja z Zaeedem, ale ma więcej przedmiotów w
pokoju o których chętnie nam opowie niż Massani. Poza tym Normandia doczekała się barku
;)

Messani jak już;p

Dnia 07.04.2010 o 21:06, Nagaroth napisał:

A quest Kasumi bardzo fajny, jedna z najfajniejszych lojalnościówek.

Skoro tak chwalisz to kupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy DLC jest na prawdę bardzo fajny Bioware się postarał, serio. Ponad godzinny DLC, w którym dostajemy nową osobę w drużynie, nowy ciuszek dla Sheparda (do chodzenia po normandi), broń i misje lojanościową.
Czy ten dodatek jest wart kupna ? Moim zdaniem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna misja lojalnościowa, postać, ubranie i broń oraz jeden układ i 4 planetami i nic więcej. Misja na jakieś 30 minut. Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:14, Nagaroth napisał:

Jeśli takie mają być płatne DLC BioWare to jestem na tak, za takie coś jestem gotów płacić.


Szkoda tylko że nie ma polskiego przelicznika. Bo jednak z 20 zł za jedno DLC to trochę ciut dużo. Rozumiem jednorazowy zakup, albo dwa razy, ale na dłuższą metę to wyda się fortunę. Dla mnie górna granica takiego DLC to 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 22:16, Kraju napisał:

Szkoda tylko że nie ma polskiego przelicznika. Bo jednak z 20 zł za jedno DLC to trochę
ciut dużo. Rozumiem jednorazowy zakup, albo dwa razy, ale na dłuższą metę to wyda się
fortunę. Dla mnie górna granica takiego DLC to 15 zł.


To prawda, strzelam że za jakieś dwa lata wyjdzie jakaś super edycja z wszystkimi ważniejszymi DLC załączonymi, ale teraz w BW liczą na to że fani wydadzą majątek na nie. Cóż, ja jestem fanem ME i sf, póki DLC są dobre, będę je kupował.

Ale rzeczywiście, Kasumi warto kupić tylko wtedy jeśli naprawdę się polubiło ME, inaczej nic w niej nie urzeknie.

A no i jeszcze jedno co do niej, Kasumi ma bardzo fajny głos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Misja na jakieś 30 minut.
Ciekawe, bo mi przejście dlc zajęło prawie 2h:) Ale ogólnie jest bardzo dobrze, bo jedyne na co można narzekać to mimo wszystko długość rozrywki. Historia bardzo ciekawa, a sama Kasumi wygląda na jedną z ciekawszych postaci. A przy przeliczaniu wydanych pieniędzy naprawdę warto pamiętać, że 100zł wydane przez cały rok(jakby takie DLC ukazywało się co 2-3 miesiące) mniej boli niż pójście do empiku i kupienie nowej gry za taką samą kwotę:P Dla mnie 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ME2 bardzo się spodobał, ale jednak nie zamierzam wydawać kasy na DLC. Ogólnie jestem przeciwny dystrybucji DLC. W Polsce są one nieprzystosowane do naszego rynku, są zbyt drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:40, Kraju napisał:

Mnie ME2 bardzo się spodobał, ale jednak nie zamierzam wydawać kasy na DLC. Ogólnie jestem
przeciwny dystrybucji DLC. W Polsce są one nieprzystosowane do naszego rynku, są zbyt
drogie.

Trzeba czekać aż dolar znowu stanieje do 2zł i wtedy kupić jak najwięcej punktów bioware na zapas:) IMO cena do 20zł złotych za takie coś jest znośna. BTW, skoro nawet w naszym kraju większość osób mówi, że zakup Kasumi się opłacał, to nie liczyłbym na obniżkę ze strony BioWare:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkty BioWare są w euro więc jeszcze gorzej. W sumie 20 zł to nie dużo, ale jednorazowo. W przeciągu roku załóżmy że wyjdzie z 6 takich DLC po 20 zł każda (nie licząc tych mniejszych jak dodatkowe stroje). A więc osoba która zakupi wszystkie DLC, praktycznie kupi jeszcze raz pudełko z grą. I dlatego dla mnie DLC to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą nadal wydawać to w tym tempie to niby masz rację, ale ta bardziej szlachetna część idei DLC zakłada, że robi się je po to, by podtrzymać zainteresowanie grą, co jest szczególnie ważne przy takiej grze jak ME2, bo nie ma ona multi. I jak na razie spełnia swoją rolę. A gdyby cena miała być proporcjonalna do długości rozgrywki (porównując do podstawki), to musiałaby wynosić ok. 2zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zatem skoro ma podtrzymać zainteresowanie muszą twórcy o swoim dziele przypominać co jakiś czas. Więc sześć DLC w ciągu roku (wraz z darmowymi) to nie taka czarna wizja. Co prawda nikt by nam nie sprzedał DLC za 2 zł, ale za 4 euro z chęcią bym kupił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować